Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna25

Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej

Polecane posty

Gość Anna25

Od dwóch lat mieszkam w Warszawie,gdzie bezskutecznie szukam pracy w swoim zawodzie.Skończyłam studia na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Sląskiego - medialny świecie zatrudnij mnie wreszcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawa
ja tam właśnie mam zacząć w tym roku zaocznie - myślisz w takim razie że nie warto? A tak w ogóle to zadowolona jesteś z tych studiów? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna25
Ja studiowałam w trybie dziennym-zajęć było mało,praktyk prawie wcale,na trzecim roku należało obowiązkowo zaliczyć 6-cio miesięczną praktykę.Udało mi się wkręcić do TVN-u w Krakowie,harowałam po 12 godzin dziennie łudząc się,że zatrudnią mnie na stałe.Niestety- jest to niemożliwe!!!Jeżeli nie masz protekcji nie dostaniesz się ani do telewizji, ani do agencji reklamowej.Możesz być geniuszem,Twoja wiedza nikomu nie jest potrzebna,liczą się wyłącznie znajomości.Od dwóch lat szukam pracy w Warszawie,obecnie pracuję na czarno w sklepie,wcześniej pracowałam także na czarno w agencji nieruchomości i knajpie. Chyba wyemigruję z tego przyjaznego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawa
Matko jedyna, a ja myślałam że to takie elitarne studia hahaha, zwłaszcza jeśli robi je sie w trybie dziennym. To, że bez protekcji jest ciężko - wiem, ale nie sądziłam że jest aż tak. Po zaocznych to już w ogóle będzie dramat. I ciekawe jak załatwić sobie potem praktykę... :( Dzięki za odpowiedż, teraz grubo sie zastanawiam czy to ma sens - wtopię kupę pieniedzy a potem niewiele z tego. Powiedz jeszcze - czy to są ciężkie studia? Bo z tego co mówisz - że mało zajęć - wygląda na to że chyba nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek bobek z Kielc
Ja skończyłem budowlanke i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMA rekrutuje między innymi na kierunek Produkcja Filmowa. Nauka na tym kierunku odbywa się w cyklu rocznym dwu semestralnym, niestacjonarnym. Słuchacze nauczą się jak kreować kompletny produkt audiowizualny – od początku procesu powstawania aż do jego skutecznej sprzedaży. Kursanci nabędą praktyczne umiejętności zarówno w zakresie kreowania dużych produkcji filmowych, jak również niszowych, niskobudżetowych projektów autorskich. Ponadto zajęcia w sposób profesjonalny przygotowują kursantów do zawodu kierownika produkcji, producenta wykonawczego, asystenta produkcji, location managera, location scouta oraz agenta sprzedaży. Nasz Kierunek produkcji kształci Producentów Kreatywnych! Dowiedz się więcej o kierunku na http://akademiamultiart.pl/kierunek-produkcja-filmowa/ Nie czekaj ZAPISZ SIĘ! Zacznij z AMA http://akademiamultiart.pl/zapisy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam CITY HALL Production & Event House Świetne miejsce na produkcje filmowe, sesje fotograficzne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Przed świętami szukali w https://neoncup.pl/ oświetleniowca dorywczo, miejsce pracy Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×