Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no ale tak to jest. jak się już taką wybraną garstkę zaprasza to te osoby są naprawdę bliskie, a dzięki temu właściwie na 100% pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Myszor - wygląda na to, że tu same jesteśmy. Gdzie jest Laurka, Rybka, Bella, Stokrotka - były i się zmyły ??? Myszorku, a gdzie byłaś w podróży poślubnej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tu 2 zdjęcia, jedno ze ślubu a drugie z wycieczki... ktoś chce na maila ? ;) a może wy macie fotki ? chyb się siebie nie wstydziemy, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor pewnie, że chcę i jeśli przejdzie zdjęcie też Ci odeślę :-) A całe zamieszanie z weselem u mnie tez by dziś pewnie inaczej wyglądało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, no wiem, że nie wcięło :-) Myszor, dawaj te zdjęcia - maila mojego masz, bo Ci wysyłałam razem z imieniem. Ja Ci mogę swoją fotkę wysłac, bo mam ich mnóstwo, to coś tam wybiorę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, jak chcesz to mogę Ci moją fote też przesłać - w końcu poznamy się jeszcze lepiej. Więc które dziewczyny zainteresowane do wymniany fotografiami ?? A Halina, to trupem padnie - tydzień Jej nie ma, a my już imiona znamy i twarze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na zdjęcia i w zamian wysyłam - aktualne najlepiej Laurko :-) taki gdzie te Twoje słynne łydki widać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się zabieram za wysyłanie do Myszora, Rybki, i Laurki :-) Tylko, to będą zdjęcia \"portretowe\" - mogą takie być ??? Mo facet po prostu lubi fotografować twarze....więc całej figury nie mam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawajcie co macie. ehh,zabieram się za kanpakę. jak tak dalej pójdzie to nie wejdę w tę kieckę pod koniec miesiąca 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wysyłałam tego dla komplementów :P tylko dla zaspokojenia ciekawości. mojej oczywiście. bo liczyłam na wymianę fotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty ??? W KDT ??? Bardzo ładny. Wysłałam fotki, cholernie ciężkie, wiec za jakieś 10 minyut daj znać czy w ogóle doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie ale fajnie :-) a czytelnicy pewnie zaraz tu wkleją nasze fotki oczywiście po jakimś durnym fotomontazu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w KDT na stoisku ze strojami wieczorowymi :D ślub tylko cywilny więc nie chciałam nie wiadomo jakiej, i drogiej kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×