Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka, no właśnie reszty nie wysuszył, co prawda po posmarowaniu się miałam takie lekkie uczucie ściągnięcia, ale minęło i żadna skorupa się nie pojawiła ;) Ja w torbie mam różności, preferuję duże i bardzo duże torby, przy czym najwięcej mam tam rzeczy do niczego mi już niepotrzebnych, np. skasowane stare bilety, czy to mzk, czy pkp, czy pks, papierki po cukierkach, wypisane długopisy, itp., ale nie chce mi się regularnie tego wywalać i noszę torbę ważącą 5 kilo. Laurka, co robi Upiorek? :D uważaj, żeby znów nie złapała nastroju na plucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - pewnie, że są, ale raczej w tych drogich skórzanych rzeczach, np. Witchenn ma wybór etui na dokumenty. Eleganckie, dobrej jakości, tylko, że trochę drogie. Ale przynajmniej długo posłuży. W zeszłym roku na gwiazdkę kupiłam facetowi portfel z tej firmy, i przez rok niewiele zmienił swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobiety :-) jak nas dużo dzisiaj kropeczka Ty się ciesz że On torbę z laptopa nosi a nie wszystko po kieszeniach chowa jak mój ;-) w torebce mam notes, 3 faktury, 2 dlugopisy, pojemnik na soczewki, podkład, portfel, chusteczki, telefon, trochę kosmetyków i bałagan więc raczej standardzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie myślę o czymś na rocznicę, ale chcę kupić coś czego używa :D portfel odpada, ale etui nosi cały czas (ma tam wszystko, i karty, i pieniądze, i wszelkie samochodowe dokumenty. tylko drobne po kieszeniach się walają i wnerwiają mnie kiedy chowam spodnie do szafy :D ) stare etiu (takie kioskowe właśnie) już mu się rozerwało tu i tam. ile to może mniej więcej kosztować ? chyba kilkadziesiąt złitych,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chyba to wyjątek - w torbie od laptopa wszystko nosi :-) Myszor - nie mam pojęcia, czy kilkadziesiąt wystarczy. Zależy jaki sklep, ale jak chcesz porządne i dobrej jakości, to chyba od 200 stów się zaczynają, ale na 100% to nie wiem. Po prostu po sklepach musisz połazić i porównac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etui można kupic tak jak mówią dziewczyny w galanteryjnych sklepach -Myszor w tej Panoramie np. też taki znajdziesz. Ja kupuję tego typu rzeczy od producentów - zmawiam jako wzory, oczywiście odpłatnie ale i tak duzo dużo taniej. No i można w necie pooglądać , powybrzydzać :-) a jak mam pójść z mężem do sklepu w tym celu to trudne - po pół godzinie tracę cierpliwość a jemu nic się nie podoba, ja coraz częściej zerkam na torebki a on stwierdza,że włąsciwie nic nie potrzebuje i często nic nie kupimy, albo kończy się na kolejnej torebce dla mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę aż tyle ? :D ja się nie znam bo jedyny taki sklep do jakiego wchodzę to Batycki. ale tam są torby po 400 stówy np. a przecież takie etui to takie małe jest :D ale popatrzę sobie na pewno w przyszły piątek kiedy mąż będzie miał słuzbę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Batycki, to też dobra firma, ale droga :-o niestety. Torebki tam mają śliczne, ale Myszor, masz rację - ceny zaczynają się od 400 zł - wzwyż. Musisz połazić po centrach handlowych - na pewno coś wybierzesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia. to muszę połazić. nie chcę byśmy się spłukali na rocznicę :D mój prezencik też tani nie będzie :D uwaga,zaraz zebranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś będę sobie czasem pisać wierszem poetką sławną się stanę to me spotkanie z poezją pierwsze moje dziewczyny kochane może nawet napiszę wiersz biały żeby mnie nie-poetki rozumiały ale wiersz biały jest nic nie warty bo nie ma rymów :D zgubiłam zaświadczenie o sądowej praktyce i czuję się z tym tak źle jak Laurka gdy bolały ją cyce muszę je szybko znaleźć w przeciwnym wypadku bowiem znów pójdę do sądu i \"Głupiaś\" - sędzia mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia specjalnie dla Ciebie napisze wiersz biały który słynie brakiem rymów nie czuję poezji w ogóle więc taki wiersz jest dla mnie bez sensu bo wiersz musi mieć rym a jak nie ma rymu nie ma wiersza podpisano: Halina Szymborska-Jasnorzewska z d. Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - ma super ważne spotkanie, Laurka - pod prysznicem - ciekawe co wtedy z dzieckiem robi ?? Halina - poezję nam tu przedstawia, a gdzie są: Rybka, Stokrotka które tutaj rano dzisiaj były ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka - dziękuję - jeszcze nikt dla mnie nic nie napisał, więc wruszona bardzo jestem :-) Ja wolę białe wiersze, nad te rymowane. A znacie może taką metodę pisania - haiku ??? Bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny właśnie skończyłam rozmowę z ZuS-em jakis koszmar... bałagan taki,że w dwóch oddzioałach panieniki sobie pisma przesyłaja przez m-c i nie widzą w tym nic złego.... na dowidzenia życzyłam im aby same kiedys miały taka sprawę do załatwienia i trafiły na takie panienki jak one no wqurw po prostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawdę szkoda słów.... zadzwoniłam sobie do męża żeby się odstresować... od razu lepiej jak ktoś CIe pogłaszcze słowami :-) współczuję tej kuzynki Laurko ;-( za to dzis o 13.00 wychodzę z biura i jadę na kawkę do znajomej - mam nadzieję,że będzie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz suuper Rybka o 12:00 to też bym się chętnie ewakuowała ja też mam nadzieje na fajny wieczór dzisiaj jadę do Krakowa na meeting z koleżankami wprawdzie to pożegnanie 1 z nas - wyjeżdza ale pomimo płaczy 😢 i lamentów może być miło to drugi etap pożegnania :-D na pierwszym byłam tydzień temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella nie ukrywam ,że ta strona mojej pracy też baaaardzo mi się podoba , ale coś za coś - zawsze :-) a wieczorek z koleżankami brzmi zajefajnie ;-) ale nam sie słownik poszerza ostatnio nawet takie zajesmacznie słyszałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem fajnie brzmi najbardziej podoba mi się to że wylosowałam kupno wina a nie robienie lasagne ;-) bo to domowa babska nasiadówa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka na spacerze Myszor na zebraniu Halinka walczy z katarem i innymi takimi spływającymi do gardła ;-) a reszta pewnie ostro pracuje... a ja się żegnam do następnego razu i jakby mnie tu nie było miłego weekendu dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×