Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
Hej Majóweczki 🖐️ Zagladam od czasu do czasu z nadzieją na jakis nowy wpis a tu...nici z czytania newsów :P Qassi- napisz proszę o drugim maleństwie bo juz od jakiegos czasu jest na świecie :-) Ja to ciekawa baba i czekam na informację :-) Dziewczyny, co tam u Was i dzieciaczków? U nas ok :-) Wiki uwielbia przedszkole.... :-) Pozdrawiam Was serdecznie 😘🌻 P.s. Czekamy na wiosnę, a tu póki co szaro,buro i ponuro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Wam macham 🖐️ zeby sie przypomniec ;) U nas tez wszystko dobrze, Mysza nie moze sie doczekac wrzesnia kiedy to pojdzie do szkoly. W przyszly wtorek idziemy spotkac jej przyszla nauczycielke/wychowawczynie. Natomiast Mloda chowa sie dobrze, w sobote konczy roczek :) Kiedy ten czas cholercia zszedl? hmmm Ola jest troche wolniejsza w rozwoju motorycznym od Myszy, jeszcze nie chodzi sama, ale za to daje do dechy na czworaka :D Bedziemy na urlopie w Gdansku, juz sie nie moge doczekac zeby sie oderwac troche od bieganiny na trasie dom-praca-dom. Eli, zadzwon/napisz jesli masz ochote na spotkanie, bedziemy 10-24 lipiec :) moze jakis picnic na plazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova, jesli jeszcze czytasz :) od jutra bedziemy w Gdansku, jesli nie jestescie na urlopie i macie ochote sie spotkac, to my baaardzo chetnie! ostatni raz to bylo 3 lata temu, prawda? duze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majóweczki:* Ale dawno mnie tu nie było;) a wiec na poczatek was serdecznie wszystkie pozdrawiam no i wasze pociechy:) U nas wszystko ok,nadal mieszkamy w kołobrzegu;) Olivier chodzi do przedszkola i jest bardzo szczęśliwy nawet rano o 8 mnie popędza i mówi " no dalej mamusiu bo sie spóznimy" hahahaha Wakacje sie zaczeły od wizyty LuckyLady z Gabrysiem i było super!!! Olivier i Gabrys sa starsznie podobni do siebie,maja te same pamysły(nie zawsze mądre;) tak samo się bawią i mówia odrazu widać ze są w równym wieku:) 26 lipca na dwa tygodnie przyjezdza do kołbrzegu Ladybird z Piotrusiem wiec napewno nie bede sie nudzic:) Od soboty przez cały tydień bede miec mojego bratanka wiec tez bedzie wesoło no i Olivier się nudzic nie bedzie bo tak co chwile mi powtarza" ja nie mam zadnego kolegi...:( niestety koło nas albo sa starsze dzieci od niego albo dzidzisuie no i mój syn nie ma z kim sie bawic. Na szczeście przyjezdzaja wczasowicze i zawsze sie ktos znajdzie;) Spadam bo mam wileką ochote na gofra:):):) Pozdrawiam was kohane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ;) co tam u Was? widzę, że od czasu do czasu jeszcze zaglądacie. co u nas? czas leci nieubłaganie, Mateusz wyrósł na niezłego aparata, aktualnych fot brak.... ostatni rok przesiedzieliśmy w domu. co wracał do przedszkola, to zaraz dwa tyg. w domu. odkąd do przedszkola nie chodzi - zdrów jak ryba. ja się wybieram na iberystykę, i mam zamiar w końcu wrócić do pracy. usunęłam konto z n-k i teraz urzęduję na facebooku :) jak by którejś przyszło do głowy mnie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwile musiałam sie zastanowuc jaki ja mam tu login i hasło tak dawno mnie tu nie było. Hej Kobiełki jaaaaaa cie nie mysłałam, że ktoś tu jeszcze czyta, moje dziecie dzis poszło do przedszkola pierwszy dzień tak zajęty że zapomniał że na do widzenia to trzeba rodzicom dać buziaka heheh jak sie macie, dzieci