Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

cześć :-) ładny ten dywanik Moluś, miałam kiedyś podobny w wyglądzie ( kupiony w Ikei więc chyba gorszej jakości ;-) ) pomarańczowy - bardzo ładnie wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-D Laurka, ano zrobiłam, powzorowałam sie na dziewczynach \"na ślubach\" i na naszym Molusiu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Laurita, gdzie Ty mieszkasz ? W jakiejś \"ganksterskiej\" dzielnicy, czy jak ?? Może podadzą w wiadomościach o co chodziło ? A tak a propos, właśnie się natknęłam na Onecie na nowy pomysł LPR-u, że nie można będzie zrobić aborcji, jeśli zagrożone będzie życie matki. Jednym słowem, macie szczęście dziewczyny, że już macie dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia czy ja wiem czy to takie szczęście?? Mój syn za jakiś czas będzie zdawał maturę a przy obecnych pomysław pana G. bedzie miał O motywacji do tego ;-) to jeszcze kilka lat więc pozostaje mieć nadzieję,że wrócimy do normalności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) też w radiu słyszałam o tym pomyśle z aborcją. przestają mnie powoli ruszać ich chore pomysły :D bo jakbym miała potrzebę to i tak usunęłabym ciążę, nikt nie mógłby mi powiedzieć co mam robić w tej sprawie a czego nie :o komp mi się dziś tak muli, że wkurwa mam co chwilę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale pomyśl, o tych nie dzieciatych kobietach, które chcą mieć dzieci, a tu taka propozycja :-( Co do LPR, i Giertycha, to po prostu nie mam słów - nienawidzę tego człowieka, i partii. Nic nie wzbudza we mnie tyle negatywnych emocji, co oni 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek :-) No mnie też by nic nie powstrzymało, ale za nielegalną aborcję trzeba zapłacić, jest wykonywana nierzadko w złych warunkach. Wiele kobiet na nią nie stać - i mają przed soba taką perspektywę, że ich życie jest nieistotne, i że nawet mogą umrzeć. Swoją drogą, ciekawe co by było, gdyby żona czy córka kogoś z LPR, miała zagrożenie życia w ciąży ? Tez by na nią ręką machneli ?? Inna sprawa, że podejrzewam, że to nie zostanie przegłosowane i nigdy do tego nie dojdzie, ale za same durne pomysły, to by się chciało jednego z drugim wytargać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Kropka ile może mniej więcej kosztować :) uhm, ja nawet wiem do kogo i gdzie mogłabym się udać, bo akurat temat nie jest mi obcy :o mnie samej ta kwestia jakby nie dotyczy, tak przynajmniej to czuję, ale generalnie pomysł jest tak chory, że nawet nie chce mi się dyskutować na ten temat 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to też już wkurzyło, już od samego rana :-( Dlaczego nami rządzą idioci ?? Laurka, no nie pomyślałam, tego co Ty - masz rację. Ja pomyślałam, że te które mają dzieci, już mają chociaż jedno. Szczęśliwie urodzone, a one żyją. No ale co by temat zmienić - zacznę od standardu - w Wawie pochmurno i nawet chłodno. Przyjemnie. A jak u Was ? Rybka, Ty idziesz dopiero od jutra do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie przyjemny chłodzio i mokro gdzieniegdzie :) ma być 20-parę stopni. WRESZCIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A długo Twojej \"połowy\" nie będzie ?? Ja lubię czasem zostawać samej w domu. Ale nie lubię sama wyjeżdżać. Wtedy bardzo tęsknię. Bo jak zostaję w domu, a Wajcha wyjeżdża, to jest mi lżej, niż jak sama wyjeżdżam. Będę miała stresa, jak do Londynu będe wyjeżdżać - 2 i pół dnai na obczyźnie, bez Niego 😭 ;-) za to lubię mieć łóżko tylko dla siebie - od czasu do czasu, bo Wajcha trochę chrapie i głośno oddycha. Więc jak ma łóżko dla siebie, to jest \"rozkosz błogiego snu\" :-) Ale wolę się budzić obok Wajchy niż sama :-) A jak Wy ? Wiem tylko, że Laurita tęskni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest środa i dziś już pracuję :-) Myszorku gdzie Ty jesteś u mnie słonko i przyjemny wiaterek :-) Laurka dlaczego nie ma Twojego męża? zakupy wynagradzają wszystko :-) ja wczoraj byłam w naszym M1 i wszędzie są wyprzedaże kupiłam sobie w orsayu bluzeczkę za 15 zł - miesiąc temu ją mierzyłam i kosztowała 49 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - zwsze możesz.........poprasować ;-) :-D Rybka - to się nazywa udane polowanie :-) W sobotę byłam w Centrum Handlowym, żeby sobie szkła zmienić, no i mimochodem wstąpiłam do Diversa, no i proszę - mam super klapki, za 49 zeta, przecenione ze 149. Już moja Mama sobie takie kupiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita - nigdy nie jest dość poprasowane - zawsze możesz wstawić nowe pranie, np. pościel, i prasujesz, prasujesz,.......... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie pranie.. muszę mężowi przypomnieć by jakieś wstawił zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zrobiłam pranie, i nie zdążyłam jeszcze powiesić :-( muszę dzisiaj po pracy powiesić, bo się zaśmierdną :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzam, że w upały prasowanie nie jest moim ulubionym zajęciem domowym :-) Wolę już podlewanie kwiatków ;-) Czy Moluś układa dywan ?? Bo nie ma Jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Jestem :) Nie było mnie bo dzis przyszlismy na 11-tą do pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie Klapki Kropeczko? moze też zapoluję na klapeczki :-) uwielbiam wyprzedaże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapki ? Nie jakponku, z podeszwą tzw. \"korkową\", jak u Scholla, z dwoma poziomymi szerokimi paskami, i jednym cieńszym w środku 0 jakby przekatna. Materiał tych pasków, to czarny zamsz. Bez pięt. Wejdź do tego sklepu, ja już tam na wyprzedaży kupiłam sobie spodnie i bluzkę, no a teraz te klapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy u nas taki sklep jest, nazwa jakoś mi się nie kojarzy z Poznaniem :-) ale sprawdzę sobie jak sobie dziewczyny radzicie z bluzeczkami na naramkach? tzn czy nosicie stanik pod spodem? ja bez raczej czuję się niezbyt więc noszę , nie lubie jednak tych silikonowych naramek i noszę zupełnie bez naramek a to niezbyt wygodne jednak, czy są takie modele specjalnie do noszenia bez naramek ? może robię błąd odpinając po prostu naramki od normalnego stanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff Rybko, ale pytań ;-) Diverse jest popularnym młodzieżowym sklepem, więc powinien być w Centrach Handlowych :-) Co do \"naramek\" (swoją drogą, to nie znałam tego słowa :-) ), to ja noszę bluzki na ramiączkach, teraz mam właśnie taką na sobie - ramiączka są koronkowe, i nie widać spod nich ramiączek stanika-a mam biały. Zazwyczaj ramiączko bluzki i stanika mam w tym samym kolorze - większość czarna lub biała. A co do odpinanych ramiączek, to Rybko, są specjalne staniki, tzw. bardotki, i one są własnie do tego, żeby od nich odpinać ramiączka. Bo od takich zwykłych staników, to raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×