Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Wczoraj jak mi się te reklamy z gugla pojawiły, to myślałam, że ja coś ustawiłam, i że Wy tego nie macie. Ale okazuje sie, że wszystkim taką krzywdę zrobili 😠 Moluś - nie martw się - piesek za tydzień będzie sie już czuł, jak u siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia 🌻 A otwiera Ci się ten link? Tam to są dopiero sprzęty!!! Połowe z nich bym chciała ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że się otwiera, polukałam sobie trochę - faktycznie mają ogromny wybór. Ciekawe, jakie ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam za bardzo Kenwooda, i ich cen też nie, ale wydają się godni zaufania. A gdzie Laurka sie zmyła ? 😭 Gdzie Rybka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moluś, smycz to ważna sprawa ;-) Musi jednocześnie ładnie wyglądać i być praktyczna. Myślisz o skórzanej, metalowej, czy \"plastikowej\" z regulacją odległości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam takie plecione w stylu indiańskim :) Piękne. Tylko kolor nie taki. Musi pasować do czerwonej obroży a były niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakże mi ulżyło, że przez przypadek nabyłam czerwoną smycz :classic_cool: inaczej kot byłby niemodny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaha..... To Myszka wychodzisz z kotem na dwór? Bo słysząłam, ze kotów nie trzeba wyprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mysza :-D A czy ktoś mówił, że to modny kolor ;-) Napisałam jeno, że to dla mnie \"jedyny słuszny kolor\" dla dodatków, a ja tam wiem, czy akurat jest w modzie ? Chyba nawet nie, bo tej zimy modne znowu fiolety, ble..... Ja też mam smycz dla kota, a raczej szelki, niestety czerwonych nie było, i ma czarne, aksamitne ze sztucznymi diamencikami :classic_cool: Bosko w tym wygląda :-D Myszka, jak tam robota wre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mysza :-D A czy ktoś mówił, że to modny kolor ;-) Napisałam jeno, że to dla mnie \"jedyny słuszny kolor\" dla dodatków, a ja tam wiem, czy akurat jest w modzie ? Chyba nawet nie, bo tej zimy modne znowu fiolety, ble..... Ja też mam smycz dla kota, a raczej szelki, niestety czerwonych nie było, i ma czarne, aksamitne ze sztucznymi diamencikami :classic_cool: Bosko w tym wygląda :-D Myszka, jak tam robota wre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mysza :-D A czy ktoś mówił, że to modny kolor ;-) Napisałam jeno, że to dla mnie \"jedyny słuszny kolor\" dla dodatków, a ja tam wiem, czy akurat jest w modzie ? Chyba nawet nie, bo tej zimy modne znowu fiolety, ble..... Ja też mam smycz dla kota, a raczej szelki, niestety czerwonych nie było, i ma czarne, aksamitne ze sztucznymi diamencikami :classic_cool: Bosko w tym wygląda :-D Myszka, jak tam robota wre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ja miałam depresję, jak mi iglak padł, więc w przypadku \"zejścia rybki\", to Ci się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma czerwoną mini smycz + szelki samochodowe :D ostatnio był do nich jeszcze za malutki, może w tym miesiącu je wypróbujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja babcie przywozi kota już w ten weekend :D na święta go poznam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wielkie wydarzenie Mysza :-D Kolejny nowy domownik ;-) Moluś, ja nie wyprowadzam kota na spacer, z tego co się orientuje, to Myszka też nie, ale smycz jest potrzebna, jak go gdzieś wieziesz, bo koty wtedy sie wyrywają w panice, i z rąk by Ci uciekł, a tak ma szmycz czy szelki, i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, rozumie już. Dziękuje za odpowiedź. :D Mi paprotkka umiera i nie wiem co zrobić :( Usychają jej liście. A młoda jest wieć powinna żyć jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha - no nie mogę Laurka z Twojej kotki-Pudziana :-D ;-) Moluś - Laurka bardziej obrazowo opisała po co są dla kota szelki :-D Laurka, chyba powinnam napisać \"depresję\", bo nie można powiedzieć, żebym po tym iglaku miała taką prawdziwą, tylko mi przykro było, i też sie zastanawiałam, co poszło \"nie tak\". Gdzieś mi sie o uszy obiło, że te wszystkie odkażaczo-uzdatniacze do akwariów wykańczają rybki - może coś w tym jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze - apetycznie brzmi :-D Też chcę 😭 Hm.... pomyślmy co ja mogę mieć na obiad ? Kanapki ?? 😭 :-D Chcę gulasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzuć przepisem :-D Się zobaczy, czy to odpowiedni stopień trudności, jak na moje umiejętności kulinarne. O i mam pierwsze pytanie - czy takie mięso typu stek sie do tego nadaje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, jakie zobowiązanie ;-) No to może tylko uzupełnisz mój pogląd na to ? 1) Pokrojenie w kawałki steku, i posolenie (???). 2) Wrzucenie go do garnka, z wodą (odrobiną wody) i cebulą (???). 3) Gotowanie, gotowanie, gotowanie, bo steki sa ponoć twarde. 4) Dodanie grzybów. 5) Koniec :-) Tak to sie przyrzadza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to nie dobrze, bo ja w ręku nie miałam: kawałka łopatki, szynki bez kości, karkówki. Całe szczęście, że w sklepie to wszystko jest podpisane :-) No Laurita, prosze, skoryguj mnie, bo mam wielka ochotę na ugotowanie czegoś dobrego w weekend, i to nie ma być ryż z kurczakiem i sosem, tylko coś bardziej skomplikowanego i smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo mam w zamrażarce wielki kawał steku, i coś by z nim trzeba było zrobić. Czyli to się podsmaża, a nie gotuje ?? Dzięki, dzięki za info, już normalnie czuję ten zapach - pysz no ści :-D Chce takie coś w wekend zjeść i nic mnie nie powstrzyma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×