Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

sama siedzę, a tu nagle takikrótki łomot koło moich drzwi. ja jestem tchórz. ja nie cierpię być sama, zwłaszcza że jakiś thiller w tle leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaaaaardzo śmieszne :D byłam na hannibalu w kinie. na środkowej części (bo chyba były 3) (a jeśli były dwie, to na drugiej ;) ) - ależ się umęczyłam. nie wiedziałam gdzie oczy podziać. nie umiem oglądać takich filmików, brrr dlatego bardzo podobało mi się kiedy w tv przed jakąś mocniejszą sceną czerwone kółeczko wyświetlali :D wiedziałam,że powinnam się do kuchni przejść lub za męża schować :D a teraz tego nie ma 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko u mnie w domu ojciec też b.samodzielny :D dlatego często się śmieję z siebie, że gdyby moja mama wiedziała,że czasem dogadzam mężowi i mu kolacyjki robię to normalnie by mnie opieprzyła :D ale dzięki temu, że u mnie w domu było tak a nie inaczej to robię te kolacyjki nie za często i zawsze podkreślam jaka to wspaniałomyślna jestem :D na szczęscie mój mąż też umie sam z siebie zrobić coś specjalnie dla mnie. a w domu razem sprzątamy, razem zakupy robimy i razem pichcimy. jest ok, ale fakt, że czasem muszę o czymś przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam łyka. [pół szklanki dla Laurki] takiej szklanki z promocji cin cin (połowa normalnej) - żeby nie było,że szkalanami wino piję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor dziewczynki!! (zobaczcie o ktorej ja zagladam na forum!!) teraz bede czytac to co napisalyscie przez caly dzien (jest tego troche) mam nadzieje, ze nie zdazylyscie wymienic sie zdjeciami mezow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w łazience cały komplet -prawie 100 paseczków. ledwie 2 razy je wykorzystałam - klej zostawałmi na paznokciach i się zniechęciłam. oczy mi się kleją, bo już moja pora spania przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na służbie jest ich dwóch. śpią od mniej więcej 24 do 6 rano - jeden między 24-3 a drugi 3-6. po 3 godzinki ;) ja zmykam. buziak i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę sobie w W-wie mam pracować ale oczywiście co 10 minut zaglądam czy się ktoś przypadkiem nie pojawił a tu cisza Halinka usprawiedliwiona - bo w Krzyżakowie siedzi Laurka w weekendy ma męża to mu pewnie siedzi nad głową i sprzątać karze ;-) Myszorek mężem się opiekuje bo po 24 h służbie wrócił ale gdzie Kropeczka, Stokrotka, Nieśmiała że już o Walniętej czy Mężatce nie wspomnę ? gadać do siebie nie będę bo talentu Halinkowego nie posiadam :-) więc czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sobie przypomniałam mówiłas a co z małą zrobisz? firmowa impreza (męża) czy prywatnie gdzieś wyskakujecie? ale z dzikiem to żeś wyskoczyła jak ja z Halinką? serio będzie? ja jak 27 lat żyje dzika nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzika nie jadłam to nie wiem czy dobre ale chleb ze smalcem takim pysznym i do tego ogórek kiszony to hmmmmm zazdroszczę Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie popij za bardzo :-D żebyś wszystko zapamiętała i nam dokładnie opowiedziała wiesz romans może jakiś zauważysz jakiś rozwód takie tam standardowe obserwacje na firmowych imprezach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×