Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Aha, no i dzięki Bogu Nerka, że jesteś - inaczej bym tu chyba na \"brudasa\" wyszła, bo nasze koleżanki tak sprzątają i sprzątają, a ja wolę obejść coś, niż to podnieść :-P Tzn. nie żebym Ciebie za bałaganiarza brała, ale wiesz.....;-) jakoś mi tak raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nereczka tyś się na sam ślubik farbowała ? bo już nic nie rozumiem, najpierw blondyneczka a zaraz za chwilkę szatynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) Trzy Kropki- nie jestes sama, tez nie znosze sprzatac, no nie znosze wrecz, a niestety moj chlop porzadeczek lubi i to taki najwyzszych lotow, mam ten problem rozwiazany podobnie jak ty, przychodzi pani, ktora zajmuje sie moim synem w godzinach popoludniowych, tzn az nie wroce z pracy, i przy okazji domem i cale szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, dobrze kumasz :-) Farbowałam na ślub (najczęściej tak mnie na lato pcha do tego, żeby rozjaśniać, ale nigdy az do tego stopnia...) i ścięłam po powrocie z podróży poślubnej (podczas podróży Małżowinek odważnie zafarbował mi włosy :-) ) Trzy Kropki, a znasz tę piosenkę \"Przewróciło się, niech leży\"...? :D To chyba moje motto życiowe... :-) Brudu jako takiego nie lubię też, ale jak widzę rytuał mojej mamusi (cosobotnie ścieranie kurzy) to mi skóra cierpnie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! I jeszcze! Mam takie coś, że jak mam coś kupić, jakąś ozdobę, czy cokolwiek, mebel, to od razu myslę, jak często i jak bardzo to się będzie brudzić... I oczywiście lepiej, żeby jak najmniej. :P Nie znoszę wszelkiego autoramentu bibelotów, bzdurek do postawienia na szafkach, \"łapaczy kurzu\". Tępię bezlitośnie! Witrynki za szkłem, a w środku \"coś do postawienia\"... Ojejjjj... nie-nie-nie, u mnie regały z ksiazkami, machnę ścierką raz i po sprawie. :-) A co do tańca... Wiesz, ja też nie wiem, jak my po tym będziemy wyglądać :P Ale fajne jest to, że będziemy się uczyć razem, a poza tym dużo to nie kosztuje... I troszkę się poruszamy... Same korzyści :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bibeloty tępię :D jedyne co ma prawo stać to ramki ze zdjęciem (np. ja lat 10 + mój śliczny brat lat 3 :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, nereczko, to mógłby być mój hymn - \"Przewróciło się, niech leży\" ;-) i mam dokładnie tak samo, jak Ty - ŻADNYCH bibelotów, w regale tylko książki, na szafkach tylko doniczki z kwiatkami, beż figurek, ozdóbek na półkach, no i jak najmniej mebli :-) Minimalizm..... Aha, i mam jeszcze taką zasadę - wszystko ma swój czas, więc zgodnie z tą zasadą moja letnia torebka miała naderwane uszy i czekała az je doszyję - czekała tak 3 miesiące - w końcu przedwczoraj to zrobiło - przyszedł jej czas ;-) Inna sprawa, że torebka została schowana do szafki, bo już się lato skończyło, ale co tam, w sam raz będzie na następne lato :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziecie na wybory dziewczynki ? ja już pisałam, że w ten weekend w mazowieckim nie będę więc oczywiście nie idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobity 🖐️ Nerka i Kropka - ale w tej piosence są inne lepsze wersy... jak dla mnie strasznie proroczo pokazujące, do czego to wszystko prowadzi :D:D \"Przewróciło się niech leży cały luksus polega na tym że nie muszę go podnosić będę się potykał czasem będę się czasem potykał ale nie muszę sprzątać ZAPUŚCIŁEM SIĘ TO ZDROWO coraz wyżej piętrzą się graty kiedyś wszystko poukładam teraz się położę na