Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
anka---dla Ciebie cała łaka wiosennych: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A od Buni slodziutki jak cukiereczek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kala---często wietrz pupcie Oliwki...po odparzeniu nie będzie ani sladu :-) No i oczywiście użyj jakiegoś kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Czas na ....tabelkę :-P NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WII EK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --9//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 9//0---------9,2/72----4 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----9//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --8//3---------8,5/76-----4 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//3---------10,00/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.8//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 8//2---------7,0/??------2 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -8//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --8//2---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---8//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---8//1---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---8//2--------10,0/73---3 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---8//0---------9,7/----2 tojaedyta--------Agatka-------18.05.-------3,510/55----- 8//0---------8,75/67----0 f-ka---------------Dominika-----19.05----------------------------------------------------------------6 gaga26-----------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---8//0---------10,9/80---2 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---8//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----8//0---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -8//0----------9,2/72-----4 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --8//0---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----8//0--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---8//3---------6,85/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55-----8/ /0----------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//3--------7,5/70-----0 czarna28--------Fabian--------29.05.-------3460/56------ 7//3--------7,5/71-----0 brygida-26-------Aron--------10,06,-------3,680/56---7// 1---------9,3/72----3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hihihi trochę nie wyszło :-D NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WII EK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --9//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 9//0---------9,2/72----4 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----9//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --8//3---------8,5/76-----4 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//3---------10,00/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.8//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 8//2---------7,0/??------2 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -8//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --8//2---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---8//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---8//1---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---8//2--------10,0/73---3 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---8//0---------9,7/----2 tojaedyta--------Agatka-------18.05.-------3,510/55----- 8//0---------8,75/67----0 f-ka---------------Dominika-----19.05------------------- --------------------------------6 gaga26-----------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---8//0---------10,9/80---2 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---8//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----8//0---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -8//0----------9,2/72-----4 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --8//0---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----8//0--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---8//3---------6,85/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55-----8/ /0----------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//3--------7,5/70-----0 czarna28--------Fabian--------29.05.