Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

A jak Wasze samopoczucie? Wszystko w porządku? U mnie owszem, jak narazie mam dobry humorek..., ciekawe czy go ktoś dzisiaj zepsuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge---> jak zwykle zapracowana... W takim układzie spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge----> żartowałam przecież :) , tak Was podziwiam, że będąc w pracy możecie być na kafe, ja niestety nie mam takiej możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj święto jest Kobiet! I woźna, kucharka przedszkolna lekarka i wszystkim kwiaty 🌻🌻🌻 skladamy!!! Pamiętacie z przedszkola tę piosenkę? Zaśpiewalam ją dla NAS KOBITEK z okazji oczywistej. Wszystkiego dobrego, milego dnia!!! Już lecę na kawę do km_1976!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, chodźcie, chodźcie moje kobitki. dla każdej starczy kawusi jaką sobie która życzy - dzisiaj możecie przebierać i wybierać, wolno wam :) dodam jeszcze coś słodkiego ( a co tam) i zapraszam na ploteczki koło południa zaserwuję wam jeszcze może jakieś małe co nieco ;) w końcu jak impreza to impreza ( dziś w pracy nie zamierzam się przemęczać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 76
Już jestem piękne słoneczko dziś mamy melduję się przy kawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Dnia KObiet ... laczka dla Nas hihihi :D :D :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i nocnik kwawsia dla wszystkich wczoraj nie moglam sie dostac na ostatnia hihihi :D kto narozrabial hmmm milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO, JA TERAZ IDE ŚWIETOWAĆ Z MOIMI BABECZKAMI ZAGLĄDNĘ DO WAS PÓŹNIEJ (CHYBA DAM RADĘ HI,HI) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Wszystkiego najlepszego wszystkim babeczkom 🌻❤️🌻 A ja mam dziś podwójne święto...;-) Udanego świętowania !!!!!!!!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka-----------> wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobitek i twoich imieninek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i jeszcze 👄👄👄👄👄👄 ja już w domciu, w pracy troszkę poświętowałyśmy sobie, a od naszych panów dostałyśmy po kwiatku i pyszną bombonierkę :) śietować zaczełyśmy o 12 i tak do 15 ( ja to mam szefa co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 woman76 Dla wszystkich kobietek 🌻 🌻 🌻 moje Kochane :D Teraz idę świętować z koleżankami, wrócę późno, paaaa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę ---> ja zablokowałam?????? ja Ci dam [grozi palcem, ale nie potrafi się gniewać na może pomogę, za bardzo ją lubi] :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że nie każdej osobiście ale jestem "toszkę" zmęczony :O Z okazji Waszego Święta dla każdej po: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Banitko ile kwiatuszków dostałas!!! to jeszce ja dorzucam od siebie 🌻 i 👄. Duzo szczescia i słodyczy zimowa panna , banitce -zyczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji imienin dla szanownej Banitki: Bądź zawsze kochana przez Świat, taka jak bukiet, piekna, dobra jak róża bez skaz. Bądź jak iskierka w naszym forumowym życiu (i nie tylko), blaskiem niczym sloneczko niebie i więc zawsze ze my bardzo lubimy Ciebie. Miej zawsze ❤️ i :D od ucha do ucha, kazdego dnia. Każda chwila niech będzie piękna i jedyna jak ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę Fredi, wiedziałam że na ciebie mozna liczyć i nie zapomnisz obsypać nas kwiatami :) ja już skończyłam świętowanie na dziś ;) wpadnę do was jutro i obudzę was jak zwykle pachnacą kawką to pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko ...wszystkiego naj naj z okazji imieninek [kiss[ 🌻 😘 🌻 sciskam mocno ... :D slodkich snow Wam zycze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooooooooo! wstaaaaaajemy! moi drodzy dosyć tego spania, kawka pachnąca już czeka - kto pierwszy ten lepszy bo nie będę do południa przy czajniku siedziała ;) dziś mamy bardzo mroźny poranek ( u mnie bynajmniej taki jest) więc witam się z wami cieplutko i wyłazić proszę z tych pieleszy...:) tylko ja mam pracować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim km_1976 ------->ja poproszę kawkę pachnącą z mlekiem :) Banitko ...wszystkiego naj naj z okazji imienin 🌻 troszeczkę spóźnione ,ale prawdziwe. No i oczywiście Fredi dzięki za kwiatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko ---> spóźnione, ale gorące życzonka wszystkiego dobrego również ode mnie!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Fredi ---> dzięki! Wielka Siostra jest pod wrażeniem. km_1976 ---> pędzę na kawusię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! ;) km_76 ---> tradycyjnie piszę się na kawkę Co u Was? Jak samopoczucie? U mnie dziś średnie.... km_76---> masz rację, dziś jakoś mroźno znów jest, a już myślałam, ze jak śnieg zniknie to troszkę wiosny będzie, a tu ... cóz trzeba czekać cierpliwie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko----> przyjmij ode mnie gorące, choć troszkę spóźnione życzenia, zdrowia, szczęścia i radości, spełnienia najskrytszych marzeń 🌻 🌻 ---> dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo! Halo! Słuchajcie wszyscy! Mam dla Was wiadomość! Nie wiecie od kogo? Od osoby zapracowanej, ale pamiętającej o nas.... Pozdrowionka od... Kłapi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję WSZYSTKIM za piękne życzenia... aż mnie się humorek poprawił :-D MP niestety nic nie wiem o Lazurowym Wybrzeżu...oprucz tego że bardzo chciałabym je zobaczyć ... no i znów ciepełkiem zapachniało:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, ja już powoli się zbieram do domku:D. tak mi szybko jakoś zleciał ten tydzień, jak sobie pomyślę, że jutro już piatek to aż mi dziwnie... ale jutro jak zwykle czekać będzie kawka i mam nadzieję,że nie zawiedziecie może do was wpadnę po południu, ale nie obiecuję PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 🖐️ Do zoo jutro! A dzisiaj \"Gotowe na wszystko\" - ogląda ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×