Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropeczka, ach, to powitanie moich marzeń :D 😘 mam dziś lepszy humor, pogadałam sobie wczoraj tak od serca z mamą i wiele rzeczy mi wyjaśniła i naświetliła. facet to nie koniec świata i chociaż jeszcze długo będzie mi przykro i będę o nim myśleć, to nie warto tracić tyle nerwów, ile ja straciłam. i jedyne, z czego jestem zadowolona, to to, że schudłam :D zeszłam poniżej 50 kilo (przepraszam wszystkie, to nie o to chodzi, że się chwalę, zresztą wiecie, staram się znaleźć jakieś plusy w tej sytuacji), pewnie przekroczę tę pięćdziesiątkę niedługo znowu, jak zacznę normalnie jeść, ale przynajmniej teraz mam satysfakcję, że ja też mogę ważyć 49 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halinka :-) WIdzisz, mamy są fajne :-D :-D Halinka, w każdej sytuacji nawet najgorsze są pozytywy - i najważniejsze, żeby je umieć znaleźć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, Kropcia, ja się starałam szukać tych plusów, ale nie mogłam żadnego znaleźć ;) wylałam mamie wszystkie żale, pokrzyczała na mnie, pogłaskała, poprzytulała i dużo mądrych rzeczy powiedziała, i kazała mi od dziś wziąć się za robotę, więc się biorę ;) dziś zamierzam: posprzątać pokój, zrobić manikiur, przeczytać 3 rozdziały z prawa europejskiego, napisać mejla do promotora z europejskich, bo mi zginął z trzecim rozdziałem pracy dyplomowej, no i może coś napiszę z pracy mag., bo to czas najwyższy. a jak mi zostanie trochę wolnego czasu, to jeszcze angielski, bo mam certyfikat w połowie marca. a już tyle czasu straciłam, niech to licho weźmie ;) no i jeszcze obiad muszę ugotować. jakaś ryba, ale chyba ta, co mi nie smakuje. ja z ryb to tylko pstrągi i łososie lubię, taka jakaś wybredna jestem :D a Ty, Kropcia, jak z humorkiem dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Halinka, nie ma to jak masa zajęc - to wtedy głupie myśli Ci do głowy nie przychodzą. U mnie humor też trochę lepszy, bo też staram sie wynajdywać pozytywy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa, działa :D 👄 byłam sobie z rańca w urzędzie złożyć wniosek na dowód więc dziś mam godzinę spóźnienia :D Moluś - na zapalenie najlepszy antybiotyk. mnie kiedyś tak złapało, że miałam problemy z poruszaniem się, taki ból okropny :o a po antybiotyku po 3h już było ok. no a potem profilaktycznie furagin lub cosik innego, bo ja się już raz człowiek przeziębi to potem szybko łapie. Sto - założenie firmy to bardzo prosta sprawa :D ja miałam swoją na studiach - tzn.założyłam ją na potrzeby tatusia, ale wszystkie formalności załatwiałam sama, co prawda jest trochę łażenia, ale idzie szybko. cześć Kropeczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki w piatek rano! Tez dopiero dotarłam do pracy bo Byłam u lekarza na usg brzucha i okazało sie ze mam na prawym jajniku duza torbiel- 9 na 7,5 cm! W poniedziałek ide do ginekologa. Jestem strasznie wystraszona i mam nadzieje, ze uda sie to wyleczyc i ze pozniej bez problemow bede mogła miec dzidzie... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek - Ty nie mów Sto, że to \"prosta sprawa\", kobieta się nalatała, natrudziła i była z siebie dumna, a Ty Ją tak na ziemię sprowadzasz :-p Moluś - jęśli masz zapalenie pęcherza, to Myszorek ma rację - tylko antybiotyk, bo to się nie ma co męczyć, ja miałam kiedyś takie mega zapalenie i Nolicin mi pomógł. Niestety teraz do mnie od czasu do czasu się przyczepi zapalenie, to wtedy furagin, albo urosept - który jest taki sobie, ale bez recepty, więc jak coś bierze, to można szybko się poratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - cześć :-) Masz torbiel :-o Nie martw się, to trzeba wyleczyć, i miałam koleżankę, która miała torbiel, i teraz za chwilę zostanie szczęśliwą mamą bliźniaków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zgadzam się, urosept jest do kitu, bo ja też czasem mam tę przypadłość - tylko furagin :D Moluś, nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropeczko! Na pecherz dostałam własnie Nolicin i Furagin. i mam łykac prawie przez miesiac. No ja mam wielka nadzieje, ze tez zostane mam po wyleczeniu tego cholerstwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem :-D witam kochaną Halinkę 👄 cieszę się że już lepiej ja rok temu przeżywałam to samo co Ty i dzisiaj jest mi lepiej choć nigdy o nim nie zapomniałam do końca :-( jak potrzebujesz porad \"jak zapomnieć\" to ja Ci mogę udzielić mam na świeżo :-o tlen mój jest zagrożony na maksa moja szefowa nie umie sobie zainstalować go sama więc zamiast poprosić kogoś to poprosiła : \"PREZESA\" !!!!! który się nie zgodził a ponieważ wiedziała że ja mam - bo mi kompa przegrzebała to powiedziała prezesowi że skoro ona nie może to wszyscy mają odinstalować więc mam cykora i nie będę go dzisiaj włączać :-D do poniedziałku zapomnę o strachu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bellunia 😘 poproszę porcję tych rad, przydadzą mi się, możesz w wolnej chwili skrobnąć jakiegoś mejlika, czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDROWIENIA Z NIEPRZYJEMNEGO MIEJSCA GDZIE CZASAMI WIEJE GROZĄ A MOŻE GŁUPOTĄ TEŻ NA \"G\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laurka Halinka już skrobię maila mysia ale o co chodzi? :-D :-D Halinka co będzie wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, a wiesz, że myślałam dzisiaj rano o Tobie ? I tak sobie myślałam, że do 20-go jeszcze daleko, a Ciebie nie ma :-p Co Ty robisz, że Cię na Kafe nie ma ?? Z kim mam obgadywać Na wspólnej ?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to rozumiem wajcha wraca :-D :-D Kropcia ja miałam egzamin wczoraj więc dlatego mnie nie było ale już będę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, zapamietałam, że Ty masz ciężki okres ok. 20, ale o egzaminie zapomniałam :-o A jak Ci poszedł ?? Egzamin, znaczy się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje że lepiej niż dwa ostatnie których nie zdałam :-o ale nie wiem czy to wystarczy powiem Ci w czwartek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Belluś, to poczekam do czwartku, a tymczasem dla dobrej myśli 🌼 Moluś - Nolicyn jest bardzo dobry na zapalenia pęcherza, dostałaś dobre leki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym ogłosić, że z mojego planu na dziś wykonałam na razie tylko ubranie się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×