Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka - chętnie, mogę popracować, tylko w pracy co najwyżej to kartki.....;-) Ale jak przyjdę do domu, to oddam się temu szaleństwu prasowania, na pewno, bo u mnie pralka ciągle pierze, pranie ciągle się suszy, a ja mam zawsze coś do uprasowania. Więc już deski nawet nie chowam i żelazka - jestem zawsze gotowa ;-) Halinka - jak ja Ci zazdroszczę tego studenckiego życia. Myszor i nieśmiała - ale by było gdybyście tak razem.....pracowały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, to już ostatni rok 😭 a potem to nie wiem co zrobię, lubię chodzić do szkoły na tyle, że się chyba do następnej zapiszę :D tja, a najlepiej by było, gdyby jedna z pary Myszor-Nieśmiała była szefem drugiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak w necie nigdy nic nie wiadomo a myslicie ze sporo osób nas czyta? Też chyba kawę sobie zrobię 13-14 to jakiś kryzys chyba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że chyba niewiele, może od czasu do czasu jakieś wyrywki. Z własnego doswiadczenia wiem, że jak wejdę w jakiś temat gdzie rozmawia grupa znających się osób, to przestaję czytać, bo wiem, że to raczej klub znajomych niż topic dla ogółu. Poza tym nasz tytuł choć długaśny, to niewiele mówi, a jak ktoś nie czytał beacinego wątku, to już w ogóle nie wie o co chodzi. A trudno go czytać, bo zniknął w odmętach czasu. Ale wiesz nieśmiała - też myślałam, żes Ty moja koleżanka, jak usłyszałam o tym fryzjerze, weszłam do pokoju obok, a tam koleżanka z nową fryzurą....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można z tego wysnuć dwa wnioski: - że są najbardziej zinformatyzowanym regionem, u każdego net, - najbardziej w pracy się \"obijają: :-P Tylko proszę sie tu na mnie nie obrażać za to obijanie, bo ja tu się w piersi biję i też się obijam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawa nie lepsza :D ile ja godzin na tlenie z psiółami przegadałam. HO HO HO :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym kobiety mają podzielną uwagę :D z jednej strony kafe wciśnięta w róg pulpitu, a z drugiej wszystko inne - z pracą bardziej związane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - ja mam podzielność uwagi, jak każda kobieta zresztą, ale jak mój facet ma zrobić dwie rzeczy naraz - to o mój Boże !! Śmieszy mnie to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuciłam sobię kwiata z Palmiarni na pulpit. żywa tapetka. mogę przesłać jak ktoś chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też potwierdzam podzielność uwagi , choć jestem trochę taki raptus i wszystko chcę od razu zrobić to jakoć ta organizacja pracy u kobiet chyba z zasady jest lepsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropeczko masz rację ja czasem w samochodzie ównocześnie z synami i mężem na różne tematy rozmawiam :-) długo tak się nie da ale trochę wytrzymuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50ta strona. Pani Halinko Założycielko, może jakaś imprezka ? :D ja sałatkę jakąś mogę \"przynieść\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 stron w 15 dni. no, to imprezka za 2 tygodnie. obecność obowiązkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wrazenie, że się znamy o wiele dłużej :-) ja tam mogę świętować teraz też - jaką sałatkę proponujesz Myszorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne babki jesteśmy, to się szybko zrozumiałyśmy :-) I wiecie co ? Ja sie bardzo cieszę, że w końcu znalazłam \"swoje miejsce\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedną mam taką, prostą jak drut, ale zawsze mi smakuje. tzw. warstwowa: - seler ze słoika, na to warstewka majonezu - jaja, i j.w. - jakaś szyneczka czy coś innego, i j.w. - kukurydza, i znów posmarować majonezem - czasem na sam spód daję makaron sojowy (sojowy on jest? ten biały żyłkowaty) inna sałatka równie prosta to kukurydza, tuńczyk, ananas+ trochę majonezu - dla mnie bomba. jeszcze inna to śledziowa: ziemniaczki, sledziki, cebulka, ogórki kiszone..mmmmm to moje ulubione, ale nie dlatego, że najprostsze i najszybsze na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uch, Myszor - to są te moje najmniej ulubione - ile ludzi, tyle gustów. Ja to albo sałatka grecka, albo włoska, inne są dla mnie za ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×