Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olśniony

Nie wiecie co jest najwazniejsze w zyciu!!!!

Polecane posty

Gość Olśniony

W kolko tlyko seks, seks i seks. Milosc jest dla was przede wszytskim seksem. A ja obejrzalem film "Szkola uczuc' i juz wiem, ze nie o to w tym wszystkim chodzi. Milosc to jest naprawde wielkie uczucie... cos pieknego... A jak czytam teraz te wasze durne tematy o penisach, lechatczkach, problemach z seksem, itd. to mi sie nie dobrze robi :-/ Nie o to w tym chodzi! Mam dziewczyne juz 8 miesiecy, nic nie robilismy jeszcze, ona nie jest gotowa, ale mi sie nie spieszy teraz, to nie jest najwazniejsze. Ona jest romantyczka i dla niej najwazniejsze jest uczucie. Dla mnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obzek
rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olśnionego
uważaj żebyś się nie obślinił jak ona wreszcie w wieku lat 80 zapragnie popuścić szpary albo wyjmie z paszczy protezę żeby ci pochapać knagę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dopiero teraz zorientowales sie,ze nie najwazniejszy jest seks?he he co tak pozno?A moze urodziles sie wczoraj hehe.Dopiero film uswiadmoil Ci o co tak naprawde chodzi w zwiazku?Nie wiedziales,ze milosc to piekne uczucie?oj,smieszne pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ludzie tu wypisuja to w wiekszosci brednie, robia to zeby sie dowartosciowac... nie prawda ze tylko wokol sex wsyztsko sie kreci. Sa jeszcze ludzie dla ktorych milosc jest wielkim uczuciem, a nie tylklo sexem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olśniony
Wiedzialem, ale nie czulem tego az tak bardzo!!!! Niedlugo skoncze dopiero 17 lat! Kocham swoja dziewczyne i nigdy do niczego nie zmuszalem ani nie namawialem. I bylem tak przekonany caly czas. Ale ten film mna wstrzasnal juz do reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obzek
To oczywiste ,ze miłosc jest ważna ,ale mało sie o niej mówi bo nie jest trendy i to temat tabu.Ludzie raczej wolą mówić o seksie bo jest wiecej do omawiania.Natomiast miłość po prostu jest i nie ma o czym dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olśniony
Niektore nasz peikne chwile sa wlasnei jakby wyciete z takiego filmu, jestesmy romantykami i to jets chyba to szczescie. Bo nieraz jak patrze na te pustaki plci jednej i drugiej to mnie mdli. Mam nadzieje, ze jest na tym swiecie duzo ludzi, ktorzy mysla w takich kategoriach! Czlowiek moze miec mnostwo partnerow, ale moze nigdy nie zaznac milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olśniony
Wczesniej bylem bardziej skory do 'igraszek', bardziej mnie ciagnelo i dalej na pewno ciagnie, ale przede wszystkim MIŁOŚĆ. To jest naprawde piekne... seks... chwilowa rozkos zi nic wiecej, bardziej zwierzeca czynnosc... a kochac? ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutaj ktos powiedział
że ludzie wola mowić o sex-sie jak o milości :-D i to prawda. Tylko te rozmowy o sex-sie nie maja nic wspólnego z rzeczywistością. Wejdźcie na kilka stron "Życia erotycznego" jakie androny tam niektórzy piszą to głowa boli. W każdym razie sex bez miłości nic nie znaczy jest jałowy. Liczy sie uczucie to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coccco
❤️ Milosc to cialo i duch, wspolistnienie, trwanie, wzrastanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......o..........
Jesteś młody i dlatego tak piszesz. Najwyraźniej nie masz doświadczeń w tej dziedzinie (seksu), albo są niewielkie. Kiedy dwoje ludzi sie kocha, zwykle nie traktują seksu, jako chwilowej przyjemności, ale jako coś, co uzupełnia ich związek, ich miłość. Seks jest sposobem na oddanie się w pełni drugiej osobie... Zresztą nie chce mi się traz wyjaśniać, bo śnięta jestem... Prawda jest taka że świat kręci się wokół seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coccco
Nie wokol Miłosc,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......o..........
Bez miłości związek moze istenieć, bo najpierw jest miłość, potem już przywiazanie. Bez seksu żaden zwiazek nie będzie udany, dlaczego? Bo nawet podświadomie będziemy się na partnerze wyżywać, ze nie chce sie z nami kochać. Jeśli teraz nie wierzycie, to dowiecie się tego żyjąc z kimś. Seks powinien być dopełnieniem miłości i napewno tak jest, ale bez seksu żaden związek nie przetrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coccco
seks to taka sama bron jak dzieci, mozn uzyc tego i tego przeciw partnerowi, aby mu "dokpac". Tylko Miłosc, a on jets nie tylko emocja ale i postawa. Kocham i nie krzywdze, nie wyzywam sie, nie traktuje sexu jak karty przetragowej, dzieci tez nie. Miluje Go/Ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody pancernik walacy gruche
prosze niech jakis chuj zwilzy mi skorupke prosze bo nie siegam lapka do syfonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaszatyneczka
to zabawne, że kiedy seks przestał być tabu stała się nim miłośc... jak myślicie, dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim podejściem jest szansa na głęboką trwałą relację partnerską. Mam nadzieję że dziewczyna sjest równie dojrzała i piękna wewnętrznie jak ty. Życzę powodzenia w budowaniu super tandemu. W dzisiejszym niestabilnym emocjonalnie świecie rozwodów znaczenie słowa miłość jest nie rozumiane i bagatelnie spłycane. Cieszcie się sobą bez pośpiechu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sama pore, po 9 latach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc jest najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×