Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

hej Belluńka :) dzięki za mejla, pracuj sobie, dziecko, w spokoju, ja też dziś zamierzam, ciekawe, co z tego wyjdzie ;) cześć Laurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha \"genetyczna linia bezbrzuchowców\" - dobre :-D Halinka - za pamięci - odbierz proszę, dziecko drogie maila :-) Laurka, rany julek, ale Ty się mondra zrobiłaś, nie jem, bo szkoda mojej pracy, ćwiczę......i niedługo \"patyk\" będę ;-) Cieszę sie, że takie samozaparcie masz. Belluś - cześć 🖐️ - wyobraź sobie, że jest część górna brzucha, ten tzw. \"kaloryfer\", który Ci się pojawia, jak ćwiczysz tradycyjne brzuszki, on zaczyna się od biustu do talli, a potem jest już niechlubne królestwo brzucha dolnego, który jest moją zmorą, bo łatwo sie go nabywa, a pozbyć sie za chiny nie da. Tam się też wszystkie fałdki robią, i on sie odznacza pod wszelkim ubraniem, i to z tą cześcią ja i Laurka walczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz rozumiem brzuch dolny i górny dziękuje bardzo Kropeczko dziedzicznie to ja chyba lekko walnieta jestem a nie bezbrzuchowa :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, nie przezywaj się tak ;-) Od niedawna dopiero jest takie rozróżnienie brzucha :-) Więc mogłaś nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbieram :classic_cool: Zawzięłam się i postanowiłam po swojej wypowiedzi sie nie odzywać. Napisałam maila do Halinki, ciekawe czy przeczytała ? Myszorek, mocno zapracowana jeseś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha to tak jak ja Myszorku - na dodatek jeszcze miałam dzisiaj \"kwartalną ocenę pracownika\" - uwielbiam to po prostu :-o Halinka, maila odebrałam, i na pewno odpiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem w domku. Czeka mnie Poznan i to jak najszybciej....!!! Jest drugi torbiel na lewym jajniku tylko mniejszy. :( Pozdrawiam WAs Goraco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - z torbielami trzeba bezwzględnie......pozbyć sie ich ! Myszorek - nie ma czym sie chwalić, ja skromniutka jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągam nasz topik z odmętów kafe - nadszedł w końcu \"ten\" dzień - nikt po mnie się nie wpisał :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 dziś udało mi się usiąść w busie, cud, dzięki temu mogłam \"podrzemać\", co za luksus. wisadłam też do tramwaju, który co prawda dłużej jedzie (w sumie 55 min. :o) ale za to do samego końca i nie musiałam się przesiadać w inny - i tu też podrzemałam. ale i tak śpię 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, cześć 🖐️ na Ciebie zawsze można liczyć, że cześć powiesz z rana. Chyba dzień taki dzisiaj, bo mi tez sie cholernie chce spać 😴. Czasem żałuję, że muszę chodzić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie
Trafiłam kiedyś przypadkiem na ten topik, przeczytałam trochę ale później gdzies mi zniknął. Powiedzcie proszę o co chodzi z tą Herbatą? Bo jestem bardzo ciekawa a nie jestem w stanie przeczytać 442 stron topiku.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to już nieważne :) było, minęło, sprawa stara, przedawniona, naprawdę nic ciekawego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem w domku bo do pracy mi isc nie kazano. Zamiast spac jeszcze smacznie musiałam budzic starego do pracy i zrobic mu sniadanie bo to leniwiec z rana jest. Miała odwiedzic mnie dzis kumpela ale wpadnie jutro. Tak to jak narazie OK. Pogada bo dani i mulaca dlatego pijekawusie z likierem- pychotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie
Ale proszę, powiedzcie o co chodziło, bo jak czasami cos się mnie przyczepi, to nie mogę sie od tego uwolnić.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie mama nic fajnego do powiedzenia mam dołeczek malutki więc się nie odzywam 👄 co do Herbaty to kłamstwo jednej laski stało się powodem założenia tego cudownego topiku to tak w skrócie \"słuchajcie\" co by się mogła od tego uwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie
Właśnie chodzi mi o to, jakie to było kłamstwo. Tajemnice mnie intrygują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Belluś :-) Oglądasz Na Wspólnej ? Bo ja już 2 tyg nie widziałam, chyba w sobotę obejrzę wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kropcia nie widziałam wczoraj fajny film był na polsacie \"ta jedyna\" i się wciągnełam a generalnie to bez jakiś fajnych wątków: 1) Ania umarła, był pogrzeb, Igor oczywiście załamany 2) do Żanety przyjechał Wiesiek ze wsi chciał się jej oświadczyć, ale ona kocha Grzegorza i nie chce z Wieśkiem, ten obiecał się nie poddawać 3) Kinga ma anemie i coś tam jeszcze, mąż się martwi, pojechała na szkolenie 4) ten co mieszka z Igorem chce rzucić studia medyczne no i to chyba tyle tak że nuda :( słuchajcie, to było tak dawno że ja już nie pamiętam o co dokładnie poszło, chyba kłamała że ją mąż zdradzał, a wyszło to na jaw bo mieszała się w zeznaniach opowiadając o swojej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, dzięki - a co z Oskarem i Izabelą ? Wczoraj byłam w kinie na \"Wykolejonym\" - świetny film, polecam :-) Niezły thriller, bez zbytniej techniki, a z zagadką. Dzisiaj idę na japoński horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczęta! Co nowego u Was? Myszorek, jak na nowym mieszkanku? U mnie taaaak nuuudno... I mam straaaszną robotę do wykonania... :-) (Ale jestem marudna z rana...) 🌼 PS. Ooooojej! Lata całe nie oglądałam \"Na Wspólnej\"... Chyba, odkąd się wyprowadziłam od rodziców... Kiedyś to był obowiązkowy punkt wieczoru, a teraz nie znam połowy bohaterów... :-) To nie to, co \"Moda na sukces\", którą mogę włączyć po dwóch latach i wiem po 5 minutach, o co chodzi ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odważna jesteś Kropka :D ja w ogóle takich filmów nie oglądam, dosłownie. moja wyobraźnia mnie gubi :D i zawsze kiedy mąż idzie na służbę, a ja muszę nocować sama (aj hej it :D ) to mi się wszystkie głupoty przypominają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aaa Kropcia tu faktycznie sie dzieje Izabela wykopała Oskara bo była żona Oskara dała Izabeli zdjęcie Oskara z mężem Izabeli Izabela z Synem pogrzebali w zdjęciach stary i się okazało że Oskar z mężem Izabeli znali się od dawna Izabela się wkurwiła i wykopała Oskara Oskar przyznał się córce że prowadził ciemne interesy z Michalczewskim i mężem Izabeli, jak mąż Izabeli próbował go wykiwać to Michalczewski wynajął kogoś kto spowodował wypadek w którym mąż Izabeli zginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×