Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

cześć dziewczyny ja dopiero po 2 kawce wpadłam bo rano pracy cała masa Rybka jak to o sex oralny? nie za wcześniej to Cię syn zagadnął o to ! jak ja nic o dzieciach z XXI wieku nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno szybciej dojrzewają, ja jakoś szczególnie stara to nie jestem, ale teraźniejsze gimnazjalistki już uprawiają seks, a jak ja miałam 15 lat, to zupełnie o czym innym myślałam, więc, reasumując, mimo że jestem dobre kilka lat starsza, to podejrzewam, że staż współżyciowo - seksualny mamy porównywalny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, jakie niedługo :D, jeszcze jakieś 10 lat przed Tobą, módlmy się, żeby do tego czasu trendy stało się tracenie dziewictwa później, a nie wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tu padnę ze śmiechu :D ja swojej stopki nie zmieniam (choć zmiany same w sobie lubię), bo wciąż czekam, czekam, choćby do usranej śmierci :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ,teraz jakos tak inaczej jest. Ja to na Isaurze sie wychowałam ale jak np. jesteśmy w W-wie i 20 minut wystarczy żeby jakieś ulotki za wycieraczką znaleźć ... a tam ... no różne zdjęcia są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się ... ten wiek sie obniża... jak się czyta jakieś pisma młodzieżowe to włos sie na głowie jeży ;-) a Wy ile miałyście lat? ja 17 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Isaura, ach Kamienny krąg czy jak mu tam było. a jako parolatka uwielbiałam też serial o takiej małej Chince (a może to Japonka była? :D ). mama mnie sprzed tv goniła, bo to o 20stej leciało, a o tej porze ja już tv nie oglądałam - ileż płaczu było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, kolekcjonujecie z mężem Laurki?????????????? czysta perwersja :D:D:D:D biedne dziecko, Laurka, chodź Cię utulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my laurki kolekcjonujemy właśnie :-) mnóstwo ich mamy - na każda okazje inna a takie z pierwszym napisem mama topo prostu wzrusza mnie za każdym razem , a Laurek to juz oczywiście nie :-) ten serial tez pamiętam i jak płakałam,że ona swojego braciszka na plecach nosiła jaki to był tytuł \"Oszin\" czy jakoś tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Rybko \"Oszin\" :D o jessoo, normalnie podglądałam ten serial zza niedomkniętych drzwi :D :D bo wiecie ja wtedy z 5 lat chyba miałam :D i po 20stej dłuuuuuuuuuuuuugo nie mogłam filmów oglądać. no i szwendać się wieczorami w podstawówce (czyli po 19stej :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Laurko jak my byłysmy małe to tylko Bolek i Lolek ewentualnie Reksio, a teraz głowa boli od tych bajek :-) jest taka jedna Onizuka czy cos takiego i tam to bym powiedziała dziwne rzeczy np. w jednym odcinku dziewczynka zamordowała żone swojego nauczyciela, bo ... z nim miała romans i zazdrosna o tą żonę się zrobiła... i to naprawde bajka była !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam taki sposób na oglądanie filmów jako dziecko - dźwięk to od rodziców z pokoju a obraz z bloku naprzeciwko bo firanek nie mieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogłam przeboleć Twin Peaks!! wszystkie dzieciaki oglądały, a ja jedna nie bardzo wiedziałam nawet o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już nie w temacie jestem :D Szoguna teraz w wakacje powtarzali, próbowałam nawet pooglądać, no ale takiej głupoty już dawno nie widziałam :D Twin Peaks jak przez mgłę pamiętam za to wiecie co, największą przyjemność bym miała, jakby telewizja powtórzyła taką bajkę Kacze Opowieści, z Kaczorem Donaldem, Sknerusem MakKwacz i siostrzeńcami i Braćmi Be (zawsze mi się mylą z braćmi Dalton z Lucky Luke\'a :D:D ), tam była taka fajna piosenka: kaczki juhuuuu raz na wozie raz pod wozem kaczki juhuuuuu tzn. to chyba refren, bo więcej nie pamiętam. albo brygada rr, tam był taki wielki szczur, który lubił ser i nazywał się Rokfor :D znaczy ten szczur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka popieram :D wszystkie bajki oglądałam zawsze z moim młodszym bratem :D a że brat młodszy 7 lat to długo byłam w temacie bajek dobra :D p.s. a co to była za baja gdzie chłopiec sobie podróżował razem z gę gę gęsiami ? :D to był hicior !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Halinka tez pamiętam z tym ,że już raczej z dziećmi to oglądałam :-) jak to nie wierzysz Laurka a Ty niby jak robiłaś ? :-) ja się na osiedlu wychowałam - tam różne rzeczy się działy - pamietam,że z koleżanka z naprzeciwka miałyśmy taka pocztę jak w ksiązce \"Dzieci z Bullerbyn\" - sznurek z pudełeczkiem :-) a obie na 4 piętrze mieszkałyśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojaaaacie, Rybka, dzieci z Bullerbyn to kocham, kiedyś napisałam smsa do kumpla z tą rozmową Lassego, Bossego i Ollego w tym wymyślonym przez nich języku: petruska saldo bum bum kolifink kolifink mojsi dojsi filibom ararat nic nie skapował :D taka ta młodzież mało oczytana się zrobiła :D kiedyś to nawet chciałam sobie zęba wyrwać tak jak Bosse, ale mi zabrakło odwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoguna nie widziałam ale brygada RR jak najbardziej :-D ale ja jak dzieckiem byłam to smerfy właśnie \"weszły\" więc nie ma co narzekać :-D Nie było tak źle z perspektywy czasu wkurza mnie w smerfach to że każdy smerf miał jakąś specjalizacje w czymś był dobry a smerfetka tylko się przebierała i ładnie wyglądała z oglądaniem filmów po 20 też miałam problem i to bardzo długo mi nie pozwalano :-( dzieci teraz, nie muszą do 20 czekać żeby zobaczyć to czego \"nie wolno\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak Halinka :D stado gęsi, mały chłopiec i on na grzbiecie jednej z nich podróżował. i tak latali, latali..odwiedzali jakieś krasnale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka w mordę :D takie skandynawskie klimaty. enybady help mi plisssss! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajna ta stronka com ją wkleiła. \"Pani Łyżeczka\"mi się przypomniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, co tam bajka, jaka zajebista stronka!!! :D:D są fraglesy!!! jak ta wiedźma się nazywała...wiedźma ple ple - to też ja mogę być!:D przybysze z matplanety - to takie dwa w takih kombinezonach, co statkiem kosmicznym latali? Pi i Sigma? to też oglądałam w podstawówce po lekcjach Albo siedem życzeń - Dariuszu! Hator, hator, hator.... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarzę tej bajki Myszorku ;-( ze Smerfami to faktycznie tak było , no i jakby nie patrzeć niebieskooka blondi ta smerfetka :-) ale teraz też to leci ale sie smerfiki pojawiły ;-) a pamiętacie te naklejki - miałam całe zeszyty oklejone :-) a z zespołów takich starych to... Modern Talking uwielbiałam - no ten Thomas był zabójczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×