Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

e tam Kropka zaraz sama :-) ja tu jeszcze jestem :-) Laurka miłych imienin :-) fajnie masz z tymi bonami na Mikołajka - my nic nie dostajemy , chyba że na wigilię ale nigdy nie wiadomo czy coś będzie czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rybko, wiem, że Ty jesteś i Emi, ale mało dzisiaj pisałyście, i pomyślałam, że się już raczej nie pojawicie. Ale fajnie, że Ty jesteś :-) Co do bonów, to tez jestem bardzo mile zaskoczona, w środę zobaczę na jaką kwotę dostałam te bony :-) Cieszy mnie to, bo ostatnio bony świąteczne dostałam w starej, starej pracy ponad 4 lata temu. Potem nic na święta nie było. No a teraz niespodzianka :-) Za te pierwsze bony kupiłam sobie ekspres przelewowy do kawy - za całe 140 pln. Pamiętam do dziś, że to za bony - bardzo się przydały, bo z ekspresu korzystam do dzisiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie kupic sobie coś konkretnego za takie bony bo to się pamięta ja do tej pory wydawałam na zakupy takie codzienne i teraz mam postanowienie,że jakby czasem ktoś mi podarował bony to kupie coś konkretnego choc jeszcze nie wiem co :-) może tą maszynę do szycia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, no właśnie trochę szkoda na takie zakupy spożywcze. Ja sobie postanowiłam, że kupię coś z AGD, na co zawsze albo nie starcza mi kasy, albo mi szkoda :-) Teraz, w zależności ile dostanę, to może uda mi sie kupić taki zestaw Braun Multiquick czy jakoś tak sie nazywa. Z tym, że to chyba kosztuje ok. 500 zł. a tyle bonów to pewnie nie dostanę. A tak w ogóle, to jest coraz lepiej, bo tymi bonami już można w coraz większej liczbie sklepów płacić, a nie tak jak kiedyś tylko w supermarketach. Rybko - maszyna za bony to świetny pomysł !! :-D Bo wiedze, że chodzi Ci ona po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takie coś mi po głowie chodzi za bony: http://www.braun.com/pl/products/fooddrink/foodpreparation/handprocessors/mr6000.html Raczej za kasę nigdy tego nie kupię, bo zawsze są inne ważniejsze wydatki, a bez tego można żyć :-) Mieliśmy kiedyś robot kuchenny, kupiony zupełnie bez sensu, bo wykorzystywany był tylko do robienia koktajli, a ta cała reszta jego funkcji była nieużywana. No i oddaliśmy Wajchy rodzicom, a teraz od czasu do czasu chciałoby się zrobić jakis koktajl. Jak mi kasy nie starczy, to poszukam czegoś tańszego, może elektryczna wyciskarka do owoców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi po głowie jeszcze suszarka Rowenty - ta z funkcją kręcenia się końcówki - dziś koleżanka powiedziała że ona kosztuje 120 zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Rybko, jak to jest ta piep.....😡 suszarka, której reklama mi non stop wyskakuje, to w życiu jej nie kupię !! Tak jak już nie kupię nic z Pantene, bo ich reklama też była kurew.....sko nachalna 😡 Nienawidze nachalnych reklam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a tu mój kochany ekspres :-D http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/tree/KITCHEN_APPLIANCES_GR_PL_CONSUMER/KAP_COFFEEMAKERSANDKETTLES_CA_PL_CONSUMER/CK_COFFEEMAKERS_SU_PL_CONSUMER/product/HD7140_63_PL_CONSUMER/catalog.jsp?language=pl&country=PL&catalogType=CONSUMER&proxybuster=TGZ434SIE3BMPJ0RMRESHQVHKFSEKI5P Ale długi adres ! A co do suszarki, to też niezły pomysł - mi by się przydała taka, co ma zimne powietrze, może wtedy bym jej używała, bo teraz, jak mam tylko z gorącym powietrzem, to suszrki używam raz na pół roku. To Wajcha korzysta ze dwa razy w tygodniu, a ja wcale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety reklama jest wkurzająca ,ale to właśnie ta suszarka :-) , sprawdziłam kosztuje 220 :-) mikser też mi