Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Może pomogę --> wstyd? No wiesz, każdemu się zdarza zmęczenie, mi też. Więc to nie wstyd. A po za tym Mysia30 ma jeszcze jeden malutki powód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP---> Jak ja bym wstawała o tej porze co Ty to też bym spała po pracy ;-) Fredi---------> jsko wielka fanka Twojego szczęścia ... nadal bardzo mocno trzymam kciuki :-D Mysia 30-------> 👄 dla Ciebie a to dla Maluszka 👄;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Km1976 ---------> życzę zdrówka Twojej córci i życzę udanego wyjazdu...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pokazaliśmy że umiemy, ja jako laik uważam że wynik meczu to wina naszego nieporadnego trenera udanego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo :D miłego odpoczynku życzę :) A co do meczu, ehh trener za dlugo ociagał się z wymianą sił. Po za tym przez niego nie mogłem spac do 1:30 :P , bo jakiś cymbał latał po osiedlu i grał na trąbce, nawet policja była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja takich swojemu nie będe właczac;) chyba że tatulek bo słucha ciężkiego metelu, ale ja już go przypilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!! Za oknem tak ślicznie pachnie maciejka... Jej zapach przypomnina mi dzieciństwo...Tak miło powspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ostatnio jestem bardzo zapracowana, wybaczcie moją nieobecność. Życzę słodkich snów i miłego weekendu, oczywiście słonecznego :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy zapracowani? zabiegani? miłego weekendu 🌻 dla wszystkich i gorące 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich obecnych i nieobecnych :) Mysiu, jak się czujesz kochana??? Raczysko, ja też lubię zapach maciejki :) wiecie, u mnie zaczyna się ładna pogoda robic, chyba zdążymy jakiegoś grila rozpalić, zaraz dzwonię po znajomych pozdrawiam i 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parno, duszno w domu nie idzie wysiedziec, dziękujemy za kwiatki i pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek! wstaaaaaaawać kochani, taki piękny dzień! witam was po maleńkiej nieobecności, pojechałam sobie na wieś gdzie było cicho i spokojnie, wypoczęłam sobie cudnie a moje dziecko całe dnie spędzało na dworku :) a nie w bloku pogoda oczywiście była super, tylko niestety trzeba było wracać :( Fredi-----> jak tam sprawy się mają? kciuki nadal trzymamy? ( na wszelki wypadek trzymam) ...acha, kawka jest.......pyszna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nioe moge kawki:( a tak mi się chce jeszcze jak wkoło pachnie mniam, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🌻 i kawusia mrozona... ;) Mysia..jak samopoczucie ???? do milego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam ! Ale upał... jak ja to kocham... Mysia-------->dla Ciebie specjalnie D Inka !!! Smacznego ;-) Buziaczki dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Jak Wam leci? Ja ostatnio nie marnuje czasu, ladna pogoda sie zrobila, wiec podrywam co sie da :D, jestem chyba coraz lepszy ;), ale nie wiem czemu te kobietki nadal mnie sie boja. Moze jednak robie cos nie tak? Moze dziewczyny cos podpowiecie? Chyba sie wybiore do jakiegosc innego miasta, moze bedzie mi lepiej szlo. Pozdrawiam cieplo i zycze wszystkim udanego lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa - - - > a dziękuję, narazie dajemy radę, ale jak takie gorące mam byc lato to może byc ciężko banitka - - - > a popijam w domu inke, a może to dobry pomysł żeby brac do pracy? jutro się zaopatrzę w Inkę i mleczko, przynajmniej ślinka mi nie bedzie ciekła jak kloezanki obok będa piły:) Adam 30_30 - - - > a może jesteś za bardzo bezposredni, nachalny?? że tak od ciebie uciekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) pozdrawiam i po 🌻 A rozwija się dobrze (nie piszę ze bardzo, żeby nie zapeszać :D) moje ❤️ wraca już za 6 dni :). Rozmawiamy ze sobą codziennie na gg, poza tym e-milki. To bardzo sympatyczna kobieta, osoba wartościowa, inteligentna, sympatyczna. Oj już za kilka dni, a wtedy się dopiero zacznie tzn. rozkręci, tzn. wspólne romantyczne spacerki, burze kwiatów i... ona :D Kciuki proszę trzymać dalej :) Adam30_30 --> szukaj nie poddawaj się tylko pamiętaj jedno: To kobieta na Ciebie poluje, Tobie się tylko tak wydaje że to Ty ją zdobywasz. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi!Święta racja z tym polowaniem!!!! Adam słuchaj się Frediego ;-) on swoje odczekał i znalazł :-D Carlaa👄! MP i Prawie 30 ------> dzięki za pocztę i 👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstajemy kochani! już po 7! ale była burza nad ranem, teraz jest takie rześkie powietrze :) ...dobra, kawka zaparzona jak jest ktos chętny to zapraszam ...haloooooo!!!!!!! jest tu ktoooooo?????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) km_1976 --> ja jestem, ale kawy nie pijam :) za to ciasteczkiem nie pogardzę :) Miłego dnia Wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×