Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolette

Jaki krem na rozstepy w ciąży?

Polecane posty

Gość cerrutinnnnnn
a ja polecam najzwyklejszy rossmanowski olejek na rozstępy dla kobiet w ciąży:) tani i mega skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziajki używam obecnie. Niemniej Dax perfecta Mama chwalę sobie znacznie bardziej, bo szybciej się wchłania, łatwiej smaruje i nie jest obrzydliwie tlusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elliiiieee 252
Och, dajcie sobie spokój z tą walką z rozstępami. Ja sie smarowałam od 4 mies (bo tak zalecano na opakowaniu) 2 razy dziennie Pharmaceris przeciw rozstępom, a i tak się pojawiły, i to nie na brzuchu, lecz na piersiach (urosły najbardziej w 2 i 3 mc, dziwne, ze rozstępy wyszły dopiero teraz, w 6mc, co?). Moja siostra tez ma na piersiach, a na reszcie ciała nic, moja druga siostra ma 3 dzieci, niczym się nie smarowała, i nie ma ani 1 rozstępu. Moja mama jest cała w rozstępach. To nie zależy od kremu, ale od skóry, bo za rozstępy odpowiedzialny jest jakiś tam hormon (których w ciąży od groma), także nawet jeśli przytyjecie 6 kg to i tak możecie mieć rozstępy (ja do 5 mc chudłam, a na cyckach pojawiły się krechy). Szkoda wdawać kasy na kremy, które i tak nic nie dadzą, ja teraz smaruję się zwykłą oliwką, żeby natłuścić skórę na brzuchu, bo mnie czasami swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elliiiieee 252
Trochę namotałam, rozstępy na cyckach mam już dobry miesiąc. Na szczęście nie widać w staniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imailka
Cześć Dziewczyny, mam do sprzedania 2 opakowania oryginalnej niemieckiej oliwki Frei przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży (oliwka ta była polecana w TVN Style jako skuteczny sposób na uniknięcie rozstępów). Sama mogę potwierdzić jej skuteczność, ponieważ stosowałam ją w czasie ciąży i nie mam żadnego rozstępu. Jest też bardzo wydajna, dlatego zostały mi jeszcze 2 buteleczki. Pojemność to 125 ml, data ważności 04/2012. Oliwka była kupiona w aptece w Niemczach za 8,95 euro (cena na pudełku). Jeśli któraś z Was jest zainteresowana, proszę o kontakt imailka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Mustella 9 miesięcy. Smarowałam piersi, brzuch i uda codziennie efekt - ani jednego rozstępu. Choć wydaje mi się, że oliwka też by się sprawdziła ważne jest aby smarować skórę systematycznie i delikatnie masowac aby ją uelastycznić. Tylko pod koniec ciąży lepiej nie masować zbyt mocno piersi gdyż może to prowadzić do wydzielenie się oksytocyny hormonu wpływającego na skurcze macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z kolei słyszałam, ze dobrym sposobem na to, żeby nie mieć rozstępów jest smarowanie się parafią w płynie, czy to prawda nie wiem na 100 % ale sposób wydaje się być dość ciekawy. Próbowała któraś z was?? A co zrobić jak już mamy rozstępy ? piszcie o sposobach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 tydzień
Witam kochane. Jestem w 24 tygodniu i przytyłam 8 kg. Do tej pory zużyłam 2 opakowania kremu gerber, jedno opakowanie oliwki jonsona i teraz zaczynam używać musteli 9 miesięcy. Stosuję raz dziennie. Jak narazie nie widzę nowych rozstępów, ale chyba za wcześnie na ocenę, podobno skóra pęka dopiero po 34 tygodniu. Tak na marginesie to mam bardzo dużo starych rozstępów na plecach i biodrach, mam nadzieję ze się nie powiekszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 tydzień
stosuję tylko na piersi i brzuch inaczej bym zbankrutowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruj też koniecznie pośladki i uda, tam też lubią pojawiać się rozstępy; ja używam Pharmaceris seria M krem zapobiegający rozstępom, kosztuje ok 30zł, zużyłam już 2 opakowania i jestem bardzo zadowolona, pieknie się wchłania, ładnie pachnie, nie uczula-jestem alergiczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 tydzien
ja stosuje Pharmaceris od poczatku ciazy codziennie!!!!! i dziś zauważyłąm pierwsze rozstepy na brzuchu, delikatne koło pepka niewiele, ale już się pojawiają a jeszze wcozraj nic nie miałąm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krem jest dobry
a oliwka!!!!!, wchlania sie najglebiej ,skora jest elastyczniejsza przez to redukuje rozstepy, w kazdej szkole rodzenia powinni to mowic- u mnie mowili, ja uzywalam i tylko jeden maly rozstep mam po ciazy, pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 tydzien
