Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkiria

Spotkałam jego żonę...

Polecane posty

Gość alkiria

Spodkałam dziś przypadkiem żonę mojego mężczyzny. Zupełnie przypadkiem, przed sklepem. Szła z ich charakterystycznym psiakiem. Właśnie dzięki psu zorientowałam się że to ona, opis jej wyglądu tez zgadzał się idealnie. Ponad 40-letni wrak kobiety. Nie była specjalnie zadbana, rozczorchana, byle jak ubrana. Sprawiała wrażenie zmęczonej życiem. Zrobiło mi się jej żal, ale w jednym momencie poczułam nad nią ogromną przewagę, chociażby ze względu na fizyczność. Zastanowiło mnie, jak kobieta nie należąca do ludzi biednych i wybijająca się ponad klasę średnią nie potrafi o siebie odpowiednio zadbać. Jestem młodą atrakcyjną niezależną kobietą, jestem z Nim od roku. Kochamy się i jest nam razem cudownie... Wiem teraz, że to co o niej opowiadał nie jest tylko opowieściami żeby stworzyć w moich oczach jej obraz jako "czarownicy".Miał całkowitą rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popppp
a ty w to wszystko wierzysz oj naiwna kobieto ... smutno tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak będziesz wyglądała
idiotko, a wtedy on wymieni cię na nowszy, lepszy model :P zobaczysz...i ta nowa panna spotka cie kiedyś w centrum handlowym albo w bibliotece i stwierdzi - co za pasztet niezadbany jak on może z nią być i poczuje się lepsza od ciebie life goes on :P nie bądź więc taka pewna sibie i nie popadaj w samozachwyt nie mówiąc już o tym że wyrządzasz tej babce ogromną krzywdę - ty i on jak tak cię kocha to czemu jej nie zostawi??? Zasatanawiałaś się nad tym kiedyś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popppp
i tak nastanie smutna rzeczywistość.Alkiria trochę szcunku do samej siebie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przewrotna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabanos666
jakbyś z nim przeżyła tyle lat co ona to pewnie byś tak samo wyglądała...ona też kiedyś była piękna i wesoła. Potem zaczął ją olewać...potem zdradzać jeśli nie jest bardzo staryi brzydki , ale za to bogaty to jeśli kiedykolwiek ją zostawi i zwiąże się z Tobą pewni i Ciebie tak samo wykończy i znajdzie sobie młodszą powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pomyślałaś
dlaczego ona jest wrakiem człowieka? z niej już krew wyssała, ty jesteś nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jest jakiś powod dla którego tak wygląda, znam wiele zamożnych kobiet wraków i wiele maloat które się czują panaimi sytuacji ....ale to i tak tylko chwila moze warto by bylo posluchac historii 2 strony a nie cieszyć się debilnie bo to truimf nad czym....? mlodosc trwa chwile po 25 roku zycia kazda kobieta zaczyna się starzec a moze ta babka ma coś wiecej do robory niz ćwieczenia brzucha i codzienne wklepyanie kremow w pysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popppp
Alkiria, czy zatkało cię. A może trochę za ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popppp
czyli kończymy dyskusję. a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upraszczacie...........dlaczego jeszcze od niej nie odszedł skoro się tak kochacie?????co mówi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuer
I po co Ci było zakładać ten topik? Teraz zonki będą jadowite uwagi pisać. Tak na marginesie to one są naiwne ... mają męza ...dbają o niego, opierają, karmią, sprzątają...a on w podzięce idzie do innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popppp
anouk, tak naprawdę to nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi.Alkira przestała się odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabanos666
phi...ja niczyją żonką nie jestem, ale mam trochę wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
pamiętaj - w życiu jest taka reguła że całe zło jakie wyrządzisz wraca do ciebie powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popppp
puuer, nie jesem zonką ale trochę znam życia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygac sie chce jak cos takiego
sie czyta jestes denna, małostkowa, pusta i prózna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popppp
Alkiria, przyznaj się, że żałujesz tej rozpętanej burzy. Nasi na razie wygrywają (tak tylko 1:0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiii
ale mi burza.... hahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popppp
Sisiii, a może tak coś w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecinna prowokacja
:-D Za dużo na tym forum smarkaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecinna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe, taki zakochany w Tobie a wraca do żoneczki? Pewnie tłumaczy, że ona nie daje mu odejść... i tym podobne bzdety... Tak jak napisała jedna z forumowiczek, że całe zło wyrządzoone drugiemu czowiekowi powraca do nas nie dziś, nie jutro ale kiedyś na 100% wróci. Znając życie moge przewidzieć, że za jakiś czas role się odmienią i Twój kochanek będzie chciał powrotu na łono rodzinne ale niestety żona go odrzuci dopiero wtedy zacznie się dramat dla niego ale będzie już za późno! Dowartościowałaś się patrząc na kobietę, której podwędziłaś męża i która być może właśnie wtedy dowiedziała się o jego zdradzie, zobaczysz jak Ty będziesz wyglądała w podobnej sytuacji czego oczywiście Ci nie życze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz weselej się robi
Ciekawe ile jeszcze będzie takich tematów zakładanych przez zdradzone żony, żeby pokazać jakie to te kochanki są bezmyślne, puste i bez serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... .. ..... .... .....
1) Sa bezmyslene...gdyby pomyslalay i w pore podjely odpowiednia decyzje, nawet robiac bilans za i przeciw, zylyby sobie spokojnie i byc moze juz dawno spotkaly jakiegos fajnego, wolnego mezczzne ,a tak... 2) Puste tez sa...sa puste, kiedy siedza i wyczekuja, odzywaja tylko jak zobacza zwego "kochanego", 3) Bez serca...raczej bez wyobrazni! Nigdy tego nie zroumie jako kobieta, jak mozna tkwic w takim ukladzie, wyczekiwac, a pozniej tak strasznie sie meczyc, cierpietnice cholerne...a taki skonczony dupek jest w pelni szczescia bo nie dosc ,ze sie napusza przy kumplach to jeszcze niw idzi w tym nic zlego, wrrr juz mam dosyc tych tematow A Panie, ktore jednak dalej sie ludza podejrzewam, ze maja wypaczony system wartosci, morale na poziomie depresyjnym i wogole biedne sa oj biedne! P.S. Nie jestem zona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i ta jego żona wygląda
jak czarownica ale to ciebie mi żal żałosna kochanico! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do puuer
puuer I po co Ci było zakładać ten topik? Teraz zonki będą jadowite uwagi pisać. Tak na marginesie to one są naiwne ... mają męza ...dbają o niego, opierają, karmią, sprzątają...a on w podzięce idzie do innej... I ty kiedys będziesz żonką oby cie nic takiego nie spotkalo mimo takiej uwagi zycze ci aby twoje zycie bylo lepsze "jadowita żonka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak uważam
jak CORAZ WESELEJ SIE ROBI.... czasem jak czytam topiki załozone przez kochanki to mam wrazenie, ze to jakaś zonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby ciebie też kiedyś ktoś
zdradzał! a najlepiej zostawił z dzieciakiem! -kolejna jadowita żonka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejeden nie może
się rozwieść ze względu na dzieci a ten pewnie nie może ze względu na psa.... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×