tym to mi się wreszcie należy więc się położę na tym COŚ WYLAŁO SIĘ NIE SZKODZI ZANIM STĘCHNIE TO DŁUGO JESZCZE ja w tym czasie trochę pośpię tym bezruchem się napieszczę napieszczę się tym bezruchem POTEM OTWORZĘ OKNA W KĄTACH MIEJSCE DLA ODPADKÓW BO W TE KĄTY NIKT NIE ZAGLĄDA łatwiej tak i całkiem znośnie MOŻE CZASEM COŚ WYROŚNIE :D:D może ktoś zwróci uwagę ale kiedyś się wezmę zapuściłem się to zdrowo cały luksus polega na tym łatwiej tak i całkiem słusznie MOŻE CZASEM COŚ WYBUCHNIE :D:D będę się czasem potykał ale kiedyś się wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie :-) spóźniona dziś jestem ;-( ale musiałam troche popracować od rana - znacie to - odkładam do jutra i do jutra a tu piątek i termin poniedziałek robi się gorący :-) Sprzątanie - raz w tygodniu w sobotę, cały tydzień to tylko zamiatam ( mając psa nie da się inaczej ) i kurze a tak to jak mi się przypomni - ale nas prawie cały dzień nie ma w domu więc i nabrudzić nie ma komu :-) Łazienka to moja zmora - zło konieczne choc też lubię jak wszystko sie błyszczy :-) taniec - uwielbiam i namawiam męża cały czas na salsę :-) on woli siłownię a ja nie moge się przemóc do tego rodzaju wysiłku ;-) w tym temacie to raczej leniwa jestem ;-) a tańczyłam kiedyś w klubie , teraz mój syn tańczy i to wspaniała rzecz, ale trzeba mieć partnera bo inaczej z tego nici wychodzą :-) wybory - dziewczyny , kurczę nie zastanawiać się - prosze Was idziemy wszystkie - jak ktoś nie idzie nie ma prawa narzekać później. Jeśli nie wiecie na kogo głosować popatrzcie na jakieś porównania w necie, posłuchajcie debat... chętnie bym Wam powiedziała jak to widzę... ale uczę się obiektywizmu ;-) i nie narzucania swojej woli innym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku - możesz zgłosić w komisji wyborczej ,że będziesz tu głosować - wiem ,że to juz trochę wiecej do roboty ale może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Rybeńko :) ost. razem byłam w mazowieckim w lipcu i wtedy jeszczcze o wyborach nie myślałam i świstka nie wzięłam. no a w ten weekend wycieczka mi nie po drodze. ale chyba za tydzień pojedziemy, jupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, tak mi się przynajmniej zdawało, że najpierw sie to u siebie zgłasza ?? w każdym bądź razie już po ptakach, bo chyba do czwartku to się załatwiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem, że mnie Kwaśnieski nie przeszkadzał wcale i znów na niego mogłabym głosować :D a teraz to rzeczywiście nie umiałabym się zdecydować jakbym szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem dokładnie jak to się załatwia Myszorku ale chyba masz racje,że musisz miec świstek najpierw z W-wki w Twoim przypadku... Laurka - przy takich preferencjach weź pod uwage ,że PiS zamierza tworzyc koalicję z LPR i Samoobroną. a w kolaicji nie ma zmiłuj sie otrzymuje sie poparcie w zamian za... coś i jeśli ma to byc jeden z pomysłów np. LPR .... na cóż to dosyc radykalna partia... Któraś z Was interesuje się polityką szerzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wprost\" rzucił niedawno taki teścik, 20 pytań przygotowanych na podstawie programów wyborczych partii, rozwiązałam, wyszło mi, że mam poglądy Partii Demokratycznej. Może i bym zagłosowała, ale mam jakieś takie wrażenie, chociaż głupie i mało obywatelskie, że to roztrwoniony głos, aczkolwiek w tej partii się gorąco udziela jeden mój profesor z wydziału, więc może by mnie przekonał, ale jeszcze się głęboko zastanowię. Na pewno w przedbiegach odpadają te oszołomy LPR i