Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Cześć Moluś i Mysza 😘 No właśnie Myszorek - ile czasu już tabletek nie bierzesz ? Moluś - jak mi jeszcze raz taki numer @ wywinie, to pójdę do lekarza, bo uważam, że to jest efekt uboczny tabletek, które biorę, a nie jakiś problem. No ale jak się będzie długo utrzymywał, to pewnie, że pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laurka 🖐️ Jak się będziesz do Wawy wybierać, to ubierz czapkę, szaliczek, bo tutaj jest paskudnie 😠 Chcę wiosnę ! A najlepiej to lato, a najlepiej, to bym gdzieś w ciepłe miejsce wyjechała - już zaraz, tak jak Myszka z mężem to zrobili. Ale d u p a nie pojadę z różnych zwględów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka podróż poślubna za pasem, wytrzymaj trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, jakie za pasem ? ;-) To jeszcze tyle czasu, że nie wiem, czy wytrzymam - teraz bym się gdzieś wyrwała. Myślę, myślę i nic wymyślić nie mogę 😠 ;-) W piątek byłam u krawcowej, i wyglada na to, że pod koniec kwietnia będę miała już kieckę :-D Moluś - jak Twoja rozmowa z szefem ?? Odbyła się w ogóle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kropka, dwie wycieczki w jednym roku ? :D kogo na to stać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red Hot Chili Peppers w Polsce!!! Ale super, czadowo, zajebiście!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kropcia jak dziś bedzie miał czas to będziemy gadać bo od środy nas zbywa! Laurcia hello!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stać, nie stać - ale by się chciało gdzieś se wyjechać, na piasku poleżeć :-) Może mi się uda w lipcu na Hel na tydzień pojechać, bo Wajcha nie wyobraża sobie roku bez pływania na desce, więc jakiś przedsmak wyjazdu by był :-) No a potem na dwa tygodnie minimum wybywam, tylko jeszcze nie wiem gdzie. Moluś - muszę Wajsze powiedzieć o tym koncercie :-D to może się tam spotkamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Of course :-D I Redhotowy, i Metalicowy i Prodigy lubi, i inne tego rodzaju zespoły. Chociaż teraz już przeszedł na jazz, to ma sentyment do swojej licealnej muzyki. Zresztą ja też lubię Red Hotów :-) a Prodigy to chyba bardziej lubie, niż On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kropcia czadowo!!! :D Ale jazz oj nie! nigdy mnie nie pociągał ;) Często słuchałam z przymusu jak boss sobie włanczał i ja chyba też bym tak umiała zabrzdękać czasem jak ci jazzmani ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam się i Pajączka do okulisty i dopiero na 23 kwietnia!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co takie puchy?? Belcia miała się pojawiać, Rybki też nie widać nie mówiąc o Śmiałej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamstwo!!! Olewa nas jak tylko może(boss) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jednak pogadaliśmy . O umowe ma się pytać za 3 miesiące. Chybajestem wkurwiona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ? :o jak długo już bez umowy tam jesteś ? koleś cię zbywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 2 lata i 2 miesiące! Za 3 miesiące bo to zależy od pewnej firmy. Jak ona zrezygnuje, że tak powiem naszych usług to ja chyba też nie bee potrzebna! 😭 No i dał podwyżki o 20% tylko ja pewnie nie no bo jak! kuźwa! Ide na chcte! może wieczorkeim zajrze! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. że za 3 miesiące dostaniesz umowę lub zostaniesz bez pracy ? jakoś najbardziej prawdopodobne wydaje mi się, że twój pracodawca znów odłoży tę decyzję na kolejne miesiące :o a Pająk jest tam normalnie zatrudniony? Moluś szukaj pracy, przecież ty chcesz w ciążę zajść, w tej chwili nic ci się nie należy :o że nie wspomnę, że i wrócić nie będziesz miała dokąd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Myszko, Pająk ma umowe na czas nieokreślony. Co do mnie hmmm, poczekam te 3 miesiące. Raczej jestem pewna, że po tych trzech miesiącach będzie wiadomo co i jak. Acha też dostałąm podwyżke :D A dziś na obiadek gulasz! już nie moge się doczekać ;) Tylko nie wiem z czym jeśc z plackami ziemniaczanymi czy może z kluskami śląskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zero pieczywa??? o ja! jak robiłam sobie odchudzanko przed slubem to jadłam te suche chlebki waza czy inne. Ale ogólnie nie jem białego pieczywa. Jakoś mi nie podchodzi. Nie ma jak to ciemny, wieloziarnisty chlebek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zaraz niedorobiona! :) Kurcze zrobiłam to co miałam zrobić, nic innego nie ma, Pająk coś tam klepie ale nie będe mu odbierać roboty :P więc chyba się zwolnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gary? to najgorsze co może byc, musze cię poratować :D ja jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezamaco :D załapię się na jednego ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty, przyssam się do rurki i ściągnę z własnego balona :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się wie :D rocznik 2006, najlepszy :classic_cool: a jak dobrze się po nim śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba, i o drugiej, i o 22giej :D usypia o każdej porze :D dlatego ja piję tylko wieczorem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mężu na psiółce na narzeczonym psiółki narzeczony, cytuję, po 1 kieliszku powiedział \"dooooooooooooobre to wino\" :classic_cool:] :D p.s. test na samym mężu nie byłby wiarygodny bo on usypia bez wspomagaczy :D i rano, i po południu, i wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. 2 narzeczony psióły błogo chrapał :classic_cool: słyszałam nawet przez zamknięte drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×