Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witajcie! --- > 🌻 Fredi---> faktycznie wypadałoby, żeby o takich rzeczach informowali, ale jak widać życie... Nic trzymam kciuki do pn, napewno będzie dobrze :) km_1976 ----> super, że mnie zastąpiłaś od rana z kawką ;) , jeśli to możliwe, jutro też proszę, bo mam znów ranek, w pt zawitam wcześniej :) Wszystkim miłego wieczorku, no i dobrej nocy Pozdowionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, masz prawo być zły, wściekły, oburzony itp itd, ale nie martw się, mamy już wprawę w trzymaniu kciuków, więc na poniedziałek jak chwycimy, nie puścimy i pójdzie jak po maśle, tak więc spokojnie, będzie dobrze :) przesyłał uściski i 👄 👄👄 i duuuuży :D, wiem, że poradzisz sobie. Banitko, moja córcia za rok ma przyjęcie, właśnie dziś wplacałam zaliczkę na rezerwację lokalu, do tego prócz córki przyjęcia w tym samym roku przyjęcie chrześniaczki, wiec już kase trzeba odkładać, Carlunia :D, uściski dla Dustinka, dzisiaj biegałam na bieżni, wiecie co, kondycja poniżej poziomu morza, normalnie szok, postanowiłam to zmienić :) słodkich snów dla Was kochani musimy niedługo porusyć temacik naszego spotkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooooooopudka!!! już po 7!! wstawać bo kawka zaparzona i pachnąca!! a na śpiochów do południa czekać nie będę ;) Fredi-------> no mnie to by chyba coś trafiło na twoim miejscu a nie tylko bym była oburzona...no, ale w poniedziałek też nie zawiedziemy i będziemy cię wspierać duchowo więc bądz spokojny o wyniki :) banitka-----> imprez u ciebie dostatek, osobiście nie zazdroszczę. jeszcze mam w pamięci zeszłe święta wielkanocne kiedy chrzciłam moją córcię( robiłam w domu, a mieszkam w bloku :O załamka) to, jak tam? kto pierwszy na kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaaaaaa na kawke ... Fredi :D bedzie dobrze tyle duszyczek trzyma za Ciebie :D Prawie 30 😘 .. ja cwicze od paru tygodni ..i pierwsze dni myslam ze padne hihi ale warto widze efekty :D Moze pomoge :D Km.. 🌻 Kuluchna :D Banitko 🌻 oj tyle przyjec no no ..niezly rok sie szykuje w koncu 76 jestesmy roczni to musi byc magiczno imprezowy :D :D :D :D :D :D Zimowa 🌻 sciskam milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)🖐️ Ja tu zaglądam pogratulować Frediemu a tu takie rzeczy... Wredne i leniwe babki z dziekanatu ...nawet im się nie chciało zadzwonić... W poniedziałek urodziny mojego syneczka , to szczęśliwy dzień więc i dla Ciebie taki będzie Fredi nie martw się...;-) Co do imprez to ja mam już dość... dwa lata temu komunia w zeszłym rocznica[ a przyjęcie podobne do komunijnego ] w tym roku komunia a za rok znów rocznica ... pocieszam się , że później to już tylko wesela moich synków mnie czekają [mam nadzieję , że nie za szybko :-D] Pozdrowionka dla wszzystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! 🌻 Co tam u Was? Dzień w pracy minął spokojnie? U mnie urwanie głowy, dobrze, że mam 2 dni wolnego :) pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam póki jeszcze jasno na dworze ;) Pozdrawiam i 🌻 wiosenny dla każdej z Was :) jeszcze jutro do pracy i znów wolne :) ... dwa dni :D Prawie 30 --> masz rację trzeba wrócić do tematu naszego spotkania realnego (zlotu) :D ja jestem za :D cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, ja też jak najbardziej \"za\", więc dlatego co jakiś czas przypominam, ale jakiś mały odzew :) Jutro czeka mnie ciężki dzień w pracy, byle jakoś go przetrwać i 2 dni wolne :D Oczywiście dni te upłyną pod znakiem SPRZĄTANIE, mycie okien itp, wiosna na mnie pozytywnie działa, mam niesamowitą energię, :D:D:D pozdrawiam wszystkich piszących, czytających i tych, co się gdzieś pogubuli 🌻 🌻 🌻 może pomogę :) gdzie się podziewsz? idę Cię poszukać Banitka, CarlaaZimowa, kuluchna, km1976 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doobry ! :) Na dobry początek dla wszystkich .... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Zapraszam na kawkę, tradycyjnie mleczko lub śmietanka do wyboru. Są chętni? Zaraz ostygnie... Miłego dnia, pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuluchna-------> witaj! oczywiście na kawkę się piszę - z mleczkiem poproszę.. dzisiaj troszkę pada, ale jest ciepło może ta wiosna naprawdę już przyjdzie ( widzieliście w telewizji jaka zima wróciła w górach??) a co z tym zlotem?? gdzie go plkanujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! miłego wieczoru, a zarazem weekendu :) Właśnie, były jakies propozycje zlotu? