Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myszka czy Ty tylko pijesz wina? Czy też wchodzi w rachube piwko, wódeczka drinki??? Jak z Wam jest laseczki? Bo ja w sumie lubie wszystko ;) Ale piwko to najbardziej! Tylko potem kula mi wychdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na codzień - czyli kieliszek na wieczór - tylko wino. piwo tylko grzane jak mam wyjątkową ochotę ale rzadko. drinków raczej nie, w ogóle wódkę tylko na jakiś imprezkach ewentualnie (a że mam je raz na rok to naprawdę rzadko). kieliszek wódki piję na 3 razy :D no góra na dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi...... myślałam, że mówicie o jakichś specjalnych okazjach z tym piciem, że np. Mysza się upije z jakiejś okazji :-D ;-) A bez okazji to chyba każdy sobie może \"strzelić\" drinka, wino, albo piwo po pracy ;-) Ja tam lubię i wino, i piwo i wódkę. Zależy na co mam ochotę, ale najbardziej wina rosyjskie, czerwone, wódkę Finlandie, bezsmakową, za to z dolanym sokiem malinowym, i piwo Heineken. Nareszciee po przeprowadzce - nienawidze tego 😠 Moluś przeprowadzałyśmy się, bo nas trzy siedziało w 6 osobowym pokoju, a 6 facetów siedziało w pokoju 3 osobowym. No i się zamieniliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie! Ja też tak mam, że zależy na co mam ochote. Wczoraj miłam ochote na piwko i dawaj! Oglądaliśmy z Pajączkiem koncert Rammsteina i piliśmy piwko. Koncert super! Wróciły wspomnienia i się poryczałam! hehe Mam nadzieje, że nidługo znowu do nas pzryjadą!!! Bo RAMMSTEIN JEST ZAJEBISTY!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, i co, i co. jedziecie dziś na zakupy ? jutro pichcisz gulasz, tak ?? :D z czym podasz ? :classic_cool: poopowiadaj bo głodna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, jaki napad :-D Ale o sssoooo chodzi ??? Nie gulasz, tylko stek w kawałkach z czymś tam, co podałyście. Jutro jadę na zakupy spożywcze :-) No i jutro wieczorem ruszymy tyłki i pójdziemy do knajpy z moją siostrą i Jej facetem. A ja właśnie sobie jem sałatkę z makaronem, kurczakiem, suszonymi pomidorami, karczochami i z sosem serowo - pleśniowym, zakupioną w Cofee Heaven - niezła jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś w Coffee Heaven jadłam kanapkę na ciepło, a także kawę mocca i mrożoną z lodami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łapać za słówka :classic_cool: teraz jem czekoladkę mint i wino :classic_cool: a ty, a ty ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijaństwo i swawole :classic_cool: mąż odebrał mnie z pkp, pochłonęliśmy pizzę, wykąpałam się właśnie i chyba się zdrzemnę, bo niecałe 4 godziny snu to zdecydowanie za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×