Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Herman Goering

ELBLĄG - jego miłośnicy i przeciwnicy!

Polecane posty

Jetsem z Elbląga, pięknego mista. Wpisujcie opiinie co Wam sie tu podoba, co nie. Co byscie zmienili, dolozyli aby urozmaicic to miasto. Piszcie wszystkie opinie! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim Goebels
Ja bym np. postulowal zamiane wody w kranach na piwo, ewentualnie trunki wyżejprocentowe :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up To ja podniosę wątek, też jestem ciekawa opinii o Elblągu. Mi osobiście w nim się nic nie podoba. Nic i tak nie da rady zmienić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham Elbląg, Elbląg jest super, nie ma jak w Elblągu, przyjeżdzajcie do Elbląga. jestem wielka optymistką. pesymista powie że gorzej w Elblągu byc nie może. ja mówi \"może może\" ;) pozdrawiam. Rodowita Elblążanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Magio
elblong jest chujowy, nie ma starówki i browaru:O ogólnie duży negatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam darzyc to miasto sympatia, bo z niego jest chlopak dzieki ktoremu dojrzalam do podjecia waznej decyzji w swoim zyciu...tylko,ze on o tym nie wie...ale to nie jest wazne..w kazdym razie pozdrawiam Elblazan...chyba tak to się odmienia..pozdrowienia dla Mariusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elbląg w ostatnim czasie bardzo wyładniał. .Lubię to miasto, ale cieszę się, że mieszkam 20 km od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickowaty
moja żona jest z Elbląga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie buduja to cos w odzaju
starowki, powinniscie jak najwiecej takich kamieniczek postawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to rozumiem :) ogólnie to nie jest u nas źle. sa miejsca gdzie można sie spotkać. czy przejść sie na wycieczke z przyjaciółmi. mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham elbląg:-) studiowałam w gdańsku i dużo moich znajomych tam zostało, bo jak mówili jest fajniej niż w elblągu, ja natomiast nigdy nie przestałam tęsknić za moim elblązkiem. Brakuje mi knajpek w stylu tanku, starej krypty, a nawet take five:-) jest multum pubów, wszystkie do siebie podobne, a nie ma już takich z klimatem. to chyba wszystko czego mi brakuje i co uważam za minus:-) Może jeszcze taka praktyczna sprawa, brak pracy, ja akurat nie mam tego problemu, ale wiem, że dużo ludzi chcąc nie chcąc musi się przeprowadzać z powodu bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jedynce jest całkiem przytulnie. małe ale fajne. dobra dla spotkań z przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Elblągu wiem mało
i byłem w nim ze trzy razy w życiu. Misto wydaje się być fajne. niestety, patrzę na nie przez pryzmat znanego mi Elblążanina - straszny bufon i dupek. No ale od lat już nie mieszka w Elblągu - może go wywieźliście na taczkach? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic do Elbląga,chociaż bardzo zadko w nim bywam,mimo ze blisko mieszkam.Jestem z Nowego Dworu Gd.,studiuje w Gdansku i tam czesto jezdze. :) Ale pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w Gdańsku studiuje. ostatnio poszliśmy na piwo. ale nie wypał. poszliśmy do Sfinksana Długiej. a tam z piwa okocim i Carllsberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica nosorożca to wytwór studentów w elbląskim PWSZu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samica jednorożca
nieprwda, nie studentów z e - ga, to zrobili jacyś kolesie filmowcy, dla jaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×