Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

MP! lux wierszyk!;-) dzis ostatki no tak i znowu duzo szumu z tego powodu..bo trzeba gdzies wyjsc..a ja siedze w domku i dobrze mi z tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bo taki czas ...czas na smutki...może słoneczko kiedyś zaświeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa panienko nic nikt nie musi...ja wybrałam dom ,bo nie mam ochoty na tańcee... Osobiście nie lubię musieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladałyście film na jedynce fajny był a teraz lulu trzeba się wyspac jeżeli jest ku temu sposobność💤 lolorowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie! nie zaglądałam parę dni ale nie miałam kiedy( jestem skruszona). weekend miałam nawet miły i trochę rozrywkowy, ale tylko trochę :) wczoraj za to miałam duuużo pracy i nie miałam kiedy zaglądnąć znowu zimno i śnieg czy ta zima nigdy sie nie skończy? ja już chcę wiosnę!!!! acha, wstaaaaaaaaaaaaawać śpiochy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D ... kawusia zapraszam podrawiam serdecznie wszystkich 🌻 ki dla Was :D :D :D :D dzisiaj ostatki ;) co robimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa witaj! jak tam zęby? właśnie, ostatki - może chociaż jakiegoś śledzia trzeba by zjeść co? w pracy tak wspominam ale jakoś nie bardzo się kwapią do tego świętowania :( może chociaż tutaj coś wymyślimy? w końcu śledzik... no dawać, czekam na propozycje forumowych ostatków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie 🌻 A ja za parę chwil jadę do promotora po moją poprawioną pracę :O Ciekawe czy chociaż tytuł mi zostawił :D A co do ostatków to... ... kto je w ostatki ten piękny i gładki :) Hmmm czy ja coś nie pomyliłem :D nie ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Hallo Fredi nic ni epomyliles hihihi ... :D ;) km.. zebow brak ... my dzisiaj ...szalejemy ... kobieta wino i spiew .. wszystko pod reka .. :D pozdrawiam ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinia promotora to kilka uwag i \"Poza tym OK.\" :) Ufff! Pozdrawiam Wszystkie balowiczki ze szczególnym uwzględnieniem MPM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomogę --> witam, jakie pusto? Ja siedzę przed kompem i poprawki wstawiam w moim dziele wybranym :D Po za tym ostatki chyba są czy coś :O Obecni wystąp tzn. pokazać się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Melduję się ... Poprawki w ostatki...:-0 w ostatki to się poprawia ale nie dzieła... Witam MP i Fredi! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poooooooobudka! dzisiaj i tak wam dałam dłużej pospać już jest po 8 kawa zaparzona, zapach jest cudowny mniam, ale do kawy nic nie mam, niestety...:( widzę że wszyscy odsypiają wczorajsze ostatki mam nadzieję że głowy was nie bolą hi,hi Fredi----> jak ty z nimi balowałeś to ja nie wiem jak ci te poprawki wyszły hi,hi dobra śpiochy ! meldować się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 76
witam.wczoraj byłam na zakupach ,a dziś już w domciu mogę trochę odpocząć. Pomimo iż nie obchodzę urodzinek to dostałam trochę prezentów i esemesików jednak fajnie jest urodzić się 29 bo wszyscy pamiętają taką datę nawet jak jej nie ma w kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka 76 --------> wszystkiego najlepszego 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 z okazji urodzin- o rany ale nie wiem których :O do 30 tych to ci chyba daleko co? :) a gdzie reszta towrzystwa?! nie mówcie że jeszcze śpicie... rybka 76-------> chyba same tu jesteśmy...o ile ty jeszcze w ogóle jesteś bo może już gadam tylko ze sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT NIECHŻYJE ŻYJE NAM... A KTO ?:-D🖐️ RRRRRRYYYYYYBBBBBKKKKKKAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spełnienia wszelkich marzeń , zdrówka i szczęścia a także kosz 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 KM76 ----------->DZIĘKI ZA KAWKĘD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka 76 --> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Raduj się, kobieto młoda bo to dzisiaj dzień wspaniały. Obyś nie miała nigdy doła, I zbierała tylko same pochwały. Zdrowia, szczęścia oraz powodzenia - niech się spełnia Twe marzenia. krocz przez życie po dywanie z róż, a życzenia te przez cztey mnóż. To napisałem ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka76 Wszystkiego naj naj najlepszego, samych pięknych dni i jeszcze piękniejszych nocy, radości pokłady 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 pozdrowionka dla Was wszystkich, zmykam, bo pracy fullllll :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×