sie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie kosztuje 120 zł., ale 220 zł. To trochę drogo. Kurcze i wzięłam i rozciągnęłam stronę :-( Rybko, a co ta suszarka robi z włosami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj można wymyślac milion rzeczy i na pewno nie będe miała problemu co kupić ... byleby szef pomyślał o jakis bonach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pewnie, właśnie jestem na stronie Philipsa i oglądam AGD :-) Rybko, co ta super suszarka Rowenty daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie dla mnie ona :-) Pa, pa - do jutra Rybko. Ja jeszcze tylko godzina i idę w odwiedziny do Mamy i Ciotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och to Ty już obiad jesz ? 😠 A ja, a ja 😭 ;-) Co tam pojadasz ? :-) Czy też pojawiły Ci się "boskie" reklamy google ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem sałatkę z makaronu, jajka, czerwonej fasoli i żółtego sera mam reklamy gugle i rozciągniętą stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz wszystko co ja - tzn. ja nie mam sałatki 😭 Ale google i rozciągniętą stronę mam, która (nawiasem mówiąc) - rozciągnięta jest przez mój ekspres :-o Jak Ci się w pracy pracuje - jak ludzie ? Jak Twoja miłosć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie do dupy, ale generalnie w to wbijam :D moja miłość se pojechała na wyjazd integracyjny z pracy gdzieś na jakieś bagna, wraca jutro 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie złość się, bo ta piękności szkodzi :-D A lepiej powitac go jako bóstwo :-D No i teraz to ja muszę wyjść do domu, bo wychodze punkt piąta i ani minuty dłużej. Kurcze, Halina, mało się widzimy 😭, czasem się miniemy, czuję niedosyt 😭 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem robić przetworów nie sprzątam \"dachów\" szafek w kuchni bo nie mam ani jednej wiszącej nie dostaje bonów 😭 pierwsze święta z przyszłym mężem miałam już pierwszego roku znajomości (spotykalismy się od marca) - miał służbę, mieszkał w wawie 500 km od domu i dlatego był u mnie :D potem co roku przyjeżdżał do mnie choć na drugi dzień świąt :D a teraz jako małżeństwo jeździemy w grudniu do moich rodziców, w kwietniu u jego. idę wreszcie do domu. jestem GŁODNA!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawa się robi, zabieram się do roboty. do wczorajszego dodam tylko, że suszarkę Roventy polecam. swoją kupiłam na początku roku - ma dość grubą szczotę, ja co prawda nie używam jej do podkręcania bo moich się nie da,ale ładnie podnosi mi włosy (ma kilka końcówek, ja używam jednej - kosztowała 160). i najważniejsze - jest bardzo lekka. ta reklamowana w tej chwili powina być dobra do twoich włosów Rybko, tak mi się wydaje - u mnie raczej by odpadała, bo mam wrażenie że włosy by z niej uciekały przez to że są takie błahe i śliskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😴 Normalnie padam na ryj! Pies daje popalić! Dziś od rańca 20 minut na dworzu by kupe zrobiła bo wczoraj dostała tabletke na odrobaczenie i nic! Dopiero potem jak z Pająkiem poszła to zrobiła. W ogóle mam dziwne przeczucie, że będzie \"niespodzianka\" jak P. pójdzie ok 12-tej. Kropka przejrzyj to. Tu są superowe rzeczy! http://www.kenwoodworld.com/ee/product_home.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ale mam dzisiaj wkurwa 😭 - tzw. bad hair day - aczkolwiek włosy mam nawet uczesane, ale cała reszta, to porażka 😡 Wystroiłam się w wąską spódnicę do połowy łydki, w związku z tym drobię kroki jak chinka :-(niewygodnie mi jak cholera. Na dodatek postanowiłam dzisiaj pojechać na skróty, w związku z czym, utknęłam kuźwa na 30 minut w piep...😠 korku. I jeszcze klient przełożył spotkanie :-( A niech to szlag !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×