Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sereda

JAK???????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość sereda

Bardzo z mężem chcielibyśmy mieć dziecko. Ciągle nam nie wychodzi. I mam takie pytanie: jak często mamy się kochać? kochamy się w dniu owulacji- nic. codziennie w dni płodne- nic, co dwa dniw dni płodne- nic... ja już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie tak obsesyjnie myślec o poczęciu. To nie szyderstwo - rada. Ja starałam się ponad rok - w końcu ciąża. Poronienie. Potem nie starałam się w ogóle i pach - jestem w ciąży. Wiele juz stron zapisano o tym jak wazna jest psychika... Byc może psychika sie blokujesz bo za bardzo chcesz.. Pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delfinia_KATOWICE_1976
W 8 MSC. CIAZY DOWIEDZIAŁAM SIE ,ŻE MOJEMU DZIDZIUŚOWI NIE BIJE SERDUSZKO. NOSILAM W SOBIE GNIJACY PLOD 4 MIESIACE. LEKARZ NAZWAL TO CIĄŻĄ OBUMARŁĄ. DO TEJ PORY NIE ZNAMY PRZYCZYN. CZY KOGOS SPOTKAŁO TO SAMO? LEPIEJ NIE MIEC DZIECKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej
Raczej lepiej dobrać lekarza a nie źle się wyrażać o dzieciach!!! To co przeszłaś nie zwalnia Cię od użalania się nad sobą i biadolenia i opluwania matek tylko dlatego, że mają dzieci!!! Delfinia - Weż się za siebie bo skończysz w zamkniętym zakładzie medycznym!!! A sereda niech tak przestanie liczyć i kombinować, nie ma sensu "przytulać się" codziennie. Przestań patrzeć w ten kalendarz!!! Natura jest na tyle mądra, że sama będziesz wiedziała co i jak :) Tylko bardziej się wsłuchuj w siebie, a nie w te kartki w kalendarzu :))) Pozdrowionka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×