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) Propozycje hmm prosimy proponować miejsca :) żeby nie było że mamuśka i tatko Wam tj. nam coś narzucili... więc słucham pomysłów :D Jak zawsze 🌻 i miłego łikendu :D PS. Z ostatniej chwili ;) obrona jest planowana na 14.00 :O hmm nie ta emotka o ta powinna być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) ledwo żyję, ale chciałam choć się przywitać, dawno nie miałam tak ciężkiego dnia w pracy, normalnie chwilami wymiękam, ale wreszcie mamy weekend :D:D:D Moja córcia troszkę chora, więc z domu ruszać sie nie będziemy, ale i tak planowałam porządki, tak wiec od rana myję okna, potem cała reszta, zjarzę do Was napewno :) Spokojnej nocki albo jak kto woli rozkosznej, bądź też kolorowych snów ....................👄 👄 👄 p.s. zlot - podajcie jakieś ewentualne miejsce, nie wiem, tak jakos na środku, by było sprawiedliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piękny wiosenny Prima Aprilisowy dzień :) Jak tam daliście się już nabrać? Miłego dnia i wszystkim super słonecznej pogody, by było widać wiosenkę ... 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Dzisiaj moja córka co chwilę robi mi żarciki, ma z tego niesamowity ubaw :) Jestem już po myciu okien, w kuchni też poszalałam, teraz krótka przerwa na kawkę, potem jeszcze trochę sprzatanka i nie jest źle :D Oczywiście, jak tylko skończyłam myć okna kilka kropli deszczu spadło, to już chyba tradycja, zawsze tak jest, ale teraz znów słoneczko wygląda zza chmur i fajnie jest :D:D:D Co robicie dziś czyli 1 kwietnia ??? Może ktoś kawkę ze mną wypije? Pozdrowionka i 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo :D Od dziś nie będzie już po 🌻 dla Was niestety, bo... pryma aprylis :D Listonosz odchodzi na emeryturę. Mieszkańcy jego rewiru postanowili go pożegnać, każdy na swój własny pomysł. Przychodzi do pierwszego domu, a tam otwiera facet, który bierze listy i wręcza mu czek na 200zł. W drugim domu dostaje pudełko kubańskich cygar. W trzecim butelkę dobrej whisky. Przychodzi do czwartego, otwiera mu odziana skąpo, ponętna blondynka. Patrzy na niego kocim wzrokiem i zaciąga do sypialni. Jeden, dwa... pięć orgazmów. Po wszystkim kobieta przygotowuje mu wspaniałe danie. Na sam koniec podaje mu kawę i banknot dziesięciozłotowy. Facet z lekka zblazowany drapie się po głowie. - To co pani dla mnie zrobiła było wspaniałe, ale po co mi te dziesięć złotych? - Zastanawiałam się co panu dać w związku z odejściem na emeryturę. W końcu mąż mi doradził: Pie**ol go - daj mu dychę! A posiłek to już sama wymyśliłam... Wybaczcie - niecenzuralny wyraz został zagwiazdkowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) 🌻 oj oj prawie dlam sie nabrac .. buhahaha pozdrawiam slodkich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu się już nikt nie wpisuje...? Czyżbyście aż tak namiętnie trzymały kciuki skoro tak to dziękuję :D Od dziś możecie mi mówić panie magistrze inżynierze :D Pozdrawiam i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi --> moje gratulacje, Panie mgr inżynierze :) Czy Pan zadowolony ze swojej obrony? 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, gratulacje i 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dobrze, że już po, bo od trzymania kciuków dostałam jakiegoś ścisku dłoni ;) Coś ostatnio mało się tu co niektórzy wpisują :) hmmmmmmmm........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRAWOZDANIE - w punktach: 1. pamiętam jak wchodziłem do jaskini lwa 2. pamiętam pierwsze pytanie od dziekana: \"Jaki miał pan temat pracy?\" 3. pamiętam moja odpowiedź: \"Studia nad nowymi formami pozyskiwania i wykorzystania energii\" . . . . . tu urwał mi się film... . . . . . . 100000001. pamiętam że poprosili mnie o wyjście 100000002. pamiętam jak wychodziłem zlany potem 100000003. pamiętam jak oddychałem głęboko 100000004. pamiętam jakpoprosili mnie spowrotem 100000005. pamiętam jak gratulowali mi magistra inżyniera 100000006. pamiętam jak wyszedłem 100000007. pamiętam jak dzwoniłem do domu 100000008. pamiętam jak do niego wróciłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magazynier :P inzynier hihihiih ... 🌻 🌻 jak milo czytac dobre wiadomosci choc na koniec dnia cos milego 🌻 cieszee sie 🖐️ gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ D Kawka popołudniowa dla wszytkich!!!! Ja jaestem po wczorajszych urodzinka synka troszkę wykończona ;-) Fredziu Kochany nareszcie masz to z głowy----------------> serdeczne gratulacje Panie Magistrze !!!!!👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×