Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witajcie :) Dla wszystkich odwiedzających, również tych wpadających na chwilunię ---->🌻 Wszystkim udanej niedzieli, duużo wypoczynku, no i jeśli pogoda dopisze (u mnie znów pada śnieg :( ) to miłego spacerku w poszukiwaniu wiosny... Trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Roczniku 1976 ... 🌻 Kawusia .. i tlumaczenie ..zaniedbalam ..przepraszam a to nasz rok powinnam byc codziennie ..ale wpadlam w wir poprawiania sylwetki czyli precz zbeden kilogramy ... hihihi i wiecie co narazie z dobrym sutkiem jest mnie mniej :) maly nadal zabkuje ...:) jest wesolo :) maz mial imieniny teraz co chwile ktos ma urodziny swietujemy ...moze wiosna sie skapnie i wpadnie :) :) :) :) :) Fredi co to za stopka... ????? Prawie 30 😘 Banitko 😘 moze pomoge 😘 km 😘 Raczysko Netia kłapi .. :) :) : ):) :) :) :) :) Wszytkim niewymienionym 🌻 😘 a ja znow zalapalam sie na znaczaca stronke z 7 i 6 hihihi :) milej niedzieli kochani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Carlaa --> ta stopka to dla pewnej okrutnej ;) szantażystki :D Hmm... a ona dobrze wie o Kim to ja piszę :) ale nic więcej nie mogę powiedzieć. Ciepłej i miłej niedzieli... A i radzę zacząć szukać wiosny, chyba trzeba jej pomóc się odnaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🌻 Fredi_Lublin - - - > może coś apropo stopki / patrz stopka /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeeeeeeń dobryyyyyyyy!! już po 7!! wstajemy kochani!! zaraz biorę się za parzenie kawki więc proszę się spieszyć kto chce załapać się na gorącą i pachnącą.. mmhhh... co za aromat czujecie?... no to meldujemy się.. mysia30------> chyba się od ciebie zaraziłam ;), bo coś mnie bierze od soboty i jest mi coraz gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest? nikt nie chce kawy? :( ile to można spać? a może takie zapracowane? ...ale tak bez kawy?... hmm.. sama nie wiem.. MP, kuluchna,mysia30 i cała reszta, gdzie jesteście?? no nic, kawa już w każdym razie zimna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 ---> melduję się przy stanowisku kawowym! A nie dałoby rady czajniczka jeszcze raz odpalić, co by kawka cieplutka byla? :) Cala reszta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Czajniczek odpalony po raz kolejny... D D D Świeżutka kawka !!!! Witam Wszystkich ...nowych i starych i życzę miłego poniedziałku ;-) [o ile on może być miły...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, człowiek trochę krzyknie i od razu jest efekt ;) ja w międzyczasie skoczyłam do lekarza - dostałam antybiotyk i coś tam jeszcze. w sumie to chodziło mi tylko o moją małą, żeby jej nie zarazić. zwolnienia oczywiście nie chciałam i jestem z powrotem w pracy rany, no co z tą wiosną?!! kiedy ten śnieg stopnieje? ta pogoda mnie dobija, bardziej niż to, że dzisiaj jest poniedziałek :O muszę się napić herbaty z cytryną, ktoś chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę i banitka ---> kawusia pychotka! Dziękuję bardzo. :) km_1976 ---> nie dawaj się choróbsku!!!Bądź lwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! Chyba LWICĄ...:-) Herbatkę chętnie wypiję ale nie wiem czy mogę chorą do tego faktu wykorzystywać :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka-----> i tak robię, więc jedna więcej nie robi różnicy :) yuta----> na razie walczę, zobaczymy co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmoooooooo [aromat pyszenj kawy zwabil ... nie jedna ] hihih :D :D halooo kawusia mniam mniam mam marchwiowe cistko moze sie ktos skusi :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa!!!No widzę , że dieta na serio urerzyła Ci do głowy...:-) poproszę o to ciastko [nigdy nie jadłam marchwiowego :-0]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko 🖐️ moj maz tez dlatego cala blaszka dla nas hihih :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa-----> marchwiowe ciacha? a może zdradzisz w jaki sposób gubisz te kilogramy? chętnie bym się przyłaczyła, jeśli to nie