Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolette

Jaki krem na rozstepy w ciąży?

Polecane posty

Gość ala83
a u mnie odwrotnie nigdzie indziej tylko pod brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininkaa
A czy ktoras z was stosowala może Revitol Stretch Mark? Jest dosyć drogi, ale ma bardzo dobre opinie i zastanawiam się czy warto wydać pieniądze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Synchro - ale niestety nie jest dostępne w sprzedaży :P W każdym razie skóra najczęściej pęka wtedy gdy jest sucha, a więc regularne natłuszczanie powinno zdać egzamin - koleżanka stosowała nawet zwykły olej jadalny i dawał radę ;) (polecam przyłożyć gazę, żeby ubrań nie pobrudzić tym olejem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fissanik
Polecam Fissan. Pomimo tego, że ciężko się wchłania, to skóra po nim jest rewelacyjna. Jetsem teraz w 37 tygodniu i nie mam ani pół rozstępu. Smaruję się nim brzuch, boki i piersi rano i wieczorem, po czym chodz sobie ok. 15 min bez ubrania, żeby ładnie się wchłonął:) W ciągu dnia ze dwa razy wklepuję jeszcze w brzuszek zwykły balsam nawilżający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mogę oliwek stosować bo mam uczulenie po nich i tyle, zresztą wolę kremy i balsamy szczególnie, że i tak muszę używać sporo kremów, bo mam bardzo sucha skórę - w takim razie spróbuję kremu fissan skoro tak polecacie i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zapobieganie rozspępów w ciazy polecam balsam do ciała ELDENA. Jest w dużej butelce, a cały starcza spokojnie na całą ciążę. Kupiłam go na giełdzie w koszalinie za około 10 zł :) PEwnie pomyslicie, ze tanie gooooowno, ale mylicie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka 3
Moja położna dała mi kilka próbek greckiego kremu Prevenstria. Smaruję się dopiero od miesiąca i rozstępów póki co nie widzę. Świetnie się wchłania i nie jest ani trochę tłusty.Zobaczymy co będzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calinka
Ja też stosuję Prevenstrie, jestem już w 6 miesiącu i póki, co rozstępów ani sladu... , dodatkowo szybko się wchłania, ma przyjemny zapach i fajnie nawilża skórę...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Smoka Diplodoka
Witam! A ja przetestowałam chyba większość kosmetyków, które są na rynku (łącznie z tymi za parę set złotych) i ....klapa Dlatego szukam jakiś fajnych a SKUTECZNYCH nowości.. Jeśli, któraś z Was coś ma na oku (lub brzuszku:) to niech się podzieli swoją wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Smoka Diplodoka
Nie jestem do końca przekonana... :) To chyba jednak nie to samo co preparaty, które mają na celu wzmocnić włókna kolagenowe:) A poza tym.. oliwka mnie uczula:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Smoka Diplodoka
A co to ta PREVENSTRIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje bio-oil http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=51248&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 od chyba 5 miesiaca, wczesniej oliwke bambino o na piersi raz dziennie krem http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=36761&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 dostępne w UK, rozstepów na razie brak, choć zaczely sie pojawiac przy Bambino, na szczescie znikaja skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 3
Prevenstria grecki krem przeci rozstępom . więcej o firmie znajdziesz na www.frezyderm.gr. Dużo tam mają fajnych preparatów , które bym chętnie wypróbowała ale chyba większość u nas niedostępna. Przynajmniej w Wawuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Smoka Diplodoka
Dzięki Lila 3 za odpowiedz..Mam jeszcze pytanko, bo na tamtej stronie oprócz polecanej przez Ciebie Prevenstrii jest jeszcze drugi preparat Reconstria. Orientujesz się czym one się od siebie różnią??? Chodzi mi o ten kosmetyk: http://www.frezyderm.gr/Templates/ProductInside.asp?C=Ginaikologiki&S=57&A=301. Aha... i jaki ma zapach? Bo to dla mnie też ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamartynki
ja też polecam fissan, przytyłam w ciąży 28 kilo :D i ani pół rozstępu, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie w Wwie mozna kupic ta prevenstrie? Slyszalam o tym kremie, ze faktycznie jest niezly i nie taki drogi. Ja znalazlam tylko w aptekach internetowych na Google. Wole kupic w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 3
Do Żony Smoka Diplodoka: reconstria zdaje się na rozstępy co już są(obyśmy nie musiały sięprzekonać czy działa :-) ) zapach prevenstrii delikatny, jakby bez perfum.PS Twój ślubny tyle je czy ma takie wielkie uszy jak Diplodok? :-) Do Nexiny: w Wawuni wiem o trzech aptekach - dwie u mnie na Białołęce-na Książkowej 9 i Odkrytej 51 i w Śródmieściu przy Rondzie DeGaulla -taka stara apteka , trudno nie zauważyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Smoka Diplodoka
A mnie się udało u siebie w mieście dostać PREVENSTRIĘ:) Jak na razie - widzę plusy, duża tuba - 150 ml.cena w normie, i zapach faktycznie bardzo miły dla podrażnionych ciążą nozdrzy:) Jeśli chodzi o skuteczność to na razie za krótko stosuję ten preparat więc nie wypowiadam się.. Na pewno świetnie się wchłania, nie zostawiając po sobie tłustych śladów na ciele.. Odp dla Lili 3: Po pierwsze mieszkam w grodzie lubianym przez smoki, po drugie jak czytałaś komiksy Baranowskiego to powinnaś pamiętać jak podróżował czarodziej :) Tak właśnie podróżuję ja na sowim Smoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 3
do Diplodoczki: pamiętam tylko uszy wielkie. Brat się zaczytywał. Po ile u Ciebie Prevenstria chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Smoka Diplodoka
Do Lili 3.. U mnie w domu brat odziedziczył komiksy po starszej siostrze, która była fanką nie tylko Smoka ale i Profesorka i Entomologii:) Jeśli chodzi o Prevenstrię to ja ją kupiłam u siebie za niecałe 60 złotych. Chyba 58,50.. I z tego co się zorientowałam w aptece, ten drugi preparat na ewentualne rozstępy, Reconstria , jest w tej samej cenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 5
Witam moi mili :) Musze przyznać że zaciekawiła mnie prevenstria. Jestem dopiero na początku ciąży (1miesięc), ale już teraz wole zadbać o moje ciało. Kiedyś stosowałam fissan (szybko rosłam), ale nie pomógł :( Lila 3 może orientujesz się, od kiedy należy zacząć stosowanie kremu prevenstria i czy jest wydajny? I może wiesz czy reconstria pomoże na moje istniejące już od dawna rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 3
Do Kamy ; Prevenstria od 3 miesiąca , co do tego drugiego kremiku- nie wiem bo go w ręku nie miałam. Popytaj w aptece czy gdzieś gdzie jest dostępny. Prevenstrię polecam. Rozstępów wciąż brak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROKALIKANA
Witam Na forum jestem nowa, przy pierwszym dziecku stosowałam flisan , niestety nie pomogło, miałam duże rozstepy ktore wyszły pod koniec ciązy. Nie polecam tego kremu. Jesli chodzi o PREVENSTRIĘ to moge śmiało powiedziec że z tego produktu jestem zadowolona ponieważ jestem młoda mamą ( dzdziuś w wieku 3 m-cy) i nadal stosuje PREVENSTRIĘ. Ten krem spowodował że nie miałam nowych rozstepów przy drugim dziecku . Najważniejesze, że cena nie wygórowana i duże opakowanie. Jedno opakowanie sarczyło mi na całąż ciąże . U mnie w aptece nie było tego kremu, ale kiedy zapytałam to pani w aptece powiedziała że może zamówić i od tematej pory go stosuje. pozdrawiam wszystkie mamusie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno wystarczy smarować miejsca, w których najczęściej pojawiają się rozstępy (brzuch, uda, piersi) zwykłą oliwką dla dzieci np. JOHNSONS BABY :) Skóra jest wtedy nawilżona i elastyczna. Tanio, a dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno ale czy napewno
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Smoka Diplodoka
Na pewno sama oliwka nie pomoże.. Jestem tego doskonałym przykładem.. A niestety przekonujemy się o tym w momencie, kiedy już jest na to za późno i rozstępy zaczynają się pojawiać. Czasem nie warto oszczędzać tylko kupić sobie sprawdzony krem. Wydasz parę złotych więcęj ale za to nie będziesz miała kompleksów pokazać swoje ciałko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia 27
potwierdzam u mnie też Prevenstria zadziałała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia 27
potwierdzam u mnie Prevenstria też pomogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×