Samoobrona i ta banda złodziei z SLD. Jeszcze 2 dni na zastanowienie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorka,że tak ciągnę , ale... ważniejsze są wybory w ten weekend - to Ci ludzie będą decydować o naszym losie - prezydent to w Polsce funkcja reprezentacyjna ... a Kwaśniewski tez mi nie przeszkadzał - pasował do tej funkcji z pewnościa nie mamy sie tu czego wstydzic jako Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Halinka, Ty już cały mi tu scenariusz walnęłaś, a u mnie tylko pierwszy akapit się sprawdza :-) Reszta była tak straszna, że nawet nie doczytałam. Na wybory pierwszy raz w życiu pójdę - bo w końcu dorosłam do tego, żeby świadomie starać się dokonywać wyborów dla kraju. Tylko na kogo głosowac - oto jest pytanie !!! Laurka - LPR i SO - odpadają już na starcie. Ostatnio robiłam sobie modną teraz ankietę - wiecie co mi wyszło ? Że najbliżej mi do SDPL. A ja nawet o nich nie myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor i Rybka, jak ja się z Wami nie zgadzam w kwestii ustępującego na całe szczęście miłościwie nam panującego przez całe 10 chudych lat Aleksandra K., to nie macie pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka ,żaden głos nie jest trwoniony . To przekłada się na mandaty , kóre partia zyskuje lub nie. I każdy jeden jest ważny bo wiele ustaw może byc przegłosowanych właśnie tym jednym. Kiedys głosowałam na partie zielonych, która wogóle nie miała szans w sondażach - ale było to zgodne z moimi przekonaniami i miałam czyste sumienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi ja dwa razy na niego głosowałam :D i żałuję, że ni mogę po raz trzeci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie przepadam z Kwaśniewskim - ani razu na niego nie głosowałam, bo w ogóle nie poszłam na wybory - o ile pamiętam tam była bitwa: Wałęsa - Kwasniewski - i się poddałam. Za jego I kadencji byłam zadowolona - kurcze, umie \"wyglądać\", reprezentacyjny jest, po angielsku gada, ale II kadencja trochę mi oczy otworzyła, że tak właściwie nic nie \"wywalczył\", z tej \"przyjaźni\" z Rosjanami, w ogóle rzadko wyrażał swoje opinie - właściwie to dla mnie nic nie zrobił. Tyle, że nie trzeba się było wstydzić go na forum międzynarodowym, a to w sumie już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wykluczyli, bo za dużo nas wyjechało ostatnio :D wykluczyli też i parę innych państw, nie tylko Polskę - w trójce dziś o tym wspominali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam, że tylko z Ukrainy więcej ludzi niż z Polski wyjechało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto się nie wstydzi, ten się nie wstydzi :P ja się wstydzę i nie dam mu tej satysfakcji, że jest prezydentem wszystkich Polaków, niech sobie będzie wszystkich minus Halinka. Aparatczyk jeden. Szkoda, że wtedy, jak się ładował Łukaszence do bagażnika po pijaku, ten go gdzieś nie wywiózł. Wrrr. W ONZ szans nie ma całe szczęście i najlepszym scenariuszem byłoby jego odejście w polityczny niebyt, ale na nieszczęście wygryzł tych wszystkich Millerów (chociaż to akurat wielkie szczęście :D ) i kolesiów i teraz sobie szkoli młodych, posłusznych Olejniczaków. A jak się Cimoszenko wycofał, to akurat byłam w sklepie w oglądałam spinki do mankietów i jak podali tę najszczęśliwszą w tej kampanii wiadomość, to wydałam okrzyk radości na cały sklep :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka - boska stopka. pisz więcej, ja będę czytać i ręce mi tak nie będą grabiały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×