Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

witajcie! haloo! jest tu ktoś? czy dziś tu nikt nie zagląda? miłego wieczorku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ;) dawno mnie tu nie było szukałam wiosny no i znalazłam Fredi - - - > witaj magistrze mgr - jak to mówią można gówno robic, inż - i nieźle życ 😘 dla wszystkich obecnych i nie..........przytomnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia30 --> to teraz znam nowy skrót :D mgr inż. :D Pozdrawiam z późnego wieczorka i jak zawsze 🌻 a i żeby nie było to na rano dla Wszystkich http://piraniowy.w.interia.pl/images/kawa.JPG i to nie byle jaka tylko Luwak. Żeby każdy wiedział co to za kawa to dodaje info z Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kawa Na świecie istnieje wiele gatunków kawy, ale jednym z najbardziej wyjątkowych jest kawa Luwak (Kopi Luwak). Jest to najdroższa kawa świata, której kilogram kosztuje 400 dolarów. Otrzymuje się ją z odchodów indonezyjskiego łaskuna muzanga (Paradoxurus hermaphroditus) z rodziny łaszowatych, który zjada tylko najlepsze ziarna kawy. Po częściowym nadtrawieniu w żołądku zwierzęcia kawa traci gorzki smak i po wyprażeniu trafia głównie na stoły Kalifornijczyków. Smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Fredi ..chyba sie nie skusze choc smakowalaby ja nie wiem co ... slodkich i slicznie pokolorowanych dla WAs i kawa tak normalana .. bez odchodowa :) ;) dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... :D nie pierwszy raz mi sie udalo ostatni beda pierwszymi ;) milego dnia dla Was w tym srodku tygodnia :) ... niedawno mowililismy byle do wiosny a teraz co dalej ... :) moze jakies nowe zawolanie .. ;) 🖐️ do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani!! ostatnio do was nie zaglądałam ale miałam w pracy taki młyn, że nie miałam kiedy śniadania zjeść. do domu wracałam zjechana i nic mi się już nie chciało :( ..ale teraz zapowiada się już normalny tok pracy :) Fredi -------> gratuluję mgr inż i zapytuję co z huczną imprezą? w końcu 6 literek przed nazwiskiem to nie byle co...;) do jutra pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 --> oczywiście że będzie oblewanie :D tylko szukam (może razem ze zlotem? nie jakieś wirtualne tylko prawdziwe, takie najprawdziwsze: ciacho, kawka, herbatka) miejsca na organizację co Wy na to :D Pozdrawiam i... oczekujemy propozycji :) PS. A bym zapomniał w poniedziałek mija termin zgłaszania się do Opola więc jutro od rana ostro ćwiczymy :D trzeba nam nagrać DEMO Nasz zespół WACIKI musi wygrać opolskie DEBIUTY :D Wierzę że nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! Nikogo dziś od rana nie ma? Jestem tu sama? :( Co z Wami? Gdzie się podzialiście? Podaję kawkę, jest ktoś chętny? Haloo, haloo ... Przyjdzie mi samej wypić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyście się jednak zdecydowali, zapraszam, z mleczkiem, ze śmietanką.... do wyboru. Życzę miłego dnia, pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako solistka jestem gotowa zacząć nagranie demo... ale czyżbym była jedynym Waciekiem :-0 chętnym do roboty...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) ;-) WACIKIEM miało być oczywiście ...[waciek ...też fajnie ...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo o prawie zalapalam sie na poranna kawke :) Haloo i po 🌻 ku dla Wszystkich .. Fredi ... co sie zmienilo w Twoim zyciu .. przez te literki hihih Magazynier inzynier :P Banitko 🌻 Kuluchna :) ja tez jestem chcetna a dytygenta brak ... moze ktos choc nas poustawia .. hihi bo porostawian to juz jestem hihi :) do milego ..ja juz podspiewuje sobie z malym :) 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) to o której ta próba Wacików ???? bo ja chętnie, choć ze śpiewem u mnie ........... :P czekamy na propozycje co do miejsca zlotu Otwieram listę : 1. .......................... 2. ....................... .................................................... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka🌻 Moja propozycja miejsca zlotu to: KRAKÓW :D Kolejne propozycje... proszę mysleć :) Carlaa -->jeszcze nic się nie zmieniło ale mam mieć wolne w poniedziałek i wtorek - więc coś poskładam jakieś CV itp. :D Kuluchna --> oczywiscie że możesz :D Prawie 30 --> im głośniej tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Co tam u Was? Na kawce nikogo nie ma? Cóż się stało? Zapraszam na kawkę :) Dziś piatek.... za chwilkę będzie (mam nadzieję) piękny, wiosenny weekend. Wszystkim miłego dnia i duużo słońca, oczywiscie nie zapominajcie o ... uśmiechu :-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo wpadam na kawke ..herbatke z imbirem .. :) co kto woli milego dnia usmiechma sie do Was :D :D :D :D :D :D 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! dziś piątek :) mam nadzieję, żę będzie spokojniejszy niż te poprzednie dni. tydzień zleciał nie wiem sama kiedy, pracy było dużo i nerwowo bardzo :( ale nadchodzi \"łikend\" i mam nadzieję, żę dziś już nic nie popsuje mojego dobrego humoru łikendowego słonko też świeci coraz mocniej:) oj byle do 15 stej Fredi--------> mnie Kraków odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczornie i pozdrawiam serdecznie :) A łikend to pełną gębą :D a mój to będzie trwał do środy :D tzn. poniedziałek i wtorek będę jeździł z podaniami i CV może coś, gdzieś się uda zahaczyć :D Bym zapmniał po 🌻 dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim, jutro będę zaglądać, bo siedzę w domciu, Fredi, powodzenia w poniedziałek i wtorek :) znów kciuki będę trzymać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą :) Fredi, km_1976 ---> Kraków piękne miasto, jestem za Miłego wieczorku i słodkich snów dla wszystkich papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć raz jestem pierwsza, tak więc pooooooooooobuuuuuuuudkaaaaaaaa!!!! słoneczko świeci za oknem, choć na termometr radzę nie patrzeć ( u mnie -2 st o 7 rano) miłego dnia iiiii zaglądajcie tu, Kraków, no cóż nie byłam, chętnie poznam, choć mam tak daleko........... czyli na liście mamy na razie : 1. Kraków 2............ 3............ ........................ sporz. p30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :D i znó wręczam 🌻 No to pierwsza propozycja już jest :) i już ma 4 głosy na tak... ktoś jeszcze coś zaproponuje? Jak tam nasze DEMO :D nagrane już? Jeśli tak to mam nadzieję że do poniedzialku ktoś do Opola zawiezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo ... :) :) to ja mam dwie propozycje ... 1.Poznan ... :) 2.Torun ..... :) milego wieczorku ..dla Was ... sciskam ... moj synalek konczy dzisiaj 8 miesiecy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlunia, dla syneczka 🌻❤️🌻, mnie z racji krótkiej drogi zarówno Poznań i Toruń jak najberdziej odpowiadają :) lista wygląda tak : 1. Kraków 2. Poznań 3. Toruń 4. ................ ......................... sporz. p30 miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziś taka piękna słoneczna pogoda, aż chce się żyć :) Może jakiś spacerek? Dla wszystkich ----> 🌻 Lista zlotu rośnie. Ciekawe, czy się zakończy... Życzę wszystkim uśmiechu i duużo słońca na niedzielnym spacerku. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błąd :( miało być ciekawe czym się zakończy... wybaczcie błąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×