tajemnica to powiedz co takiego robisz (jaka dieta czy ćwiczenia) ja do wiosny też bym chciała trochę schudnąć, ale jak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo :D i jak zawsze dla każdej 🌻 Jak wiosne zaciagnąć nic prostrzego :)Na jutro proszę sienauczyć piosenki: Wiosna - Skaldowie Wiosna - cieplejszy wieje wiatr, Wiosna - znów nam ubyło lat, Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy. Śpiewa skowronek nad nami, Drzewa strzeliły pąkami, Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty. Ktoś na niebie owce wypasa, hej Popatrz zakwitł już Twój parasol, hej Nawet w bramie pan Walenty stróż, Puszcza wiosną pierwsze pędy już. Portret dziadzia rankiem wyszedł z ram, I na spacer poszedł sobie sam. Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć, By zieloną wiosnę w głowie mieć. Wiosna - cieplejszy... Ktoś na niebie... Portret dziadzia... Wiosna... wiosna... wiosna... wiosna... wiosna... :D lub :D Marek Grechuta - Wiosna, ach to ty Rano niespodzianie zapukała do mych drzwi Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Dni mijały coraz dłuższe, coraz cieplej było u mnie Coraz lżejsze miała suknie, lekko płynął wiosny strumień Wreszcie nocy raz czerwcowej zobaczyłem ją jak śpi Bez niczego. Zrozumiałem lato, ech że ty Lato, lato, lato, ech że ty Lato, lato, lato, ech że ty Od gorąca twych płomieni zapłonęły liście drzew Od zieleni do czerwieni krążył lata senny lew Mała chmurka nad jej czołem, mała łezka słony smak Pociemniało, poszarzało-jesień jak to tak Jesień, jesień jak to tak Jesień, jesień, jesień jak to tak Białe wiatry już zawiały, wiosny, lata wszystkie znaki Po niej tylko pozostały przymarznięte dwa leżaki Stoję w oknie, wypatruję nagle dzwonek u mych drzwi Zima, zima wchodźże szybciej, ogrzej się na parę chwil Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty... :D a dla tych co nie umią śpiewać z bajki MIŚ COLARGOL :D http://starzaki.eu.org/~nostalgia/mmedia/miscolargol/wiosna.mp3 :D Pamiętacie te bajki: http://starzaki.eu.org/~disney/nostalgia/nosmambo/index.php :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik1986
mmmmmmm rocznik 1976 jest najlepszy!!!mam faceta z tego rocznika - w pewnych kwestiach niezastąpiony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dla wszystkich po 🌻 Wybaczcie, ale teraz, jak wiecie urlop mi się skończył i wróciłam do pracy...., w pracy niestety nie mam możliwości poklikania do Was, w zwiazku z czym proszę wybaczcie, ale nie będzie mnie tak wcześnie jak zawsze ..., będę wpadałapopołudniami lub wieczorkiem.... Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌻 Wszystkim Carla PROSZE o przepis na marchwiowe ciasto - nigdy nie jadłam -jaki ma smak ? marfefki?;-) Fredi piosenki juz znam -mozesz mnie przesłuchac;-) ale o moich \"spiewach\" pare stron temu juz było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś jadłem marchewkowe :D i smakuje troszke jak piernik pewnie w zwiazku z dodatkami. Zimowa panienka --> to możemy zakładać zespół WACIKI :D (ja też ładnie śpiewam ;) ) OGŁOSZENIE: Ogłaszam nabór do zespołu, jedziemy do Opola :D w tym roku :O i jak nic zdobędziemy bursztynowego słowika, bo kryszałowy poszedłby pewnie w drobny mak w trakcie naszego występu finałowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanie w sprawie naboru do zespołu---> czy jest przewidziany chórek??? bo ja śpiewam tak, że lepiej będzie, jak w chórku będę poruszać tylko ustami, a dźwieki tylko w mojej głowie pozostaną, ale do Opola na konkurs koniecznie chce jechać, to jak, moze tak być??? km_1976 ----> zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze tatuśku, będę śpiewać, ale jak będą rzucać pomidorami to proszę choć troszkę mnie osłaniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz :) To biedzie przyjemne z pożytecznym :) Mam nadzieję że będą rzucać świeżymi a ktoś z zespołu będzie zbierał i potem zasiądziemy przy wspólnej pomidorówce :D A co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O szefie wiedzieć