Według mnie to zarówno kremy jak i oliwki nie pomoga to uwarunkowania genetyczne i nikt mi nie powie że nie. Czytaląm juz wiele wypowiediz i zarowno te co stosowaly oliwki jak i te co stosowaly kremy pojawily się rozstępy. Komuś moze się wydawac że dzieki jakiemuś kremie czy oliwce nie ma rozsępow a tak naprawde pewnie nie miałby ich gdyby stosowłą inny specyfik. Zobacyzmy jak to się u mnie potoczy. Tak mi się wydaje ze to rozstęp,ale mozę to jakeiś podrażnienie. Ważne jest codzxienne nawilzanie i mysle,że w ten sposob można uniknąć głębokich rozstepow badz tak duzej ilości pojawienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na piersiach, ale bardzo zbladły i są b.mało widoczne.w domu mam krem Palmersa ale jakoś mi nie po dordze do łazienki żeby go regularnie stosować, a że już jestem w 7 miesiącu to nie wiem czy teraz stosowanie ma jakiś sens.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak oczekujecie szybkiej poprawy skóry i zaniku rozstępów, to może warto się zdecydować na jakiś dobry peeling, mikrodermabrazje, aaaa i jeszcze dermalorer jest ok. Ja bym tam była ostrożna z podejmowaniem decyzji bez konsultacji ze specjalistą. Jak chcemy żeby nasze ciało wyglądało ładnie, to warto się do kogoś takiego wybrać. No ja wam dokładnie nie powiem co jest najlepsze, bo mi moja pani doktor, do której chodzę po poradę w sprawach poprawy urody wyraźnie powiedziała, że zabiegi dobiera się indywidualnie. Wiec jakby ktoś z was chciał, to mogę dac namiary na ta babeczkę - przejdziecie się i ona wam doradzi. W razie czego piszcie na lupusik31@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naaataliaaa***
Wg mnie to nieprawda, że kremy nic nie dają, w pierwszej ciąży używałam kremu Fissan i nie miałam żadnych rozstępów, niestety w drugiej ciąży zniedbałam sprawę i pod koniec ciąży pojawiło się sporo naprawdę dużych rozstępów na brzuchu i biodrach...kremy nawilżają i ujędrniają skórę i w moim przypadku uchroniły przed rozstępami, niestety potem całe smarownie poszło na nic na moje własne życzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kremy cos dają? Może coś dają, ale ja jestem w 39 tygodniu i od tygodnia codziennie pojawia się nowy rozstęp na moim brzuszku od dołu pod pępkiem:( Mąż zauważył pierwszy i od tej pory jest coraz gorzej. Smarowałam się od początku, stosowałam pillingi, przytyłam mniej niż 10 kg. Teraz pozostaje mi się już tylko przerzucić na kremy redukujące rozstępy:( Kupiłam Pharmaceris TOCOREDUCT, zobaczymy. Przez całą ciążę się cieszyłam, że mój brzuszek super wygląda:D i na sam koniec taka niespodzianka. Mustela jest rzeczywiście bardzo wydajna i szybko się wchłania, ale cena. Pharmaceris nie jest aż tak wydajny ale ok. Zauważyłam za to poprawę po stosowaniu oliwki, chociaż nienawidze ich stosować, bo mi się wydaje, że cała się lepię. Może gdybym się nie smarowała było o wiele wiele gorzej, ale i tak mi jest smutno. Przynajmniej moja skóra na biuście się na razie uchowała i nic złego się na razie nie pojawiło, a piersi urosły mi aż o 3 rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1981
MUSTELA, TAK CZY SIAK porobiły mi się w ostatnim miesiacu, ale przytyłam az 22 kg i miałam ogromny brzuch, ale rozstepy były jasne, a teraz są mało widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z grudnia
Niedawno uodziłam synka i chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat rozstępów. od samego początku ciąży robiłam wszystko, żeby się ich wystrzec, ale się nie udało. nie sądziłam, że u mnie się pojawią, zawsze dużo ćwiczyłam, biegałam, chodziłam na basen i uprawiałam inne sporty, więc moja skóra byla elastyczna i zadbana. od 2 miesiąca smarowałam całe ciało 3 razy dziennie, 1 oliwką po kąpieli, 2 razy kremem, z rana i na noc. Pierwsze rozstępy pojawiły się w okolicach 5 miesiąca na biuście, który z rozmiaru C powiększył się do E. początkowo sie przeraziłam, ale cieszyła mnie myśl, że to tylko na biuście, najwyżej nie będę się już opalać toples, a do sauny będę wchodzić w ręczniku. byłam pewna że skoro nie mam rozstępów na brzuchu, to nie pojawią się też w innych miejscach. niestety w ostatnim miesiącu rozstępy zaatakowały najpierw pupę, potem uda po zewnętrznej stronie, następnie po wewnętrznej. już tylko czekałam kiedy popęka mi skóra na brzuch. ale nic takiego się