Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Pozdrawiam ! daaawno już nie zaglądałam .Ale czasami poczytuje.Zazdroszcze wam śniegu i u mnie leżał moze jeden dzień i to tak tyci,tyciuteńko go było.Ogólnie deszcz ,słońce ?brakuje jego mocy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ! wpadam raz kiedyś i jeszcze ze smutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aksen --> witaj, hmmm chyba Ci nie wybaczymy... bo nie mamy co :D , przecież kazdy ma lepsze i gorsze dni, czasem trzeba się komuś wyzalić, czasem pocieszyć, czasem pomóc... Nikt z nas nie jest ideałem, zycie daje w kość czasem i my mu dajemy, a co... mamy być gorsi? :D Pozdrawiam i zaglądaj tu częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszatkie :D, bo chyba tylko mi się ostało być z facetów :) i jak zawsze kazdego dnia wręczam to co każda kobieta powinna otrzymywać od swego mena (bez okazji, a właściwie z okazji kolejnego dnia)... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Życzę Wszystkim udanej niedzieli. MPM --> jak zawsze dodaję dla Ciebie 👄 wiesz za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani !!! raczysko, wreszcie zajrzałaś, co się obijasz i tak rzadko tu wpadasz [grozi palcem, ale nie gniewa się, nie potrafi na raczysko się gniewać] Aksen, wutaj, dobrze, że chociaż poczytujesz :) Fredi, jak zwykle uroczy ;) Jaka u Was pogoda, bo u mnie po wczorajszym słoneczku już śladu nie ma, jakoś szaro się zrobiło, ale jest ciepło i śnieg topnieje, więc może jednak wiosna przyjdzie. Ja w piątek z tęskonoty za wiosną kupiłam sobie wiosenny sweterek, taki cieniutki, pastelowe kolorki, aż miło popatrzeć Życzę miłej niedzieli, zajrzyjcie na top,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ ja tez jestem najlepszym rocznikiem 1976 :) bo to najfajniejszy rocznik! pozdrawiam równieśników 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delfin_umm , witaj na topiku, czy będziesz do nas częściej zaglądać? Zapraszam w imieniu wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Roczniku 1976 ... dawno mnie nie bylo ...pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ... :D dziekuje za wiadomosci na mojej skrzyneczce 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorke wszemi wobec :D Witam szczególnie te osoby, które znalazły wreszcie tą sposobność aby coś naskrobać :) Dla Wszystkich mam małą niespodziankę :) Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae słwa od razu A teraz popatrz jeszcze raz na te słowa napisane powyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wieczorek jeszcze link: http://www.beka.pl/lf_gry02.php i psychozabawa :D 1. Narysuj świnie na kartce. 2. Nie musi to być arcydzieło! 3. Przed narysowaniem nie czytaj tekstu poniżej, uwież mi, cała zabawa straci sens, więc bierz kartke i rysuj świnie :) 4. Oto wynik: Jeśli świnia jest: - na górze kartki - jesteś osobą pozytywną i optymistyczną. - na środku kartki - jesteś realistą. - na dole kartki - jesteś pesymistą i masz tendencje do negatywnych zachowań. - zwrócona głową w lewo - jesteś przyjazny(a), podtrzymujesz tradycje i pamiętasz o okazjach (urodziny itp.) - zwrócona głową w prawo - jesteś aktywny(a) i postępowy(a), brak Ci poczucia więzi rodzinnych, nie pamiętasz o okazjach. - zwrócona głową na wprost (patrzy na Ciebie) - jesteś bezposredni(a), lubisz kręcić i motać, nie boisz się dyskusji ani ich nie unikasz. - z wieloma szczegółami - masz umysł analityczny, jesteś nieufny(a) i ostrożny(a). - z niewieloma szczegółami - jesteś uczuciowy i naiwny, nie przywiązujesz wagi do drobiazgów, lubisz ryzyko. - z mniej niz 4 widocznymi nogami - czujesz sie niepewnie, przeżywasz okres burzliwych zmian w Twoim życiu. - z 4 nogami - jesteś spokojny(a), uparty(a) i wierny(a) swoim ideałom. - z więcej niz 4 nogami - jestes chory(a) psychicznie - wielkość uszu - świadczy o tym jak dobrym sluchaczem jesteś (im większe tym lepszym). - długość ogona - świadczy o jakości Twojego życia seksualnego! (oczywiście im dłuższy tym lepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiiitam! powoli zaczynam się czuć jak budzik - znowu ja jestem pierwsza i próbuję dobudzić was na kawę :) no to jak wstajecie