Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Halinka, to dokładnie tak, jak ja - lato - lekkie zapachy, wodne, cytrusowe, zimą, cięższe, z przyprawami. Niestety wszystko mi się bardzo szybko nudzi - właściwie dla mnie mogłyby być flakoniki po max. 15 ml. bo i tak już potem nie mogę na to \"patrzeć\". Leżą u mnie buteleczki wykończone w połowie, i ja sie łudzę, że wrócę do nich, i nic z tego. Kiedyś uwielbiałam Allure Chanel, zostało mi 25 ml., i jak czuję ten zapach na ulicy, to mi się niedobrze robi - no nie ma bata, nie wrócę do tego. Rybka, zainteresowałaś mnie tym Hu7go Bossem, musze go powąchac. Laurka - Miracle lancoma nie za bardzo mi się podoba - natomiast na mojej przyjaciółce świetnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie różne zapachy i miło jak ma się kontakt z osobami, kóre ładnie pachną... a najbardziej to mi się podoba jak facet pachnie ładną wodą... mój jakoś się przekonał i teraz tez lubi choc jest konserwatystą i jak jeden znalazł to sie go trzyma... no mocno się trzyma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci faceci, mo też lubi męskie zapachy.....kupować, a potem leży toto na półce nieużywane, a na samym początku naszej znajomości, to do łóżka się nawet \"perfumował\", teraz tylko prysznic, i żadnej wody toaletowej. Nieśmiała - prosze Cię kobietko nie pisz dużymi literami, bo się jakokoś słabiej czyta, literki się zlewają. No Allure - to piękny zapach, ale już nie dla mnie :-( Rybka, a jaka męska woda toaletowa Ci się podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie kupuje takich więc w nazwach jestem kiepska :-) ale mój mąż uparł się na Str.8 czarne i na szczęście do łóżka jak najbardziej używa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się z męskich podoba tradycyjny i nieco \"wyświechtany\" Farenheit Diora i Aqua do Gio, tylko nie wiem jakiego to jest autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kiepska i w męskich, i w damskich. nie mam do tego zupełnie pamięci. spać mi się zachciało i już nie mogę się doczekać kiedy wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1650 wpisów podczas gdy wczoraj stuknął 1500-tny. jak my to robimy ? ;) wciąż ziewam, ale starczy kawek na dziś. zdecydowanie tlenu potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę, że w końcu się znalazłyśmy na tym forum, stąd uzależnienie. Jakie plany na weekend - poza głosowaniem, oczywiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to na pewno uzależnienie :) przynajmniej w pracy ;) pamiętam jak przeprowadziłam się do P. - szukałam pracy przez pierwsze 3 miesiące. wtedy w domu non-stop przy kompie siedziałam - ale w ten sposób pracy szukałam :) choć nie powiem, na gg też jednocześnie trajkotałam jak najęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie weekend taki sam jak każdy inny - spędzimy go z mężem w domu, trochę połazimy, może obejrzymy jakiś film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stęskniłam się już za rodzinką, bo byliśmy pod koniec lipca. za tydzień koniecznie muszę pojechać, oby tylko mojemu mężowi coś nagle w pracy nie wypadło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się będę kurować, i chyba tyle, taki nudny, spokojny, i powolny weekend. Już mam dość wyjazdów - czas w dimu posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki to nie będzie nudny weekend ! Pamiętajcie o wyborach ! a poza tym w siedzeniu w domku tez można przyjemnośc odnaleźć... jest tak spokojnie, wręcz jakby zawieszenie na takiej kłębiastej chmurce - czas wolno płynie , komórka nie dzwoni... życze milutkiego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no będzie ciut nudny bo w całą niedzielę w tv i radiu będą pewnie tylko wybory na każdym kanale :) (mnie taka monotonia nudzi np. - w tarkcie tego \"papieskiego\" tygodnia po jego śmierci wysiadałam normalnie. nigdy więcej) u nas każdy weekend podobny do siebie, od 1,5 roku właściwie zawsze sami - no chyba że pojedziemy gdzieś lub ktoś odwiedzi nas. ale km robią swoje niestety, więc z reguły sami siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę. ehhh. zezłościłam się jeszcze na koniec. wkurw mnie lekki złapał, ale nieważne. idę, połażę to wyłażę. a może i coś wypoluję. wieczorem lampkę winka spożyję i będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pidżama party zostaje oficjalnie otwarte :D ciekawe czy ktoś przyjdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D musiałam coś zjeść, bo wróciłam całkiem niedawno. kupiłam sweter brązowy jak chciałam :D i do spodni, i do spódnicy. zaraz zabieram się za otwieranie winka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak ktoś przyszedł :D mam nadzieję,że nie \"na Krzysia\" ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze zdrowie i za mojego brata, który miał 2 dni temu imieniy, o których na śmierć zapomniałam :D skubany właśnie Gdańsku urzęduje. ehh, studenckie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiałyście? ja się trochę złaziłam, ale to w sumie dobrze, przewietrzyłam się, choć większość czasu właściwie w klimatyzowanych pomieszczeniach spędziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nadal tu
czy na nowym topiku spotkania? Gubię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia pańskiego 23.09.2005, pierwszego dnia jesieni kafe zrobiła nam prezent - zjebało się wszystko (proszę wybaczyć mój język, ale przepona mnie boli ze śmiechu i jestem wulgarna :D ), ale się odnalazłyśmy w tym bezmiarze topików :D : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3118218&start=0 a teraz już chyba idę poleżeć pod kordełkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, kabla mi nie starczy do łóżka :D umówmy się tak, Ty mi opowiesz zaraz jakąś dłuuuuugą historię, a ja będę leżeć w łóżku, wezmę se jakiś długi patyk i lornetkę i będę tylko odświeżać i Cię czytać, co Ty na to? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×