Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ależ ona szybko rośnie ! słodka jest :D ja myślę nad imieniem dla kota babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka to już masz wszystko widze zaplanowane!:) Ja bym jeszcze zrobiła rybke po grecku. Mniam. dla tesciowej robie rybe w galarecie i śledzie ale jeszcze nie wiem w jakiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie polećcie mi jakąś sałatke: szybką, niedrogą i zdrową. :) Bo jak teście przyjdą w niedziele to mam obawy, że nic nie zjedzą to chociaż sałatką się napchają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kużwa to nie ja tylko teście! ;) Oni teraz jedzą wszystko jałowe, bez smaku i jak dla mnie ble! Jak powiedziałam, że pierogi odsmarze na patelni to się nałuchałammmmm- głowa boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie, że jak ładnie poproszę to mnie mąż na tydzień zaraz po sylwestrze na Kanary zabierze? :D jakoś tak mam wątpliwości :D a zamarzyły, mi się bo w końcu ma urlop :D (chyba tylko tam oprócz Egiptu jest ciepło) (za jak najmniejsze pieniądze :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Kanary! My to będziemy marznąć a Ty na Kanarach? o nie! ;) :D Gdzie Kropka!!! A Rybka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa co ja sie będe przejmować! Zrobie sałatke taką jaką będe chciała! Nie mam siły wymyślać cudów niewidów by im podpasować! Oni też nie patrza czy ja lubie natke czy nie ! :P uciekam do domciu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale dopiero teraz ;-( uruchomiłam w domu gg i mój synek dziś pół dnia był zalogowany jako ja, mam nadzieję,że do żadnej z Was nie pisał :-) już wiem co dostanę na gwiazdkę od Wajchy ;-) ;-) ;-) ale cierpliwie poczekam to radość będziejeszcze większa :-) do życia bez samochodu można się przyzwyczaić - jak miałam urlop macieżyński 4 m-ce nie jeździłam i ... przeżyłam nawet całkiem beztroskie życie to było :-) Myszka na Kanary chcesz jechać? a jak u nas spadnie akurat śnieg a Ciebie nie będzie to co??? nie zobaczysz go wcale bo jak tak dalej pójdzie z tą pogodą to o zimie możemy zapomnieć :-) odsmażane pierogi ... mnim mniam a z czym one są Moluś? sałatka dla teściowych - kukurydza, ananas, piersi z kurczaka, carry + zamiast majonezu serek Almette - pycha jak się robi dobry bigos? mój zawsze taki nijaki ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. jak dobrze, że piątek, jak dobrze że poniedziałek mam wolny, jak dobrze że lada chwila 4 dni luzu dzięki świętom. Rybko jeśli bym pojechała na urlop to uwierz, że byłabym wniebowzięta gdyby ominął mnie śnieg :D śnieg czyli plucha - wersja z ociepleniem lub ewentualnie zaspy na osiedlu bez chodników - wersja z mrozem w tle :D powtarzam precz ze śniegiem :classic_cool: :D wstałam dziś rano z niewielką gulą pod powieką - czułam ją jak już oczy otworzyłam, idę do lustra a tam zgrubienie, w ciągu sekundy zobaczyłam siebie za parę godzin z co najmniej jęczmieniem, matko boska, koszmary z rana :D na szczęście trochę już zeszło, mam nadzieję że na zawsze :D od 3 dni teść wydzwania do męża po 7 rano i pyta czy zawekować wam bigos, czy zawekować faolkę, czy weźmiecie soki, czy weźmiecie coś tam ..:classic_cool: wrócę z zapasem żarcia, fajnie nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Rybka: - Powiedz co dostaniesz? :) -Dzieki za przepis na sałatke! :) -Pierogi z mięsem. -Bigosu jeszcze nigdy nie robiłam. Myszka: -Superow, że p[iątek :) -Jak tam oko??? -Fajny tęść :) A ja: -Po 15-tu minutowej wizycie u teściów miałam dość i wyszłam tak wkurwiona, że szok! (sory za słownictwo) -Podciełam włosy i wydaje mi się , że staraciłam większą połowe! 😭 A w ogole czy któraś wie co się dzieje z Kropką!!! Dal wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Laurcia co za niezdecydowana baba z tej mojej teściowej! Już było wszystko ustalone co mam zrobić na wigilie a ta wczoraj zaczeła kręcić. A może zroisz karpia, a moze rybe po grecu a może to a może sramto! WRRRRRRR!!!! Powiedziałam Pająkowi, że cięzko się z nią dogadać a potem stwierdziałm, że już nie będe z nią gadać więcej i uszykuje to co ustaliłam z nią na samym początku! I o obiedzie w drugi dzień świat też nie gadam. Jak jej bedzie zależało to sama coś powie. Kropka wracaj z tego szklenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się naczytałam, a niech was :D ja jeszcze w pracy, w związku z urlopem w pon., któy dostałam z wielkim bólem - muszę zrobić parę rzeczy. niby wiadomo, że koleżanka spokojnie da sobie radę - ja dałam kiedy ona miała wolne, a sajgon był taki sam - ALE lepiej żebym była ;) nie ugięłam się jednak i mnie nie będzie, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka no i dobrze! Ja też urlopik beż problemu dostałam. Także we wtorek posiedze do około 13:30 bo o 14-tej ma być mój Brat! :D:D:D No i 3 stycznia do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... ten bigos trzeba robic kilka dni? to chyba musze już zacząć ;-) a pierogi robicie same czy kupujecie? ja oczywiscie ide na łatwiznę ale moze jest tu ktos bardziej ambitny niż ja :-) od Wajchy dostanę moją wymarzoną torebkę :-) zieloną !!! Moluś nie przejmuj sie teściową- sama nie wie czego chce wiec pomysł z tym że już masz zrobione zakupy jest bardzo dobrym rozwiazaniem :-) mój Wajcha od poniedziałku ma urlop ... będę miała troche luzu i pożyję choc tydzień bez stresu czy spóźnię się do pracy bo w przedszkolu dłużej jestem rano albo czy nic się nie stało w domu kiedy dzieci na nas czekają ( godzinę są sami)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puścizna dziś... Pije piwko Większość już na jutro porobiona. Ciekawe jak będzie i jakie prezenty dostaniemy ;) :D Nocki dobrej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No imprezka się udała. Dostaliśmy m.in. ekspres do kawki :D Co u WAS? jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka expres
to udana imprezka zależy od ekspresu do kawki?? toja bym chciał dostać jeden ekspresik na każdej imprezce, to9 byłoby fajnie.Każda byłaby udana, a bez ekspresiku to imprezka bleeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka expres
to udana imprezka zależy od ekspresu do kawki?? toja bym chciał dostać jeden ekspresik na każdej imprezce, to9 byłoby fajnie.Każda byłaby udana, a bez ekspresiku to imprezka bleeeeee. Moluś gratulations!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×