Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Witam przyszle mamusie. Dzisiaj rano zrobilam test ciążowy i okazalo sie, że jestem w ciązy.❤️ Wedłóg moich obliczen termin mam na 9 maja. Przylaczcie sie. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankalanka
Cześc. Ja nie wiem czy jestem, bo okres powinnm dostać dopiero jutro, ale sie staralam więc może cos z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hankalanka. Mam nadzieję, że Ci sie uda. Możesz zrobić już test .Jutro rano powinnaś miec odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankalanka
Nie mam jeszcze testu chcialam poczekać jeszcze dwa dni, żeby mieć pewność, ale chyba już nie wytrzymam. Jutro rano napiszę mam nadzieję, że zobaczylam 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć, ze jestem jeszcze w szoku. Planowałam ta ciąze ale nie spodziewałam sie, ze uda mi sie za pierwszym podejściem. Mam nadzieję, ze znajdzie się więcej przyszłych mamuś. Chociaż to jeszcze wcześnie i nie wszystkie wiedzą, ze sa już w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankalanka
No ja będe wiedziała jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankalanka
Teraz muszę juz wracac do pracy. Jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julccia 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julccia 27
Witam Was przyszłe mamusie Ja też mam termin na maj 2006 rok. Jestem taka szczęśliwa, a zarazem pełna obaw, ponieważ już jedną dzidzię poroniłam. Ale staram się być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem mawóweczka. Termin, który sama sobie wyliczyłam to 3 maja, czyli termin wypada w same moje urodzuny. Julcia 27 nie martw się tym razem wszystko będzie dobrze, ja też jedno maleństwo straciłam ale w 18-19 tc. Teraz wiem, ze wszystko bedzie dobrze, chociaz jeszcze nie byłam na USG. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka
Cześć dziewczyny. Cieszę sie, ze jest nas coraz więcej. julccia27 tak jak powiedziała matitka nie martw sie. Szkoda twojego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc zrezerwowałam sobie obydwa niki. Jak siebie znam to często będe sie myliła. Proponuję zrobić taka tabelkę jak mają dziewczyny na innych tematach. ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ matitka.................03.05.06...................?????................????? Majoweczka...........09.05.06....................0kg...............?????? julccia 27..................?????......................????................?????? ************************************************************************************************ Hankalanka dopisze Cie jak zrobisz test ok? Oczywiście pozycja z kilogramami i obwodem jest nieobowiazkowa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta26
Cześć. Ja też mam termin na maj. U mnie to 6 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatia
witam wszystkie dziewczyny! ja tez bede majową mamą! termin chyba po 20 maja. Testy robiłam w poniedziałek i srode, a wczoraj byłam u gina, ktory potwierdził bardzo wczesną ciąze 3.5-4 tyg. ledwo zyje , jestem bardzo słaba i ciągle senna. mam na imię edyta i 30 lat. przyjmiecie mnie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Edytko, oczywiście, ze Cie przyjmiemy . Im nas wiecej tym lepiej. Będzie z kim omawiać nasze sprawy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam Cie do tabelki. Termin jak będzie trzeba zmienimy.:) ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ matitka.................03.05.06...................?????................????? Majoweczka...........09.05.06....................0kg...............?????? julccia 27..................?????......................????................?????? tatia...................20.05.06.....................????................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem taka zmeczona, ze nawet obecnie nie mam za bardzo sily chodzic po miescie, bo jak wracam to zaraz zasypiam. Ja mam 18 lat, ale dzidzius byl chciany i teraz czekam z niecierpliowscia na maj, chociaz do konca jeszcze tak nie wierze. Dopiero jak zobacze na monitorze USG malutkiego czlowieczka z serduszkiem pikajacym, moje szczescie bedzie wieksze. Juz jedna dzidzie stracilam i teram mam wielka nadzioeje, ze bedzie szczesliwe zakonczenie. Pozdrwiam:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej juz majowki :) jak ten czas leci!! matitka nie matrw sie tym razem bedzie wszystko ok!! pozdrawiam majoweczki brzuchy do gory :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też zmęczenie daje się we znaki. nudności nie mam, może jeszcze się pojawią (choć mam nadzieje, że nie) ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ matitka.................03.05.06...................?????................????? Majoweczka...........09.05.06....................0kg...............?????? julccia 27..................?????......................????................?????? Marta26................??????.........................????................????? tatia...................20.05.06.....................????................????? ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki mnie też wpiszcie. Mam termin na 5 maja :) Tylko blagam niech kilogramy zostana tajemnica :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rosiczka dopisuje (oczywiście bez kilogramow) ************************************************************************************************ nick.................termin porodu............kg.nabyte............obwod w pasie ************************************************************************************************ matitka.................03.05.06...................?????................????? Rosiczka................05.05.06...................????................./???? Majoweczka...........09.05.06....................0kg...............?????? julccia 27..................?????......................????................?????? Marta26................??????.........................????................????? tatia...................20.05.06.....................????................????? ************************************************************************************************ Rosiczka gdybyś rodzila w tym roku data porodu wygladała by ciekawie 05.05.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Mnie też przyjmiecie? Czekałam aż powstaną majówki, bo czuję, ze u mnie też to bedzie maj :) A termin mam w sumie na \"2 miesiące\", bo tak ok. 30.04 lub 1.05. Obstawiam maj, bo ja z maminego brzucha nie chciałam wychodzić i przesiedzialam tam dodatkowe 4 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×