-------3460/56------ 7//3--------7,5/71-----0 brygida-26-------Aron--------10,06,-------3,680/56---7// 1---------9,3/72--------4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ;) Olinka dziś tylko raz się budziła na papu w nocy ;) Już też zaczerwienienie z tyłka powoli schodzi Dziękuje kobitki za rady 😘 Anka dla ciebie 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 Miłego dnia kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki:) Mam do Was ogromna prośbe czy mozecie mi powiedziec co jedza Wasze dzieciaczki? Moja Daria jest tez z maja 28-go dokładnie dzis konczy osiem miesięcy podejrzewana jest u niej alergia na mleko wiec je kaszki na bebilonie pepti ,je zupki z mieskiem,owocki czasem chrupi ale nie przepada za nimi. Moze doradzicie co jej jeszcze moge podawać? Pewnie pisałyście o tym miedzy soba ale ciezko tak to znależć wiec bardzo prosze doradzcie i podzielcie sie pomysłami! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kala---oj jak Tobie zazdroszczę jednej nocnej pobudki :-) Dermika---napiszę Tobie co jada Wiktoria. Może z jej menu wybierzesz coś dla Twoje pociechy. Więc oprócz obiadków i deserków słoiczkowych zjada: bułkę z masełkiem, żółtko gotowane, jabłko tarte, jabłko duszone, banana, biszkopty, herbatniki, chrupki kukurydziane, kaszki ryżowe, kleik kukurydziany bądź ryżowy na wodzie z sokiem malinowym, kisiel malinowy- własnej roboty, deser z BoboFruta--też własnej roboty, klopsiki - przyrządzone na parze, filet z ryby na parze, warzywa- wszelkiego rodzaju też robione na parze, lane kluski....Oj chyba lepiej by było mi wymieniać to czego Bunia nie je :-P Jeśli chcesz to prześlę Tobie książkę kucharską z przepisami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem! prosze o pomoc! moja Ania rozpoczela strajk pokarmowy odmawia jedzenia obiadkow i nie wiem czy to nie dlatego ze moze ida gorne jedynki. powiedzcie czy mialyscie tdn sam problem i co wtedy robilyscir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzonka:) Trzydzieści trzy lata temu o godzinie 18 12 pierwszy raz sobie pokrzyczałam..;) Tak mówi mama bo ja tam nic nie pamiętam;) Goście już poszli, Olek śpi, gary się piorą w zmywarce. Jest jakby luksusowo;) Brydzia> przepis podeślę jutro.:) Dzięki za Twój, pewnie przy najbliższej okazji wypróbuję:) Dermika> może spróbuj jeszcze podać kisiel: - pół butelki soku Bobofrut - łyżeczka cukru - pełna łyzeczka maki ziemniaczanej - woda 50-60 ml wode wymieszac z cukrem i maka ziemniaczaną, dolac sok, gotować powoli doprowadzajac do wrzenia, wychodzi porcja ok 150ml Można to jakoś z mlekiem łączyć. Wtedy dajesz mniej wody, a dodajesz po przestudzeniu rozrobione mleko. MamoAnulki> Jak Olkowi szły górne jedynki to słabo jadł. Nie zmuszałam go do jedzenia. Dawałam tyle ile chciał. Teraz, jak już wylazły to apetyt mu wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba naprawdę nie warto zmuszać dziecka do jedzenia. Przecież jak człowiek się źle czuje to tez mu się jeść nie chce. Ja jak widziałam, że Olek ma już dość (nawet jeśli to była bardzo mała porcja) to dawałam jeszcze tylko dwie łyżeczki, za mamusię i tatusia ;) i koniec. Czekałam do następnej pory karmienia i znów próba z jedzonkiem. Jeśli chciał to jadł, a jak nie to nie... A teraz jak mu nic nie dokucza to wcina aż miło:) Trzeba przeczekać ten czas zmniejszonego apetytu i nie wpychać na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to chapnie ze 4 łyżeczki i juz głowe odwraca. Dobra mykam spać ❤️D❤️o❤️b❤️r❤️a❤️n❤️o❤️c❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka --dziekuje za odpowiedz:) Jutro zrobię ten kisiel mam nadzieje ze polubi bo soczki tego typu pije Elinova -dziękuje :) No faktycznie Twoja córeczka ma juz urozmaicony jadłospis!!SUPER to milo jak dzieci jedza bez problemu. Bardzo prosze o te przepisy na pewno skorzystam doniatomek@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika> znalazłam jeszcze coś takiego: przepis na budyń z mąki kukurydzianej Należy przygotować: 60 ml wody przegotowanej ostudzonej 2 miarki mleka modyfikowanego 1 łyżkę stołowa mąki kukurydzianej ulubione owocki: mus lub słoiczek, moga być też surowe rozdrobnione można też wzbogacić masłem lub żółtkiem gotowanym przetartym (rozgniecionym) Połowę wody wlewamy do garnuszka i doprowadzamy do wrzenia; w drugiej części rozprowadzamy mąkę i mleko. Gotujemy tak jak zwykły budyń, trzeba uważać żeby nie było grudek i żeby się nie przypaliło. Po przełożeniu do miseczki łączymy z wybranym dodatkiem: gniecionym bananem lub musem bananowo-jabłkowym (wtedy budyń jest słodki) oraz żółtkiem i masełkiem. Jeszcze go nie robiłam. Ale w niedługim czasię wypróbuję.:) Dobrejnockikobranocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygidko - dla Ciebie: 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️ Spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najskrytszych..zdrówka...powodzenia...dużo miłości... Sylwia, Arek i Wiktoria :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciee moje kochane Dziewoje!!!! Od soboty mamy gości w domu i w związku z powyższym nie mam czasu na neta..w myśl zasady: gość w dom , komputer w odstawkę buuu... Anka mój ancymon też ma pokaźną przerwę między górnymi jedynkami!!!:-p A podobno osoby, które takową przerwę...będą miały duży apetyt seksualny;-) rośnie Ci....amant jakowyś;-), mnie zresztą też hyhyhy:-p Wszystkiego najlepszego dla małych jubilatów Fabianka i Mai ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻[ kwiat] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻[ kwiat] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻[ kwiat]❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻[ kwiat] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻[ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Olinke przechwaliłam:( w nocy co zasneła to sie zaraz budziła ona teraz łazi po pokoju i sie smieje a ja 😴 buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz...mała niedociągłosć nastąpiła;-)wszystkiego najlepszego dla jubilatów ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻[ kwiat] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻[ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻[ kwiat]❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻[ kwiat]❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️🌻🌻[ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza sie !!!!!znowu kapa ale tak czy tak wszystkiego najlepszego dla maluszków!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida, Wodniczku:) wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i pociechy z synka:) Przepis na biszkopt kokosowy: Biszkopt: 6 jaj, 1,5szk. cukru, 1,5szk mąki Białka ubić, dodawać cukier, żółtka. Na końcu delikatnie wymieszać z mąką. Masa: 0,75l mleka, 4 bułki, 1szk cukru, wiórki kokosowe, masło. Bułki obrać i zostawić tylko to miękkie. Wkruszyć do mleka. Dodać cukier i 100g wiórek. Zagotować. Gotować ok 10min aż zacznie gęstnieć, mieszać co jakiś czas. Po ostudzeniu zmiksować z masłem. Część masy odłożyć do posmarowania góry i boków. Do reszty masy dodać pokrojone ananasy, brzoskwinie, banany, rodzynki. Biszkopt przekroić na trzy krążki. Można skropić spirytusem;) Przełożyć masą. Na wierzchu posmarować masą bez bakalii i posypać kolorowymi wiórkami. W sumie roboty na pół godzinki. Pychotka. Smacznego:) Mada lena> może ta szelina ma coś wspólnego z apetytem na sex, bo Olek co go rozbroję z pieluchy to łaps za siusiaka i dawaj go sobie miętosić, normalnie szok!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w poniedziałkowe południe!!! u mnie pośniegu już nie ma śladu, przynajmniej przez okno:) a szkoda bo fajnie było! Anka, Brygida- wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin, radosnych dzieciaczków i uśmiechu na każdy dzień, trochę po czasie ale nie było mnie przy kompie... Maja właśnie dzis kończy 8 miesięcy a ja jakoś nie mogę uwierzyć, że czas tak leci a moja królewna coraz starsza i zaskakująca każdego dnia!!! dziękujemy za życzenia i zapraszamy na kawkę i tarte jabłuszko z chrupkami- kto co woli:) niedługo wybieramy się na spacerek a potem będzie trzeba poprawić tabelkę;) pozdrawiamy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, jak tam casting na opiekunkę? zgłosił się ktoś akceptowalny? mnie ten temat trochę przeraża, jak sobie pomyślę, że też będzie mnie niedługo to wszytsko czekało, to odkładam to jak najdalej w przyszłość, ale pewnie za długo się nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuski i maluchy. jestem dzisiaj troche nie w formie po wczorajszym spotkaniu u mojej mamy.oczywiscie spotkaniu naszym i mojego brata z rodziną(z trójka dzieci.).Spotkanie zakończone awanturą. Poszło o dzieci. otóż - ja uwazam że miedzy dzieci sie nie wchodzi bo one raz się pobiją a zaraz sie godzą .Oczywiscie jakies spory czasami trzeba rowiązać i wytłumaczyć,ale z regóły dzieci same sobie radza. Tomek od mojego brata fikał i bił mojego rafała no i po jakim czasie rafał nie wytrzymał i tez mu rąbnał.To mały tomek(5 lat) przyleciał do mamy ze rafał go zbił.Oczywiscie rafał mu dał na opamietanie bo jak by go zbił to by to wygladało inaczej.Wtedy moja bratowa rzuciła się wręcz na moje dziecko ze jakim prawem on oddaje młodzemu.Na to mój mąz powiedział że takim prawem że rafał ma się nie dawać bić.Dodam że młody bratowej jest tak rozpuszczony i przekonany że jemu wszystko wolno bo jest mały i nie rozumie tego ze starszy na wiele rzeczy sobie nie pozwoli. I tak od słowa do słowa i awantura gotowa.do dzis boli mnie głowa. powiedzcie mi co wy o tym sadzicie - czy małemu zawsze wszystko wolno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia wiesz jak to jest-pretekst się znajdzie by się pokłócić. 