więcej... Szef nie śpi - szef odpoczywa. Szef nie je - szef regeneruje siły. Szef nie pije - szef degustuje. Szef nie flirtuje - szef szkoli personel. Kto przychodzi do szefa ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami szefa. Kto ma przekonania szefa - robi karierę. Szanuj szefa swego - możesz mieć gorszego. Szef nie wrzeszczy - szef dobitnie wyraża swoje poglądy. Szef nie drapie się w głowę - szef rozważa decyzję. Szef nie zapomina - szef nie zaśmieca pamięci zbędnymi informacjami. Szef nie myli się - szef podejmuje ryzyko. Szef nie krzywi się - szef uśmiecha się bez entuzjazmu. Szef nie jest tchórzem - szef postępuje roztropnie. Szef nie jest nieukiem - szef przedkłada twórczą praktykę nad bezpłodną teorię. Szef nie bieże łapówek - szef przyjmuje dowody wdzieczności. Szef nie lubi plotek - szef uważnie wysłuchuje opinii pracowników. Szef nie ględzi - szef dzieli się swoimi refleksjami. Szef nie kłamie - szef jest dyplomatą. Szef nie powoduje wypadków drogowych - szef ma kierowcę. Szef nie jest uparty - szef jest konsekwentny. Szef nie znosi wazeliniarzy - szef premiuje pracownikow lojalnych. Szef nie toleruje sitw - szef szanuje zgrane zespoły. Szef nie zdradza swojej żony - szef wyjeżdza w delegacje. Szef się nie spoźnia - szefa zatrzymują ważne sprawy. Jeśli chcesz żyć i pracować w spokoju - nie wyprzedzaj szefa w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo :D :D :D :D :D Km.....zdrofffffffffffffka ale oczywiscie ze moge ... stosuje przedewszystkim MZ czyli mnije zrec hihihi a do tego licze punkciki z Weight Watchers zmieniam nawyki zywieniowe ..musze wrocic do starej ja :D :D :D :D: D no i cwicze co wieczor :) :) :) w kazdym badz razie staram sie ... juz za kilkanascie minut pierwszy dzien wiosny hihih :) Zimowa prosze bardzo :D dla mnie rewelacja :D i nie czuc marchewki hihihi Ciasto marchewkowe. 2 Jajka, 3/4 szkl cukru, 1 szkalanka strtej marchwi - na grubej tarce, 1 i 1/2 szkl mąki, 1 łyżeczka sody, 1 łyżeczka proszku do pieczenia ( płaskie łyżeczki ), 1 łyżeczka cynamonu, ok. 1 szklanki mleka, 1/2 szklanki oleju, 1/4 łyżeczki sody. Jaja ubić z cukrem + olej + marchew + pozostałe składniki. Piec ok. godziny w 170 stopni w blaszce \" keksówce \". moze pomoge, prawie 30 , fredi , banitko , kuluchna, km, zimowa ... i wszystkim nie wymienionym slodkich i slicznie pokolorowanych ...iiiiii pierwsza oznaka wiosny ... ___________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@___________ ____________@@__@@_____@__________ ___________@@@_@__@_____@_________ __________@@@@_____@@___@@@@@@____ _________@@@@@______@@_@______@@__ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@_____ ________@@@@@@_____@_______@______ _________@@@@@@____@______@_______ __________@@@@@@@@_______@________ __@@@_________@@@@@@@_@@__________ @@@@@@@__________@@_______________ _@@@@@@@_________@________________ __@@@@@@_________@@______________ ___@@@___@_______@@_______________ ___________@_____@__@_____________ _______@@@@_@___@_________________ _____@@@@@@__@_@@_________________ ____@@@@@@@___@@__________________ ____@@@@@______@__________________ ____@@_________@__________________ _____@_________@__________________ _____________@_@__________________ ______________@@__________________ ______________@___________________ ______________@ ______ Ja chce do chorku ja ja ploose 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak ja nie wpadnę zrobić pobudki to już nikt się tymi śpiochami nie zajmie ;) no to wstaaaaaaaaaaaaaajemy!!!!!!!!!! dziś pierwszy dzień wiosnyyy!!!! chcecie przespać!!!!!!! no raz dwa, raz dwa, ... carlaa-------> w ramach odchudzania właśnie jem ciacho z bitą śmietaną (zostało po wczorajszych imieninach zakładowych) może być?? acha, kawa zaparzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dobrze słyszałam ? pobudka! Hello!! Carla przepis zapisany , czas próby nadejdzie;-) dziekuje 🌻 KM no to po kawusi na wiosenny dzionek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×