Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniesmaczony____

Mojej żonie śmierdzą stopy!!Jak jej o tym powiedzieć?

Polecane posty

Gość Zniesmaczony____

Jest zadbana ale jesli chodzi o stopy to nieraz wyczuwam przykry zapach i nie wiem jak jej zwrocic uwage. Dzis wysza spod prysznica ogladalismy mecz i niestety znow czulem ta przykra woń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale macie problemy
Powiedz jej zeby kupila jakis talk albo krem do stop skoro ma z tym problem nawet po myciu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedź jej tak
Słuchaj Dziubku, trochę ci odnóża śmierdzą, ale nie wnikaj, umyjesz i będzie spoko ziomalu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesamczony___
Zeskrobuje stary serek danio z paznokcia mojej zony i sumiennie go pożeram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony2
Uzywa pewnie kremow bo widzialem ze w lazience goszcza 2 rodzaje kremu do stop. Nie iwem jak to powiedziec zeby jej nie urazic zwlaszcza ze dba o siebie i z wyjatkiem stóp nigdy nie zdarzylo sie zeby brzydko pachniala. Puknij sie w leb parszywy podszywaczu serek to ty sobi8e zbierasz ze swego splesnialego przyrodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModerS
Proszę o przeniesienie tematu na forum Życie erotyczne. Spoko, nic się nie stało 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prosbe
tak trzymaj Zniesamczony pojołeś zone na dobre i na złe... a tak wogóle to problem tkwi w Tobie masz za bardzo wyostrzony zmysł węchu , postaraj się go przytępić a problem zniknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiedz jej tak
Kotuś, zalatuje ci trochę od kończyn dolnych, a dokładnie od miejsca zwanego stopą, składającej się z kości śródstopia, stępu i paliczków. Nie wnikaj, nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj nóżka fuj
no...jeśli masz odwagę to następnym razem odegraj scenkę, że poczułeś ten zapach i że stwierdziłeś że to Twoja wina i Twoje stopy. Ona pewnie od razu zorientuje sie że to nieprawda....Potem kup jakiś fajny specyfik i zaproponuj jej użycie, albo jakoś żartem albo mówiąc np. że to daje super fajne uczucie świeżości. Poza tym mozesz poczytac w necie o przyczynach takich problemów i przeczytać jej jako ciekawostkę No i ogólnie nie przejmować się...ja mojemu facetowi zwróciłam na to uwagę i on po prostu od tego czasu bardziej dba- ma dezodroant do stóp, chowa buty, myje nogi jak tylko je zdjemie itd.;) nie obraził się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj nóżka fuj
a poza tym mocniejsze pocenie się i wydzielanie zapachów może być spowodowane jakimiś rewolucjami hormonalnymi w ograniźmie, które mogą minąć tak samo wyczulenie na zapachy może mieć podłoże hormonalne...i też może minąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony2
Wysysam brud spomiędzy palców mojej żony ktora pierze w rzece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj nóżka fuj
brzmi jakby mój facet zdejmował nogi;) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony______
Troche glupio komus mowic zwlaszcza bliskiej osobie ze ma problemy z brzydkim zapachem stop ale delikatnie zwroce uwage ze cos brzydko pachnie to moze sie domysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony______
Widze ze robicie sobie zarty z tego a dla mnie to nie jest takie smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam wyczulony węch, zawsze pierwsza wszystko wywęsze... Wracając do tematu, przede wszystkim jeśli Twojej żonie brzydko pachną stopy to musi bezwzględnie pozbyć się wszystkich bucików, które do tej pory nosiła bo nie wyleczy sie z przypadłości jeśli tego nie zrobi. Co z tego, że umyje nóżki kiedy smród jest w kapciach... Nie może nosić syntetyków, powinna kupić sobie skarpetki bawełniane, w których ciało oddycha. Mój brat miał ten sam problem i pomogło zastosowanie się do powyższych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA NIE JEST CI BLISKA
SKORO NIE POWIESZ JEJ O TYM TAK PO PROSTU. PRZECIEZ TO ZWYKŁA RZECZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony______
No nie wiem czy tak latwo bo ona dba o siebie a jak jej z czyms takim wyskocze to moze byc jej przykro bo nie wiem czy ona to czuje czy nie. Wiem tylko ze uzywa kremow do stop bo takowe stoja w lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj nóżka fuj
