Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

a zwierzaczki dobrze, dziękuję bardzo :D lekarz rzeczywiście domowy, Bamboszek jak był malutki, to ciężko chorował, a że wet to kolega mamy ze szkoły, to się tak u nas ostał :D no i Bamboszek i kot mają obsługę na telefon, jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane - amm nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie :). Wiem ze prawie tu nie zagladam :( ale brak czasu, jak pisalam w ciagu dnia nie mam dostepu do netu a wieczorkiem nie zawsze sie chce ( albo jest czas ). Niemniej jednak jak zagladam to czytam zaleglosci. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prawo Halinko bo ja jestem tu od niedawna (Ciebie w miedzyczasie nie bylo ) wiec nie mialysmy okazji sie poznac. Ale w tabelce mam swoje miejsce :) a o inne rzeczy mozna pytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze dzis ja zapraszam wszystkich na kawe :) pobudka dla tych co jeszcze spia :) inne spokojnie prosze dojechac do pracy - kawusia czeka - pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, Kropuś, że humor ci się nie poprawił 🌻 hejho, wcinam śniadanie bo po tej porannej podróży ostatnio zawsze umieram z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Myszorek - humor mi się poprawi, jak się pewna rzecz wyjaśni, a że ta sie nie wyjaśnia, to i humor mam \"pod psem\". Stokrotka dziękuję za kotka z języczkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozweselcie sie Kobietki :) chetnie podziele sie endorfinami bo chyba mam ich sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haliku, kochany, też mi nie jest za wesoło, ale sobie myślę, że może będzie lepiej, i że w koncu nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :-) A jak jest źle, to może już być tylko lepiej :-D i trzeba w to wierzyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba Rybka ma tę fajną stopkę: chcesz mieć tęczę, pogódź się z deszczem, ale żeby to było takie proste do zastosowania :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos Rybki - pozdrawia Nas wszystkie :-D Bardzo zapracowana jest :-( A ja Ci powiem Halinka, jeszcze jedną "mądrość życiową" - po deszczu zawsze wychodzi słonce" - trzeba o tym pamiętac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Cosik chora jestem i wczoraj byczyłam sie w domku ale zdychałam z bolu... Dzis juz ciut lepiej... Miłego dnia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co Wy takie ciche ?? Jak człowiek nie zagaduje, to już nikt nic nie powie ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza. Mam zapalenie pecherza i boli jak cholera! Dostałm leki, ktore musze brac przez miesiac...-buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, Sto, ja nie chciałam łapać wpisu nr 13000, bo się bałam, że jakowyś pechowy może być, czy co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×