Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Dobrze masz Laurka, ze już w domu jesteś, ja muszę jeszcze do weterynarza iść, potem na basen - a już chcę sie pod koc zaszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę ?? Bo nic nie mówiłyście - ja się pochwaliłam, i potem pomyślałam, że może sobie coś ubzdurałam. Ale wszystko widac w porządku - nadal mam \"plastelinową\" twarz - można z niej ulepić co się chce. Laurka chcesz kolejną partię, bo do Rybki wysyłam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wysyłam fotki z wakacji :-) do Laurki, a do Belli z wyjazdu firmowego. A Wy jak macie, albo będziecie miały więcej to tez dawajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo same takie Wam wysyłam :-P Kurcze szkoda, że Ty Laurko nie masz więcej zdjęć i Bella też nie. W sumie to się zastanawiam, czy my byśmy się \"na żywo\" poznały ?? Belli to bym nie poznała, i Śmiłej też nie. Chyba bym rozpoznała Stokrotkę, Myszorka i Rybkę, z Tobą Laurko bym miała niejakie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba teraz tak - ale Ty też zupełnie inaczej wyglądasz na tym pierwszym niż na drugim :-) Ale Wy tam roześmiane na zdjęciu jesteście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę zaraz do krakowa na spotkanie z koleżankami Powiem żeby mi zdjęcie z bliska zrobiły solo To prześlę wszystkim Tylko nie za blisko :-) Taka ładna jak Wy nie jestem Więc im dalej tym lepiej :-o a później wieczorem (a raczej w nocy) jadę do Warszawy nie mam już siły ale muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA - a nasza stokrotka to młodziutko wygląda, jak na takie dzieciaki, co nie ?? Jezu - już jest wpół do szóstej, nie no muszę naprawdę już isć. Laurka trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka jesteś pewna, że przesłałaś mi swoje zdjęcia ? :D w mordę w życiu bym nie powiedziała, że ty to ty z poprzednich zdjęć. wróciłam. kupiłam wszystko co zachwalała Halinka, zaraz idę pod prysznic i potestować ;) ok. 20 czekam tu na was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie podoba się podejście Stokrotki, ale chyba bliżej mi do ciebie Laurko. Ja też przypominam o tym, o tamtym i innych domowych drobiazgach, nie zawsze, ale zdarza się. i też się powtarzam :D na szczęście na próżno nie gadam. No ale u nas to tylko życie we dwójkę, więc aż tylu \"obowiązków\" w domu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film zapowiada się ciekawie, ale zdecydowanie wolę książki (dżisas, właśnie klamka u drzwi wejściowych wydała u mnie jakiś dźwięk - zamarłam,serce mi wali i łapy mi się trzęsą. ale to chyba sąsiadka tak mocno swoimi drzwiami trzasnęła, bo słyszałam jak ktoś na obcasach na dół schodzi. o dżisas, zawał) ........dochodzę do siebie a więc książki wolę, bo na filmie trudno się skupić. zwłaszcza,że co chwilę są reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×