Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropeczko sposób bardzo dobry bo dostałam :-) jakoś nie wyobrażam sobie Ciebie w okularach i koku :-) masz bardzo fajne włosy to po prostownicy bo jesli tak to chyba tez się skuszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam Twoje Stokrotko i wiesz co tak sobie Ciebie wyobrażałam :-) Kropeczko mam i drugie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, pewnie, że po prostownicy :-P w życiu takich włosów nie mam, a o takich prostych marzę. Teraz już mam krótsze, bo do łopatek i kolor już jaśniejszy....nie chcę już farbować na ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, a czemu miałabyś sobie mnie wyobrażac w koku i okularach ??? Stokrotko, do Ciebie dopiero wysyłam, bo mnie przełożony prawie \"przyciął\", i musiałam popracowac, ale już wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ostatnią fotkę. czytacie teraz coś ciekawego ? ja rozglądam się za jakąś książką właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko w okularach bo to chyba Ty mówiłaś o tych zmainach po których nikt CIe nie poznaje :-) chyba ,że znów co ś pokręciłam ... Stkrotko - każdy ma w sobie coś ładnego i ja zawsze twerdzę ,że nie ma brzydkich kobiet ;-) ale dzięki za szczerość i właściwie za komplement :-) Bella a Ty znajdziesz jeszcze jakieś zdjęcie trochę bliżej :-) bo na tym molo to trudno mi się dopatrzeć rysów twarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko - dostałam, zaraz prześlę swoje. Myszor - ja sie męczę z \"Życiem codziennym w XVII w. Francji\", nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam od Stokrotki - wszystkie 3. Stokrotko, jakbym nie wiedziała, to na bank bym powiedziała Ci, że masz farbowane włosy :-) Fajnie masz - nie musisz ich farbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko mam 3 zdjęcia :-) Kropeczko ja o tym koku bo widzisz tak sobie naprzeciw siebie siedzimy i klikamy i klikamy :-) żart oczywiście :-) a kok to i ja dziś mam - no może nie kok , bo zwijam włosy z tyłu i spinam do góry spinka także takie kosmyki od góry wystają :-) moi chłopcy mówią na to fajtałek bo te kosmyki tak śmiesznie podskakuja jak chodzę np. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, nie miałabym nic przeciwko temu, żebyś na przeciwko mnie siedziała :-) Chociaż na przeciwko siedzi bardzo fajna koleżanka, więc też nie narzekam :-) Tak mnie się wydaje, że już wszystkim wysłałam :-) Stokrotko, teraz już na te zakupy, jak się kiedyś wybierzemy, to łatwiej nam się będzie poznac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam takie wrażenie patrząc na Twoje zdjęcie ale doszłam do wniosku Stkrotko ,że jesteś troche podobna do Beaty Kozidrak i może dlatego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, też mi się wydaje znajoma :-) Ale to tylko takie zdawanie sie w moim przypadku, bo na 100% z Rybką sie nie znamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja często bywałam w W-wie ale przeważnie za kierownicą lub na spotkaniach :-) chyba ,że pracujemy w tej samej branży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Beatkę lubię, ale mi się też nie podoba, ale mi też Stokrotka nie przypominasz Beaty. Ciekawe, czemu Rybce przypominasz ??? Nawet włosy dla mnie macie inne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że i moje ostatnie zdjęcie doszło, jest zdecydowanie najbardziej \"wyraźne\" hop.hop żadna nie może polecić fajnej książki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,że nie lubisz Beaty ja jak coś robię w kuchni to zawsze śpiewam \" wczoraj miałaś diament w dłoni .... \" i jak dla mnie to ona ładna jest choc na scenie jak ma włosy podobnie jak Ty uczesane bo jak kiedys w jakims wywiadzie ja widziałam to nie była nawet podobna do siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor, no ja jestem udupiona tą swoją książką i w ogóle czytuje tylko te ze swojej biblioteki, więc z nowościami na bieżąco nie jestem w ogóle. Może coś w Twoim Stylu polecają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku my tu jeszcze nasze zdjęcia przeżywamy :-) jeśli CIę uraziłam to sorka Stokrotko - ale masz świetne włosy i może dlatego tak mi się skojarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, to bardzo ładnie w pracy wyglądasz, tylko, gdzie te golfy ??? Bo ja tam widzę seksowną koronkową bluzeczkę :-) Dziewczyny, każdej z Was zrobiłam niespodzianki, i macie wszystkie inne moje zdjęcia :-) Specjalnie dla Was wybierane :-) Teraz czekamy na zdjęcia Halinki, Mężatki (chociaż ja już mam Jej zdjęcie), Walniętej i Śmiałej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie już nie wysyłałam żadnych nowych, po prostu wcześniej, każda z Was dostała inne moje zdjęcia. Tobie akurat przesłałam siebie w okularach :-) Dostałas te zdjęcia ?? Jezu, ależ te ptaszyska są wkur......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×