Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No to może jakiś komplet cygar ? Albo tytoń, papierośnicę i bibułki, do samodzielnego wytwarzania papierosów - mój wujek tak robi. W sklepie by Ci poradzili co i jak z tym oprogramowaniem - mogłabyś też tatę podpytac co by chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no cygara to przesada. to robienie papierosów też, wątpię by wujkowi się chciało :D nie wygląda mi na takiego. a ojciec w kompach siedzi od zawsze, ma swoją firmę i niczym go raczej nie zaskoczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dziwne, że by mu się nie chciało - bo dla mojego wujka to frajda, jak sam sobie papierosa skręci :-) I ma fajne zapachowe tytonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam jakąś książkę z cyklu zrób to sam - nawierzchnie w ogrodzie.. wujek z ciotką uwielbiają swoją działkę i dużo na niej robią sami. tylko czy jest sens kupować taką książkę skoro już teraz sama znalazłam wszystkie porady zwyczajnie w necie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Mysza masz dylemat. A poza tym to dużo tych prezentów robisz, dla dalszej rodziny. Ja tylko dla siostry ciotecznej, a poza tym tylko Mama, Brat i Wajcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w książce wole :d Słucham polskiej stacji muza lat 60 70 :) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię dużo bo każde spędzamy z nimi, po prostu wszyscy są na miejscu - moja babcia i jej dwie córki (moja mama i ciocia z rodziną). jednak doszłam do wnisoku, że poradnik w książce niepraktyczny - w necie szybko mozna znaleźć poradę,a jak nie tu w specjalistycznym sklepie czy od sąsiada. ale może coś bardziej \"ogólnego\" o ogrodach ? http://www.ksiegarnia.meble.pl/ogrod/art9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ta książka z linka kosztuje już 65 zł. a jeszcze opłata za przesyłkę, i sporo przekroczysz te 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem można się ugiąć :D już w innej księgarni znalazłam tę samą za 59,99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to płynne te 50 zł. jest :-) To co - zostajesz przy tej książce ?? To już jeden prezent \"z głowy\" by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, mam za 58,70 :classic_cool: Kropka tu wydam 70, ale może chłopakom uda mi się jakieś tańsze drobiazgi wymyśleć.. zobaczę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, mam za 58,70 :classic_cool: Kropka tu wydam 70, ale może chłopakom uda mi się jakieś tańsze drobiazgi wymyśleć.. zobaczę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak podejrzewałam, że będziesz może chciała przyoszczędzić na innych prezentach :-) Dzisiaj też tak długo w pracy siedzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się żle czuje. Stoi mi coś w przełyku, tzn niżej niż w przełyku i uciska mi na serducho! 😭 Uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze Myszorku w Twoim pomyśle dla mnie jest to ,że ten sklep jest w Suchynm Lesie - dokładnie 10 minut drogi od mojej firmy :-) jeszcze raz dzięki - jutro jadę zakupić skrzyneczkę na winko ;-) dla babci zrobię poduszkę ze zdjęciem wnuczków :-) dla Wajchy jako prezent niespodziankę poduchę ( ale chciałabym taka dużą) ze zdjeciem - oczywiście moim :-) mam takie jedno specjalne zdjęcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc jednak skrzyneczka, miałam świetny pomysł :classic_cool: :D ja postanowiłam poszukać książki i ją przejrzeć najpierw, a może znjadę jeszcze jakąś. no i mogę kupić nawet droższą - będzie to wtedy wspólny prezent dla cioci i wujka. coś mi wlazło w plecy w nocy, koło łopatki, ból kłujący znaczy 😭 nawet nie wiecie jak marzą o takim godzinnym masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kupiłam wczoraj Pająkowi portwel Big Stara! Oczywiście miałam ochote mu zaraz wręczyć ;) Zaniosłam do Mamy by mnie nie kusiło! Masaż też mi się marzy.... Musze zadzwonić do kumpeli i się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Coś czuję, że nas dzisiaj tez mało będzie 😭 Moluś, a ten portfel za 20 zł. Zmieściłaś sie w tej kwocie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko nie zmieściłam się! Przekroczyłam o 9,5 !!! 😭 ;) :) Ale się chłopak ździwi jak dostanie prezent :D Uwielbiam robić prezenty! Nie tylko jemu ale tak w ogole ! Tylko mnie na to nie stać... Acha, mam problem co dziadkom kupić. Pomyślałam, że może Amol czy coś w tym stylu. Tylko pomyślałam, żeby dziadek go nie wypił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto jak na Syberii :-D Chociaż sama nie wiem, czy tam nie ma większego tłoku, niż u nas ;-) Moluś, byłam wczoraj w RTV Euro AGD i Saturnie, w poszukiwaniu blendera, i był bardzo ładny Kenwooda, tyle, że drogi :-( Ale to chyba faktycznie jest fajna firma. Ty masz coś od nich ? Jak się sprawują od nich sprzęty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kropcia nie mam niestety! A chciałbym! ale z tego co wiem to firma godna polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie mam, a śliczny był ten model. No ale co tam, mam tańszy Philipsa ważne, ze robi to co chcę, a że brzydszy, no to trudno. Kurcze, jak mi się spać chce 😭 i głow mnie boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma bosa nie ma jego kochanicy wieć luzik i korzystamy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówiłam, że dziś tak będzie. A kto ma ten tłum robić ? ;-) Staramy się z Molusiem jak możemy, ale sama widzisz Mysza, jak \"tłumnie\" to wygląda ;-) Moluś a ten Twój szef to ma żonę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×