Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

spoko Laurka może tylko te ze stycznia , za drugim razem licz tak aby nie był to początek roku ;-) swoją droga łobuzy sa takie urocze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, chyba wybiorę jednak łóżko bez kompa, ale za to ciepło i wykurować się trzeba, bo zaraz tu dosłownie \"zejdę\", a kaszel mnie zabije. Słuchajcie czy rekamodawcom odpier.... za przeproszeniem ??? Czy mi zawsze musi jakaś DURNA reklama wyskakiwać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko ta decyzja to dal mnie znaczy tyle ,że się po prostu naprawde kiepsko czujesz... zatem herbatka z cytrynką , syrop pini i do łóżka a facet nich się Tobą zajmie :-) troche pomarudzić nawet możesz :-) wracaj jak najprędzej bo będziemy tęsknic :-) Laurka już malujesz ściany po zupce pomidorowej czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papatki dziewczyny i jeszcze raz dzięki za tego grilla :-) acha a mąż dostał sms-a i nawet nie odpisał ale za to juz jest w domu i obiad gotuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem Laurko, ale chyba zaraz idę, zaopatrzyć się w syrop, gazety, i kładę się do łóżka na 2 dni :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tydzień temu byłam u lekarza i dostałam antybiotyk, skończyłam go brać, i mam właśnie ten przebrzydły katar, ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty, Laurko, ja właśnie byłam na zwolnieniu tydzień temu, i teraz mi głupio znowu iść. Z chorobą do pracy absolutnie nie łaziłam. Dobra, zbieram się i idę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Myszorek wiem wiem ja już dzisiaj rajstopy pod spodnie ubrałam 😭 jak ja tego nienawidzę byłam wczoraj na siłowni wypociłam trochę tłuszczyku ale jak wracałam było tak zimno że buzia od wiatru mi zamarzała stopni było 6. To już zima Myszorek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czemu kuźwa ta zima w moim biurze panuje. co jakiś czas muszę siadać na prawej ręcę (na lewej siedzę non stop) bo mi KOSTNIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam luksus w biurze ogrzewanie mogę sobie włączyć ale nie włączam bo jest i tak ciepło jak fiks aż za ciepło zwłaszcza że ja w tych rajstopach pod spodniami brrrrrrrr jak chcesz oddam Ci ogrzewanie moje musisz przekręcić na duży wiatrak i buchnie na Ciebie miłe ciepełko żebyś nie musiała na rękach siadać ;-) [ogrzewanie dla Myszorka - raz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka kobito dzięki Ci myślałam że tylko ja mam takie odchyły a tu widzę że nie sama w niedoli jestem najgorzej jak mam takie krutkie włosy na nogach wtedy drapię łydki do krwi ja nie wiem czemu te rajstopy tak podrażniają skóre i mam takie suche nogi jak je ściągnę fuuuuj może wymyślimy nie drażniące rajstopy i zbijemy fortunę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki co jest? dlaczego tak mało dziś mówicie? nie miałam netu od rana i myślałam ,że tu będę 10 stron miała do nadrobienia... ale widzę,że zimno powoduje skurcze paluszków i pisac nie można ;-) u mnie cieplutko i przyjemnie, przytulnie i wesoło ;-) mam dziś dobry humorek pomimo @ ( skoro wszystkie się tu zwierzają to ja też ;-) ) a może właśnie dlatego bo ja przed mam tzw. wqurwy a potem nagły spokój duszy :-) ale to pewnie z uczucia ulgi bo panicznie sie boje ciąży ;-( dla wszystkich zmarzluchów gorące kakao lub czekolada - do wyboru dziewczyny i uśmiechnijcie mi się tu zaraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Rybko :) miałyśmy problem, by dostać się na stronkę. wcale nie dziwię ci się,że się ciąży boisz ;-) (to nie złośliwość). dziewczęta gdzieś uciekły, a Kropka pewnie się kuruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Myszorku , że nie jesteś złośliwa i nawet bym o tym nie pomyślała... dzięki :-) Zawsze chciałam mieć dwóch chłopców i mam. Teraz chcę aby sie usamodzielnili a sama marzę o luzie, kórego mi brakowało - nawet nie wiesz ,że wyjście z mężem na 15 min na spacer z psem dla mnie brzmi jak coś niewiarygodnie wspaniałego bo do tej pory to albo z dziećmi albo po załatwianiu wszystkich opiekunek itd... mam tez plany tego co chcę robić ze sobą , w co się angażować zawodowo a może i społecznie i dlatego ta ciągła nerwówka... a tabletek nie moge używać bo mi wybitnie nie służą ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuppss. wiesz, na twoim miejscu miałabym wieeeeelkiego stresa po każdym spotkaniu z A. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss... mam Myszorku takiego stresa kazdego miesiąca i tak się ciesze ,że to tylko kilka dni nerwów bo jak Laurka kiedys pisała, że 64 dni to jakoś sobie nie wyobrażam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie ... :-) Stokrotko, Laurko 🌼 Jak tam spotkanie w sprawie pracy Stokrotko? Laurko a gdzie moge o tym sposobie na temperaturke poczytać? To pewnie wymaga cierpliwości ale może warto ... codziennie ta temp. musisz mierzyć? bardzo dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czytam. znalazłam tez jakieś stronki ale bardzo ogólne. Nie wyobrażam sobie zaufać tylko temu ,ale dokładnie wiesz o co mi chodzi Laurko , ajk wiesz co u ciebie słychać w srodku to jakos spokojniej .... przynajmniej można cos zaplanować :-) albo wręcz przeciwnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta stronka bardzo rozbudowana jest, poczytam w domu ale widze ,że np. stres jest czynnikiem zaburzającym te metodę a u mnie to normalka w pracy np. a różnice temperatur niewysokie ;-( ale przeczytam wszystko sumiennie i wtedy się wypowiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś kryzys kondycyjny mnie dopadł czuje sie jakbym miała zaraz zasnąć ;-) chyba kawke sobie zrobie jakąś bo inaczej kiepsko to widzę ;-) ale słońce u mnie świeci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×