pewnie coraz pięknijesz i mądrzejszeech jak ten cza leci a jeszcze nie dawno prowadziłyśmy dyskusję na temat tego jakich pieluszek używać a tu proszęprzedszkole już wita nas. Aż sie łza w oku kręci. Pozdrawiam wszystke z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, powodzenia dla wszystkich naszych tegorocznych Przedszkolakow!!! I Mamusiom tez, zeby sie za bardzo nie stresowaly i zamartwialy ;) ❤️ Natomiast moja Mysz, wg tutejszych zwyczajow 21go idzie do szkoly... Mada, to wracasz teraz do pracy? Elinova, bardzo przepraszam ale nie mialam dostepu do neta w PL :( a szkoda bo pogoda byla swietna na spotkanie :( Nastepnym razem podam ci numer kontaktowy do domu tesciowej Buzka dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miałam spore zaległości,jeśli chodzi o czytanie wpisów. Wiem,że już minęło sporo czasu,ale wiadomość o Brygidziebardzo mną wstrząsnęła. Marta podobnie jakWasze pociechy jest przedszkolakiem i jakoś to się kręci.Na razie nie ma rodzeństwa. Pozdrawiam wszytskie Mamy seredecznie:-) Biedrona...odezwij się czasem,jestem codziennie w Twoim sąsiedztwie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiesz moja droga praca, pracą a z tą różnie,ale dziecko w zazywa publicznej edukacji regularnie mniej więcej, więc mama ma w koncu wolne hheehehehehe Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 27
Witajcie Dziewczyny :) Ledwie odkopałam ten nasz temat . Tyle już czasu minęło od rozpoczęcia normalnie szok. Az nie chce się wierzyć że nasze słodkie maluchy niebawem będą dmuchać 5 świeczek na torcie. Czas biegnie jak oszalały.Oglądałam ostatnio zdjęci Kamilka z pierwszych tygodni życie. Wyrósł taki mały facet ma już swoje znajomości ,sprawy stara matka coraz mniej potrzebna ;) Mój mały facet chodzi już drugi rok do przedszkola. Teraz jest już trochę spokojniej . W pierwszym roku bardzo chorował . Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to dajcie o sobie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witajcie Majówki 2006 :-) Chciałam Wam tylko napisać, że 1 marca 2011 r. urodziłam synka -Maksymiliana :-) Pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena__
hej dziewczyny! powinnam przekierować się na - termin listopad 2013 - ale jakoś tak sentyment mnie ogarnął i odnalazłam NASZ MAJ ;-) Jak Wasze losy się toczą,jak nasze majowe dzieciaczki? ściskam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaD1667
Korzystaliście z preparatu co się nazywa Succus Hyperici PhytoPharm? Bo wyszukiwałam danych na temat tego produktu i postanowiłam Was zapytać. Może moglibyście coś opowiedzieć mi o tym produkcie? Jest sens go kupować, próbowaliście jakichś zamienników? Tu przeczytałam trochę komentarzy o Succus Hyperici PhytoPharm: http://www.listalekow.pl/succus-hyperici-phytopharm/ - uważacie, że można się tym sugerować? Wolałabym się nie przejechać i zmarnować bezsensownie pieniążki, dlatego postanowiłam Was zapytać. Dziękuje z góry za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, tu Jantar, niestety tak dawno nie pisałam na kafeterii, że zapomniałam hasła. Naszło mnie dziś na wspomnienia i odkopałam nasz topik. Ale niesamowite uczucie :) Dawne czasy stanęły mi przed oczami, jakby to było wczoraj. Mój Synuś też rośnie jak na drożdżach, jest pilnym uczniem i daje mi mnóstwo radości i miłości. Napiszcie co u Was, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×