to jej powiedz czule że ma kochasz mocno jej "nóżki śmierdziuszki";) wiem że to okropne...no ale jakoś musisz powiedzieć...moze na chwile zbaranieje...ale potem pokombinuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowalam z taka babka. Ogolnie zadbana, wloski ulozone, a taki odor ze stop. I nikt jej nie powiedzial. To tak jak w piosence o gosciu z listkiem na glowie. woja zona po prostu nie zdaje sobie sprawy. Mysle ze mialaby Ci za zle ze jej tego nie powiedziales. Ale rozumiem cie. Hmmm, zastanawiam sie i ciezko wymyslic Moze zona ma jakas przyjaciolke co ja uswiadomi. Latwiej zaakceptowac taka rzecz z ust innej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej bo pewnie nie
czuje, kremy a potliwosc to dwie rózne rzeczy, moze to grzybica a poza tym lepiejh jak usłyszy to od Ciebie niz od obcej osoby wtedy to dopiero zaboli i jak Ci sie poskarży to co powiedz? Tak kochanie czułem ale nic nie mowiłem? czy no cos ty kotku nie smierdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony______
Jutro na 100% jej powiem w delikatny sposob. Dziekuje dziewczyny za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz potem jak to przyjęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowa
Sa faceci ktorzy lubia pieścic damskie stopy, wyobrazacie sobie piescic smierdzaca stope od razu sie wszystkiego odechciewa mnie to nawet seksu by sie odechcialo i zmienilabym partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywid
A moze z tym kremem to jest tak, ze ktos go tam zostawil (np. twoja matka) i w tej chwili nikt go nie uzywa. Ty myslisz, ze uzywa go zona, a zona mysli ze ty. Lepiej zobacz na date waznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinamalina
jesli sie kochacie -to ja nie widze przeszkod zeby powiedziec jej to wprost, ni e powinna sie obrazic, to moze byc sprawa wkladek do butow, grzybicy lub nawet nieodpowiedniego obuwia- sama kupilam sandalki sportowe i mimo tego ze sa strasznie wygodne i ladne to sie ich pozbede bosmierdza niemilosiernie guma i czuje ze ten "zapach " gumy pozostaje na stopach. tyle ze sama zdaje sobie z tego sprawe. mozesz sam zrobic dochodzenie - sprawdz ktore buty moga byc tego przyczyna i pozbadz sie ich a zaproponuj kupno nowych.w malzenstwie jesli nie dzialaja aluzje to trzeba powiedziec wprost . tylko taktownie. ja zaczynam tak- wiesz nie cce zebys sie na mnie obrazil ale chyba trzeba cie umowic na wizyte do dentysty. co ty na to moje sloneczko? moze ja sie tez umówie?-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynym wyjsciem bedzie rzeczywiscie zakupienie jej jakiejs fajnej serii produktow do stop-mozesz powiedziec ze dostales w pracy od kogos-cos wymyslisz-zeby nie poczula sugestii i nie obrocilo sie to przeciw tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinamalina
dodam jeszcze ze trzeba miec bawelniane skarpetki, ja czesto wymieniam wkladki w krytych butaach na skórzane , bawelniane itd, sa tez takie do czestego prania. z calego serca doradzam- zafunduj jej pedicure!!! rewelacja nie jest moze tani zabieg ale jaki efekt - na moje slonce to dziala! a jak kupisz jej butki to efekt warty zachodu! moze sie tak zdarzyc ze takich butow bedzie wiecej do wyrzucenia.warto kupowac buty skorzane - sa drozsze ale solidniejsze i zdrowsze sprawdzilam. pa i nie boj sie jej tego powiedziec- lepiej zeby pomogla jej bliska osoba niz mialaby dowiedziec sie tego od kolezanek z pracy ktore zrobia sobie z tego niezly ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinamalina
a- zapomnialam - po uzyciu kremow do stop zauwazylam ze stopy faktycznie sie poca! dlatego smaruje sobie nogi na noc ale to tez nie codziennie 2 xtyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejrozumiemze
mozna miec opory,zeby zwrocic uwage komus 'obcemu'-w pracy na przyklad,ale zonie????????? a po domu niech najlepiej chodzi w klapkach,bo łatwo je myć i nie łapią 'zapaszków' tak szybko,bo nie do końca rozumiem ,jak po kapieli mogą pachniec nogi...chyba przez kapcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że najlepszy jest pomysł żebyś np. siedząc przed telewizorem z żoną odegrał scenke, że czujesz woń śmierdzących stóp i wąchasz swoje, po czym stwierdzasz,że nie, twoje mają inny zapach niż ten. A póżniej głęboko się zastanawiasz co to może tak śmierdzieć. Może twoja żona zwróci uwagę na swoje stopy, ale przypuszczam,że nie przy tobie, tylko gdzieś w ukryciu ;-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×