Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

mój men robi nam śniadania - pychotka bo ja rano to nigdy czasu nie mam więc dostaje pakuneczek śniadaniowy do pracy obiady (jak już gotuje) to zawsze mi pomaga i nawet gary częściej niż ja myje no złoty chłop :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Wydaje mi się, że jak się \"siedzi\" w domu, nie ma pracy, to siłą rzeczy się sprząta, bo można zwariować z nudów. Jak byłam na zwolnieniu to mi się cholernie nudziło - wszystkie, nawet najgłupsze seriale moje były..... Książki mi się nie chciało czytać, więc chociaż na bieżąco zmywałam naczynia i popraswałam sobie. Co innego jednak mieć dziecko koło siebie - chyba bym nie dała rady i sprzątać i opiekować się dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuję ,że już wychodzę ale poczytam wieczorkiem lub jutro o tych sprzątających facetach ;-) mój też mi robi śniadanko i dlatego baaardzo smakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi - dlaczego to my gadamy o tym durnym sprzątaniu ??? Słyszałyście kiedykolwiek facetów tak o tym zawzięcie dyskuujących ???? To już lepiej o kosmetykach pogadać ;-) Stokrotka nie ma takiego tuszu, co podkręca rzęsy, zalotka, wg mnie też niewiele daje. Bo albo masz podkręcone rzęsy albo nie masz. Cała reszta to reklama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o piwie to i owszem. ostatnio nawet kupiłam mu kufel z nadrukowanym zdjęciem jak się pluska w morzu czerwonym - ot, taki czas na relaks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam niedługo. wieczorem mnie nie ma. obejrzę serial przy winku z winogron mojej mamusi. pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki no to pogadajmy ja z meczy to tak za piłkarskimi nie przepadam chyba że reprezentacja polski gra jakiś ważny to w ostateczności mogę zobaczyć no i kiedyś wisełkę oglądałam ale od kiedy Engel jest trenerem - ogłosiłam strajk mecze siatkówki b. lubię zwłaszcza panów ale teraz nic się nie dzieje o meczach koszykówki to wiem tylko że są :-D za piwem nie przepadam to tyle co mam w tych dwóch kwestiach do powiedzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piwa jakoś nie mogę mój facet dog in the fog lubi bardzo ;-) aaa czerwone winko wytrawne to mój ulubiony trunek :-D lubie też drinki takie wymyślne ostatnio mój ulubiony to caipiroshka nawet kruszarkę do lodu kupiłam żeby go móc robić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrafinowane no nie przesadzaj Laurka bo na burżujkę wyjdę ;-) czystą na weselisku też chlapnę żeby nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh na weselisko fajne to bym poszła kupiłam sobie sukienkę super ale coś nikt się do ślubu ze znajomych (rodziny) nie pali ale w tej sukni to najwyżej winko bym mogła sączyć ;-) wóda nie przystoi takiej damie ;-) he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to Ci nic nie poradzę raczej ja nauki na przyszłość potrzebuje oczywiście mogę się powymądrzać ;-) uspokój się bo to przecież Twoje cudowne dziecko weź głęboki oddech to że robi bałagan nie jest najważniejsze ale sama jak bym na Twoim miejscu była to już widzę swój wkurw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię Ci, że to zaraz podstępny, to chyba ten sam, przyczaił się i jak myślałam już, że se poszedł, to znów przyszedł 😭 bo ta pogoda taka siusiakowa, rano pizgawica, a po południu jak wracałam, to cała rozgemgolona, na krótki rękaw :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ten dialekt to mój własny :D Krzyżaki najbardziej mnie wkurwiają tym ich wszędobylskim \"jo\" - byłeś w sklepie? JO! masz fajkę? JO! to takie wsiuńskie :D jestem już na stronie 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może Kaszubi najechali Krzyżaków i zostawili im te \"jo\"? :D nie duś dziecka, Ty wyrodna matko, pluj z nią :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam mogę trochę charchnąć, bo mi zalega coś w drogach oddechowych :D to się jakoś na \"ef\" zaczyna..... flegma? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm może to się na Pomorzu inaczej nazywa... no ale wiesz, chodzi mi o to, co siedzi w nosie, potem spływa do gardła i nie da się tego przełknąć, bo to obrzydliwe i poza tym niezdrowe, więc trzeba to odpluć i w tym celu trzeba tak charchnąć z głębi duszy :D:D:D:D czy to to, czy to to ????? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic co ludzkie nie jest mi obce, ulżyj sobie :D:D:D pamiętasz taki film, \"Komedia małżeńska\" z Englertem i Kasprzyk? I oni mieli troje dzieci, ten najmłodszy był najlepszy, zachorował na grypę i mówi grobowym głosem, przeciągając litery, spod kołdry: \"Bę dę rzy gał\" :D:D najlepsza kwestia w całym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, ty łobuziaro :D ja tu słonecznik skubię i jak was poczytałam to mi się go odechciało :D piątek masz wolny czy już wagarujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystkie poszły, JO ! :D albo po poznańsku: no i wszystkie poszły, TEJ :D tej srej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolny, wolny :D:D:D Myszorek 😘 ! przedostatnią stronę czytam, zaraz wklejam epopeję Myszorku, ale czemu Ci się odechciało słonecznika :D:D czy to przeze mnie? Czy coś powiedziałam? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×