Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieznając_życia_19

Czy ja marnuje swoje zycie?

Polecane posty

czy autor jest kretynem czy mi sie wydaje? co ty koleś pieprzysz! podoba ci sie, kochasz ją? to nie gadaj głupot o paru kg za dużo czy o laskach z górnej półki! zachowałeś sie własnie jak dupek. towja laska powinna to zobaczyć i kopnąć cie mocno w dupsko! kto jest ważniejszy- ona czy kolega i jego zdanie? gdybyś naprawde- jak piszesz- chciał z nią być \"do grobowej deski\" [ buhahhahah] to byś nie pisał takich reczy, zdecyduj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybys ja kochal bylaby dla ciebie najpiekniejsza i nie baczylbys na to co mowia inni . Nie poddawaj sie i kochaj ja ze wszystkich sil jesli jest dla ciebie kims bliskim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxXx
Z jednej strony szkoda mi tej Twojej dziewczyny...Tak się o niej wyrażasz? Oj :( Jeśli ją kochasz,to o czym tu jeszcze dyskutowac? Pomyśl,że ona jest szczęśliwa,nie zabieraj jej tego:) Zależy Ci na niej-zmień "przyjaciela",bo źle na Ciebie wpływa!Zaliczanie dziewczyn jest śmieszne...Zabawa w alfonsa :P Tak na serio,to życzę Wam szczęścia:) Doceń ją i najważniejsze-zaakceptuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxXx
Aha...Ta klasyfikacja dziewczyn...Heh...żałosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co robisz super męski modelu na babskim forum? Czyżbyś był kolejnym zniewieściałym prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz uznać ze koledzy i rodzice w decydowaniu o Twoich związkach sa dla Ciebie najważniejsi i jak już przelecisz wszystkie narośle wokół pochwy jakie się nawiną [oczywiście te z wyższej półki, a jakże!], to mozesz wrócić do tych najważniejszych dla Ciebie ludzi i poprosić, by spędzili z Toba resztę życia - kolega wtedy na pewno będzie Ci robił śniadanie do pracy, a mama będzie prać skarpetki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się go tak czepiacie tych "dziewczyn z górnej półki" taka jest prawda... Modelki i piękne kobiety tak się nazywa, a zwykłe, nieszczególne nazywane są z dolnej półki. Hmmm sama nie wiem czego Ci doradzić, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że nie jesteś pewny co zrobić, a jeżeli pokazują się jakieś wątpliwości to warto się nad nimi zastanowic. Odpowiedz sobie szczerze czy jesteś pewny, że chcesz spędzić z nią resztę życia? Jeżeli już mówisz o zbędnych kilogramach to zastanów się co będzie za kilka lat czy może nawet po ciąży... Jak ona będzie wyglądać za kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniacz
marnujesz i to jak :D siedząc na kafeterii i zmyślając kolejne prowokacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to prowokacja to jasne . a wy takie naiwne jesteście..komus się nudzi i chce się z wami podroczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czika-nia
A jak dla mnie to jestes jeszcze bardzo mlody, takie dylematy bedziesz mial j za 3, 4 czy 6 lat. Poki co kieruj sie sercem, daj waszemu zwiazkowi szanse jezeli na prawde kochasz dziewczyne. Nie rob czegos, czego mozesz potem zalowac. Wiem, ze w tym wieku opinie otoczenia i najblizszych maja duzy wplyw na decyzje.Ale sluchaj serducha!!!! to nie jest powiedziane ze nieziemsko przystojny facet musi miec przy boku lalke barbie!!! nie jest sie z kims przeciez na pokaz, by koledzy zazdroscili fajnej dzagi u boku. Twoja polowa tez jest jeszcze mloda, daj motylowi rozlozyc skrzydla, ma jeszcze na to czas.Najwazniejsze by byla z gornej polki dla ciebie a nie dla innych. A zaliczanie latwych lalek barbie z czasem i tak sie nudzi, popatrz w przyszlosc kogo widzisz u swojego boku!pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salezjanin onanista
nie wiem czy ktoś zauważył, że topik ma już 4 lata. Po co doradzacie autorowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to topik sprzed 4 lat! kto tu się zabawił w grabarza i odkopuje takie stare trupy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopy proste sa
ja mialam 10,5 tzw sredniej i sie nie chwale... ale juz samo posiadaine konta na fotka.pl jest glupota... a ta dziewczyna biedna jest z takim pustakiem byc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tego co napisał
" Czika-nia A jak dla mnie to jestes jeszcze bardzo mlody, takie dylematy bedziesz mial j za 3, 4 czy 6 lat." Hahaahah no to już upłynęło mniej więcej tyle lat od założenia topiku. Heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles nie wie ze na fotce
mozna dawac 11:D brzydale maja ponizej 10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×