nie stało. cieszyłam się ze chociaż brzuch ocalał. dopiero po porodzie zauważyłam na ściągniętej skórze brzucha zmiany po jednej stronie, wcześniej były niewidoczne. przeraziłam się i pomyslałam, że nigdy się już nie rozbiorę, nie pójdę na basen, saunę a na plaży będę się kisić w spodniach. ale wierzcie mi z czasem złość przechodzi i rozczarowanie też. jestem już 2 miesiace po porodzie i tylko czasami gdy patrze w lustro jestem niezadowolona, ale wiem ze robiłam co się da i nie moge sobie nic zarzucic. jeszcze troche i wybiore sie chyba na basen:) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i zyczę duzo pociechy z maluzków, wtedy na pewno zapomnicie o rozstepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Ja jeszcze nie spotkałam się z żadnym naprawdę w 100% skutecznym kremem na rozstępy. A walczę z nimi już od dłuższego czasu. Mam w różnych miejscach na pośladkach, plecach i piersiach. Kiedyś byłam na konsultacji w jednej klinice i miałam robiony próbny zabieg i jestem pod wrażeniem medycyny estetycznej. Bo już po pierwsze serii rowki były mniej widoczne. Zastanawiam się teraz nad pełną serią biodermogenezy - > metody,którą stosują w klinice La perla. Z tego co się orientowałam, to zostaje przyspieszony wzrost nowej tkanki, białe rowki zostają spłycony i wyrównuje się kolor skóry. Chyba warto zainwestować w coś takiego i mieć spokój już na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy na rozstępy mogą pomóc pod waruniem że będą stosowane regularnie a przyrost wagi w krótkim czasie nie będzie za duży, oczywiście wszytsko zależy od genetyki, właściwości skóry, jej elastyczności, diety. Mogę polecić kremy matern http://swiatmatki.pl/kosmetyki-dla-mamy/56-intensywnie-dzialajacy-krem-na-rozstepy-i-blizny.html http://swiatmatki.pl/kosmetyki-dla-mamy/58-matern-krem-przeciw-rozstepom-200-ml.html Ja niestety mam rozstępy i bez ciązy...porostu szybkie tycie a póżniej chudnięcie i skóra tego nie wytrzymała...stosuje krem na istniejące rozstępy(niezbyt regularnie:)), prawdą jest także że pomagają ćwiczenia fizyczne ..dla Pań w ciąży oczywiście mnie intensywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremów na rozstępy jest bardzo dużo. Ja po pierwszym pojawieniu się rozstępów zaczęłam stosować krem kupiony w aptece REDUCE. Stosowałam go często 2-3 razy na dzień i teraz rozstepów nie mam prawie wcale, a te które sie pojawiły na początku są jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaWalizka
ja stosuje Natinuel i jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerewq
polecam krem mustella ja zaczelam smarowac od 5 miesiaca bo dopiero zaczal mi wychodzic brzuch i jedna tuba mi starczyla na cala ciaze, nie mam ani jednego rozstepu i ladne brzucho po porodzie a przytylam ok 20 kg, mustelle mozna kupic przez internet wtedy bedzie taniej. uzywalam tez oliwki w zelu johnsons baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerewq
mustele uzywalam tylko raz dziennie po kapieli i tylko na brzucho i biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola.W
Dziewczyny a uzywalyscie moze kremu do pielegnacji brodawek sutkowych Flosleku? Moje piersi coraz bolesniejsze i szukam jakiegos kremu czy preparatu. W aptece mi polecono wlasnie Floslek... Znacie? Jakies inne sa moze kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_27
Dziewczyny dajcie sobie spokój z wynalazkami na rozstępy. Jak mają być to i tak będą a to nie prawda że rozstępy musi mieć każda kobieta. Ja polecam na swoim doświadczeniu natłuszczania skóry od wewnątrz czyli piłam od początki olej lniany oraz tran który posiada tłuszcz omega, polecane jest też jeść dużo ryby oprócz tego natłuszczałam od zewnątrz brzuch i piersi olejkiem najzwyklejszym bambino i nie mam ani jednego rozstępu. Przy okazji te oleje mogą Ci również pomóc w porodzie bo naturalnie poprawia ukrwienie. Można poczytać oddzielnie o każdym oleju i jej właściwościach. Inne koleżanki kupowały kremy drogie i mają rozstępy a to pieniądze wyrzucone w błoto. Moja koleżanka też natłuszczała się oliwką i nie ma rozstępu. Także jak jesteście jeszcze przed tym dylematem to radzę postąpić mądrze. Wiadomo też że każda skóra kobiety jest inna ale ja myślę że to jest najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Olejek Weleda z arniki, migdałów i ziaren pszenicy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×