Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jestem zachwycona - to o wiele lepsze niż ten model :-) a co kupujecie dla Wajchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, sama nie wiem, upatrzył sobie bardzo fajne spodnie narciarskie, tylko, że drogie - ok. 450 zł., no i chciałam Mu dołożyć 300 zł., bo myślę, że warto je mieć, bo są dobrej jakości, dobrej firmy i będą Mu na długo służyć. Ale się zestresował 😠, że są jednak za drogie i w końcu nie wiem, czy je kupi, czy nie. Pewnie skończy się na tym, że kupi jakieś za 200 zł. po czym za pół roku będzie kupował nowe. Zawsze tak robi - pozorne oszczędności 😠 A pod choinkę dostanie ode mnie spodnie od piżamy - widzieliśmy takie w H&M, i Mu się podobały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Rybko, co kupujesz ? Bo wiem, ze Myszorkiki sobie prezentów teraz nie robią :-D Moluś z Pajakiem chyba tez nie. A tak w ogóle, to gdzie Laurka sie za przeproszeniem szwęda/szwenda ?? 😭 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko! chyba, że kupisz model statku w butelce :D No prezentów nie robimy. ale chciałabym mu cos kupić na urodziny tak za 20zł bo to w końcu trzydziestka. Ale co ja kupie za 20 zł 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cięzko powiedzieć. W sumie interesuje się wszystkim po trochu. A może zaplniczke mu kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam o książce ale książki drogie! Za 20 chyba nie kupie! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modele w butelce też niestety sa drogie :-( ale z tej strony Myszorka coś wybiorę :-) Molus jeśli Pająk pali to to jest fajny pomysł z tą zapalniczką, ja mojemu na 30 urodziny kupiłam beczkę piwa i był szczęśliwy :-) zaprosił kumpli i był a świetna impreza :-) możesz też kupić śmieszny kubek w kształcie np.... kobiety- faceci takie rzeczy lubią :-) ja mam mały problem z Wajchą ale coś tam będę myślała :-) Kropeczko jeśli dostałaś tyle bonów to może szarpnij się na te spodnie ?? ;-) pewnie byłby szczęsliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, chyba by się to skończyło awanturą to szarpnięcie, bo już jak zobarczył 300 to się z lekka zestresował. No a poza tym ten pomysł odpada (choć dobry), bo za te bony nie można nic kupić w Makro, a one tam właśnie są. Rybko, a Ty co kupujesz swojej Wajsze ? Moluś, a może jakiś t-schirt, biały albo czarny, są po 5 zł. i zrób Mu jakiś fajny nadruk :-) Tylko dla niego - jakiś osobisty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo kufel do piwa! To jest to! :D Koszulki on nosi takie większe bo w takich w sam raz na niego to tak chudo wygląda!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za problem mu kupić XXL koszulkę ? Ale jak sie z kufla z nadrukiem ucieszy, to masz już wymyślony prezent, dzięki Myszorkowi ;-) Tak mi po głowie chodzi, że chyba Śmiałą znowu gdzieś wcięło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę robiła taką podusię ... ale poduszka w sklepie kosztuje 5 zł, a nadruk taki w Poznaniu robią za 12 zł na Św. Marcinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się martwisz Rybko, Pająka już wspólnie rozpracowałyśmy, to i Twoją Wajchę się postaramy. No więc pytanie pierwsze - co on lubi ? Drugie - do jakiej kwoty ma być prezent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała czy Laurka siedzą na gadzie ? No pięknie 😠 a na topik się nawet nie zajrzy ;-) - to do Śmiałej, bo Laurita zagląda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jestem dziś tak genialna i tyle pomogłam to teraz ja proszę o pomysły na prezent dla: - brata studenta nr 1 - brata studena nr 2 - brata licealisty - wujka - taty z góry dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Mysza - co oni lubią, tak ogólnie i ile kasy na to chcesz wydać - to podstawowe pytania, bez odpowiedzi na nie ani rusz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy prezent do 40 zł, góra 50. nie wiem co lubią, nie mają takiego hobby.. no ojciec to komputety, licealista lotnictwo..studenci jak to studenci - nic specjalnego :D, a wujek..nie mam pojęcia. łażę po stronach, łażę i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zacznijmy od lotnika - możesz mu kupić książkę o tematyce lotniczej, albo jakiś gażet z tej serri co Rybka o żeglarstwie. Co do reszty to musze sie zastanowić. Mysza, to są Twoi \"rodzeni bracia\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu braciszkowi który ma 12 lat kupiłam takiego kościotrupa, kórego wiesza się na ścianie i on świeci w nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×