3 maj się :-) anka1974 no to chyba Amorek też będzie miał szczelinę międzuy ząbkami-choć jeszcze 1 górnych nie ma :-P, ale za siusiaka się łapie jak Olek Anki :-D.Wydaje mi się ,że to badanie nowych horyzontów-odkrywcy mali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova🌻 dziekuje za przepisy:) Od dzis moje dziecie bedzie miało bardziej urozmaicone menu :):):) Anka zrobiła kisielek i Dasia dziekuje za podpowiedz . Smakowało baaardzo!:) Szwedzia jeśli moge to coś powiem. Ja mam dwie córeczki Kamilka ma 9lt no i mała Dasie u nas tez jest prblem czasem z \"małymi \"dziecmi otóż czesto nas odwiedza siostra męża z Rozpieszczonym 3,5latkiem który płaczem i krzykiem wymusza wszystko i tu jest problem bo ja nigdy nie pozwalałam Kamili na takie zachowanie wiec rowniez nie toleruje tego u innych a szczególnie na \"moim terenie\" ISzwagierka a w szególności szwagier uważaja ze jesli Kamilka jest starsza to ma mu ustapic a ja sie pytam DLACZEGO? Czy dlatego ze ma 9lat a nie 3,5 to nie moze czegoś chcieć? Juz pare razy sie ściełam przez to ze szwagrem do jak sie bawi z nim i zabawia to jest ok a jak cos chce po swojemu to jest beee Teraz urodziło in sie drugie dziecko mautki ma 3miesiące i ostatnoi im powiedziałam ze poczekam cierpliwie pare lat a potem im przypomne jacy byli niesprawiedliwi i wogóe im czesto powtarzam ze zle go wychowuja i robia mu tym krzywde . Generalnie staje po stronie mojego dziecka nie siedze cicho tylko po to żeby był spokój. Qurcze ale sie wygadałąm ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! spoznione zyczenia Kochanym Jubilantkom!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zamiast my prezenty wam robic to zato dostalysmy smaczne prezenty od was (w formie przepisow :) ) sproboje zrobic cos tymi moimi lewymi raczkami i wam opowiem! Szwedziu, ja podzielam twoje zdanie, dzieci sobie o wiele lepiej radza w zawieraniem (s)pokoju niz dorosli. I popieram tez twoje podejscie ze Rafal jest na tyle duzy zeby sam decydowac kiedy ma dosc takiego rozbrykanego podskakiwania kuzynka. Z tego co mowisz widac ze twoj brataniec jest taki rozwydrzony bo jego mama ingeruje za niego - ten chlopczyk bedzie mial male szanse nauczyc sie 1. odpowiedzialnosci za swoje wlasne czyny 2. znoszenia konsekwencji tychze czynow, bo za kazdym razem leci do mamy. Hmm, moze my to inaczej widzimy bo jestesmy starszymi mamami? Nie wiem, ale ja tez na pewno bym sie poklucila w takiej sytuacji. Co do bycia \"starsza mama\" - wczoraj mnie tak polamalo w krzyzu ze dzisiaj chodze na tabletkach... az mi sie w glowie dziwnie robi bo te tabletki mocne sa :) co do strajkow z jedzeniem to my tez od czasu do czasu je doswiadczamy - zazwyczaj mala ma super apetyt ale chociaz raz w tygodniu malenko da jej sie wcisnac w buzke. Na poczatku myslalam ze robi sie troszke wybredna ale za dwa dni wsuwala ta sama zupke czyli to byl taki tylko \"mniej glodny\" dzien. I ja tez nie upieram sie zeby jej wpychac na sile, jak zglodnieje to zawola, a wolac to ona umie bardzo glosno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli uwazacie też tak jak ja; że mały musi wiedzięc ze mu jednak nie wszystko wolno. Szkoda mi tego starszego marcina i sredniej magdy bo oni są nauczeni że nie mogą oddać temu małemu tylko dlatego że jest mały. I wiecie co jeszcze powiedziała te moja bratowa że ona w takim razie tez pozwoli chłopcom bić moja małą Olę( jak troche podrosnie) głupia ta baba.i TO W DODATKU PEDAGOG. Skwitowałam krótko; Jak zasłuzy bądz zacznie to jak najbardziej - Niech wie i się uczy od małego konsekwencji swojego zachowania.jak raz dostanie od starszego to drugi raz nie podskoczy. ale mnie zdenerwowała i jeszcze dziś jakies głupie sms wysyła ale nie odpisuję. Z tego wszystkiego zapomniałam o jubilatach; WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWIA I SZCZESCIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej rodzinie podobny problem z dziećmi.mój Kuba i szwagra syn półtora roczny mateusz-strasznie zaczepia Kubę a jak cos się stanie to że przez Kubę, ale jak Kuba mu odda albo odepchnie to przeważnie walczy o swoje ale i tak zawsze najgorszy :( Narazie Olinka spi ciekawe jak długo Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×