leniuchy? kawa zaparzona , pięknie pachnie nawet mleko jwst jeśli ktoś sobie życzy... czekam... i znowu pracowity tydzień przed nami :( jak ja nie cierpię poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km1976 jestem :-)🖐️Chwytam kawkę i zapraszam na sniadanko...:-) Ciężki weekend za mną :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAlooo ... Fredi moja swinia przypomina krowe ...jak diagnoza hihihi :D ja tez wpadam na kawusie ... nasz weekend byl swiateczny ... papierowa nam strzelila hihih do milego 🖐️ torciku moze ktos chetny hmmm ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa!!! Gdzieś Ty się podziewała? Pytałam o Ciebie wszędzie a tu cisza...już cię o brak neta podejrzewałam... :-D Co słychać Kochanieńka ? Jak Dastinek ?aA torcik to ja chętniue ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 76
Witam wszystkich.Dopiero teraz dojrzałam wasz topik więc się melduje. Jestem z 29 lutego więc w tym roku nie obchodzę urodzinek.Czy ktoś jest tutaj z tej daty .Ja czuje się ciągle jak 20 więc to chyba rzeczywiści jakiś fajny rocznik. Mam teraz zwolnieni więc będe teraz do was zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka !!!!Witaj🖐️Ty to masz dobrze [urodziny co 4 lata ....to ile masz latek?...takich które świętowałaś?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Dwa lata temu obchodziłam 7 urodzinki,a moja córka skończyła wtedy 8 lat.Fajnie bo jak mam urodziny to nikt przynajmniej nie zapomina ,a teraz skończe 30 i nie wiem nawet kiedy obchodić . I tak nie mogę za bardzo balangować bo właśnie zaczoł mi się 8 miesiąc ciąży więc trochę mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 76
przepraszam nie wisałam pseudo er to też rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie! rybka 76---------> witaj w gronie i 🌼 na powitanie caarla-------> oj długo nie zaglądałaś, jak tam zęby - są w końcu? najlepszego z okazji rocznicy, za tort dzięki bo trzeba schudnąć trochę :( jeszcze trochę i zmykam do domu :) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WszystkiePanny i Panie dla Was 🌻 no ďż˝adnie co raz mďż˝odsze osoby tu zagladajďż˝ ;) nawet 7-latki :D Miďż˝ego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny nie bylo mnie bo sie przeprowadzalismy mamy wreszcie to nasze M3 .... :D a neta tez nie bylo bo musieli nam telefon zalozyc ... i trwalo to trwalo ... oj trwalo ... ale juz wrocilam hihihi ... :D :D :D :D zebow nadal brak ... Witam nowo przybylych ... 🖐️ Rybka... nie wiem czyt ak fajnie masz ...ale faktem jest nie wiadomo kiedy obchodzic ... przynajmniej mozesz trzy dni przed i trzy dni po .... ;) slodkich i slicznie pokolorowanych 😘 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie. Wszystkim wręczam po 🌻, podaje kawę i... biegnę na autobus .... Miłego dnia, dużo optymizmu i uśmiechu :) pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! 🌼 kuluchna---------> dzięki, gdyby nie ty to znowu ja budzilabym tych śpiochów, kawkę jak najbardziej przyjmuję i zaraz zabieram się do pracy caarla-----> nie ma jeszcze zębów? ho, ho to żeby wszystkie naraz nie zapragnęły rosnąć bo maluszek będzie cierpiał :( własnego mieszkanka gratuluję :), mnie też by się takowe marzyło ale pewnie długo jeszcze nie będę miała :( to do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.... miało być oczywiście Carlaa - wybacz moja droga tą nieuwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam!! I padła na mnie dziś wielka 3 i dot ego jeszcze zero;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich czesto i rzadko odwiedzających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aksen, wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin, teraz podobno zacznie się najlepszy czas :D 👄 👄 👄 i ogromniasty bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Pewnie co niektórzy zdziwią się skąd ja o tej porze na topiku, powiem Wam ...... mam 1 dzień urlopu, jakoś tak się udało niespodziewanie załatwić, na razie siedzę w domciu, potem jak bedzie pogoda to na dłuuugi spacer, a w razie niepogody tez coś wymyślę, teraz zmykam do sprzątania, ale bedę zaglądać. Pozdrawiam cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×