Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja miałam instruktora. Laurki instruktor jest wielki w górę, mój był wielki na boki, więc sę wylewał z fotela. Ale i tak było fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszka się dobrze. tylko z dojazdem ciężko, te półtorej godziny daje mi w kość :) wychodzę z domu 6.30 a do pracy wchodzę parę minut po 8, w ciągu dnia robi się z tego 3h na same dojazdy :o cieplej się zrobi to będzie lepiej, bo teraz spacer na przystanek po nieodśnieżonych chodnikach doprowadza mnie dzień w dzień do niezłej kur-Piiii-wicy :D wszem i wobec oświadczam - nie cierpię śniegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie jest na czas bieżącego \"kontraktu\" męża czyli jakoś do 2007. ale to nieważne, ja mam nadzieję, że w ciągu roku czy półtora kupimy wreszcie swoje mieszkanie :) (tylko gdzie 😭 ) (pewnie gdzieś tu 😭 bo coś czuję, że w swoje strony to mi się uda wrócić jak mąż na emeryturę pójdzie 😭 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja już sprawdziłam 10 razy pocztę :-) a tu DUPA, a nie Halinka we własnej osobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Halik, serio, serio nie mam nic a nic :-( Może jeszcze raz wyślij, na: didi-dexter@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haliku nic nie mam 😭 Może Myszorek byłby taki miły i mi przesłał ? Stokrotka a gdzie byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja właśnie wypiłam wódkę z fantą, zalewam smutki :(:(:( Sto, a jak Twoje karotkowe dzisiejsze postanowienie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze mejla, ale czekam Sto, a mojego kota widziałaś? gdzieś mam foto, poszukam i wyślę, ale dziś już mi się nie chce ;) Lauritka joł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macha się, a jakże;) to może w ramach oczyszczania atmosfery z Glonojadem idź do niego i każ mu tak pomachać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×