Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no to Rybka zostałyśmy same a po Halince ani śladu a walnięta miała tydzień \"leżakować\"? powinna już chyba wrócić do nas. Pozdrowienia dla niej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz kończę... właśnie sobie przypomniałam ,że śniadania nie zjadłam ;-) wcześnie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłupiały baby, 4 strony w pół dnia. Czytam. Kropka - serka spróbuję, wobec tego. No to zakup płaszcza masz już z głowy, zazdroszczę, ja się w środę wybieram do Poznania, bez płaszcza nie wracam :D Kropka łans egen - wyjechałam dziś indeks odebrać, wziąć plan i takie tam nudne rzeczy, ale już wróciłam ;) Myszorek, smęty w kieszeń i uśmiech na buziaka! To ten dentysta Cię źle nastraja, jak wrócisz, to złapiesz humorek ;) [o teraz widzę, że piątą stronę zaczęły pipki jedne] zołzowate pipolce, wcale nie kupuje książek :D:D:D:D bo jeszcze nie wiem, jakie :D:D ożesz w mordę, Kropka, napisałaś, że mi zazdrościsz statusu studenta i że kiedy to było :D:D:D babulinko, jak Twoja laska? zawsze przyjaźnie z liceum są trwalsze niż te ze studiów, na studiach każdy już się zaczyna martwić o siebie, a w liceum martwi się o nas mama, a my mamy czas na przyjaźnie :D [czytam już wpisy z godziny 14, do końca jeszcze 2 godziny :D ] coo, Giertych się nie dostał do Sejmu? to jedna z lepszych dziś wiadomości :D Myszorek, a mąż w jakiś tam sposób nie może poprosić o przeniesienie? Jakby np. zachachmęcił, że żona w ciąży w W-wie? :D pipolce, no mówię, że nie po książki :D:D:D:D halo, ostatni wpis 15:55, gdzie polazły wszystkie, jak ja przyszłam 😭 😭 to idę buczeć do kąta, jak tak 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Halinka tylko trochę zapracowana no i stokrotka jest więc całkiem niezła frekwencja jak na tę godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie becz już Halinka :-D i powiedz jak się taką buźkę robi? (bo ja nie potrafię) i tą z takim krzywą miną też poproszę (bela surowa technicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć, Belunia, Ty jedna mnie nie zostawisz w ciężkiej chwili :D 😭 = beksa w [ ] a to krzywe, to to? --> :-o no to to = : - o bez spacji ale mnie łeb napindala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do ginekologa zaraz muszę się udać na \"przegląd\" co pół roczny :-o a słyszałaś o tej akcji USG piersi (przez Avon organizowanej) ?? muszę sprawdzić gdzie w pobliżu robią. a łep Cię napindala pewnie o tych załatwień wszystkich (indeks, plan)- nieprzyzwyczajona przecież po wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam przytulona i mi lepiej. ze złości przełożyłam dentystę. skoro prawie jestem bez pracy to postaram się o wolny piątek by wcześniej wyjechać z głupiego Poznania do mamusi w fajne mazowieckie :P zaraz idę na spacer, a wiatr rozwieje dalsze smutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bela, głowę, zaraz se ją urwę, położę na biurku i poczekam, aż przestanie boleć 😭 Myszorek, to idź za mnie na dentystyczny przegląd, bo muszę, a nie lubię strasznie idę się położyć, bo zaraz tu zejdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ból łba dobry jest efferalgan czy jak mu tam - wypija się to to i szybko zaczyna działać. dentystę przełożyłam o parę dni, bo ta dentystka w kratkę pracuje. wieczorem wina się napiję i jutro rano jak nowo narodzona będę. a teraz na spacer czas. Halinka kuruj się, a jutro melduj się po przebudzeniu, żeby nie było jak dziś, że nikt nie wiedział gdzie jesteś :D ja nie wiem co to będzie jak na studia pójdziesz, w mordę trzeba to przedyskutować - przenieś się może na zaoczne :P :D si ju tumoroł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina ja tak w ostatnio w czwartek miałam, jak wróciłam z egzaminu miałam się na wyjazd pakować - i taki ból głowy że zejść można wziełam 2 x etopiryna, do łóżeczka i przeszło Myszor na pewno będzie dobrze :-) 🌼 lecę jak zwykle jutro rano będę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, no właśnie efferalgan wzięłam, zawsze działał, a dziś coś nie, a przynajmniej słabo działa jutro będę, w środę dopiero wieczorem, w czwartek albo wieczorem, albo w ogóle, w piątek wieczorem, w sobotę wieczorem, w niedzielę będę, ale nie wiem, czy już nie wyjadę do szkoły na stałe :D jakiś tani abonament w kafejce muszę sobie w Krzyżakowie wynaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym Krzyżakowie w akademiku mieszkasz? wynajmujesz chatkę? a mamusię jak często odwiedzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżysz Halinka? to leż dzieciaku, nie wstawaj. jutro mi napiszesz :D ja lecę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Ci napiszę, a jutro przeczytasz, bo do jutra zapomnę, co miałam napisać :D pytanie pierwsze: z koleżanką wynajmuję mieszkanie u tych Krzyżunów pytanie drugie: mamunię odwiedzam średnio co 2 tygodnie, ale to zależy, bo jak mnie w domu wkurzą, to i miesiąc nie przyjeżdżam :D a czasem co tydzień, różnie różniście pytanie trzecie: tak, leżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Halinka z tym egzaminem to i tak na razie nic nie wiadomo bo wyniki w czwartek więc żadne tam świnie tylko po co miałyście pytać jak do czwartku nic nie wiadomo :-D No i dobrze że leżysz na pewno zaraz Ci przejdzie 🌼 P.S. wróciłam od pracy. wiem wiem co myślicie. Nie powaliło mnie na maksa tylko muszę zrobić coś o czym zapomniałam kompletnie :-o a szef nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku niestety nie wiem nic na temat Ozenku- wstyd sie przyznac: nie bylam w poznaniu w teatrze jak dlugo tu mieszkam:-o a z praca to nie ma sie co martwic, a moze ta zmiana wyjdzie ci na dobre:) moze to bedzie awans, bedziesz wiecej zarabiala, miala ladniejsze biureczko w ladniejszym pokoju, bedziesz mogla czesciej chodzic na zakupy i polubisz przez te spacery poznan:) - tak sobie mysl!, a tak prawde mowiac to zawsze boimy sie czegos nieznanego, a pozniej sie okazuje, ze wcale nie bylo czego:) (nie wiem czemu ale cos mi w tym przypadku mowi, ze bedzie dobrze) z giertycha leje po nogach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiała wiesz co Giertych chyba wejdzie jednak :-( sprzeczne informację dochodzą trzeba na oficjalne wyniki poczekać kurde a tak się cieszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna to nie wiem co te portale internetowe tak wyrwaly z ta wiadomoscia o giertychu, moze tu duzo ludzi siedzi, ktorym ten pan nie podchodzi:) Myszor ja jutro tez do dentysty:-o nie lubie! bez znieczulenia nie dam sobie nic zrobic! ale znieczulenia tez sie boje:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała, ja jak mam mieć borowanie, to zawsze ze znieczuleniem, ale przed zastrzykiem każę sobie jeszcze popsikać dziąsło takim sprayem dla dzieci, zamrażającym :D zastrzyk nie boli wtedy, czuć tylko, jak dziąsło jest rozpychane. Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani halinka:) moja dentystka posika sie ze smiechu jak jej powiem, ze ma mi przed zastrzykiem dziaselko jeszcze zamrozic:) ale co tam! powiem jej!!:) jutro mnie raczej nie bedzie ide na szkolenie, a pozniej do wspomnianego wyzej dentysty (brrr..., wrrr...) no chyba zeby mi sie udalo;) pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję - i widzę, że wieczorowo-popołudniową porą Halina się zjawiła, dzięki której mam laskę, coby podpierać swoje starcze 27-o letnie ciało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki 🖐️ Stokrotka, bój się Boga, co Ty robisz tak wcześnie na nogach? Kropcia i jej starcze ciało :P - zabrzmiałaś wtedy jak 50-latka po 3 rozwodach i z 5 dzieci :D wiecie co, tak mnie wczoraj głowa bolała, jak nigdy, może to już migrena? :-o Walnięta, łer ar ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dla wszystkich :-) Bela - albo zgubiłam wątek , albo pamięć już nie ta... co to za egzamin był ? Dentysta nie jest taki straszny - nie powiem,że lubie ,ale mam taki sposób- jak juz siedzę ( leżę?) na tym fotelu zamykam oczy i myślę o przyjemnych rzeczach - pomaga raczej nie korzystam ze znieczuleń :-) Halinka Ty faktycznie się postaraj o jakis tani abonament w kafejce, albo laptopa z dostępem do netu skombinuj bo jak to tak raz na dwa tygodnie - Ty nie zdążysz przeczytac co my tu napisałyśmy a co dopiero pogadać ;-) z ciekawości co studiujesz? Te przyjażnie ze studiów chyba mniej trwalsze sa bo juz jesteśmy dorośli ;-( miałam jedna kolezankę- przyjaciółke nawet, ale jak byliśmy razem nad jeziorem to męża mi podrywała i sie urwało ;-( Giertych myśle sobie kombinuje i pewnie wykombinuje bo co innego będzie robił? A widziałyscie nową fryzure p. Beger? ta to dopiero ewenement :-) a druga kadencję w sejmie zasiądzie - nieporozumienie czy Polska kraj dziwny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×