Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość colorblind

Szykuje się wizyta u ginekologa...

Polecane posty

Gość ania777
Przepisanie niepełnoletniej dziewczynie tabletek antykoncepcyjnych bez zgody opiekuna lub rodzica to jest wykroczenie. Takimi rzeczami zajmuje się izba lekarska. Co to za lekarz w ogóle. Po czymś takim to może dostać zakaz wykonywania zawodu. 15 latka ma jeszcze nieunormowany system hormonalny i taka ingerencja może jej zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENDREK
Troche bawi mnie to wszystko, co tu czytam, ale to zapewne z racji tego, ze jestem starszy od wiekszosci osob odwiedzajacych ten portal. Odnosnie tabletek, mam nadzieje, ze lekarz nie przepisze, o ile jest madry, dziewczyna powinna osiagnac pelna dojrzalosc plciowa, czyli osiagnac wiek 18-20 lat, a i to po przeprowadzeniu odpowiednich badan... Sam mam juz dwojke dzieci, wiec wiem o czym mowie, czyli pisze, a poza tym, seks jest piekny w kazdym wieku, 15-sto latki nieraz wygladaja na 20-stki etc... ale trzeba byc w pelni swiadomym tego, co sie robi, konsekwencje moga byc pieluszkowe, nawet jesli gosciu zalozy gumke w trakcie... Jesli ma w miare regularny okres (???) mozna pomyslec o kalendarzyku!!!! Seks bezpieczny, przyjemny, bez stresu... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora..
Oczywiscie 15 lat to za wczesnie na sex i na tabletki...ale sama kiedys byłam młoda i wiem jak to jest --dziewczynie zalezy na tobie,pewnie jej to imponuje ,ze ma 20-letniego chłopaka itd,pewnie nie chce cie stracić dlatego seksem chce ciebie przytrzymac przy sobie.Robisz jej krzywde,ale z drugiej strony moze lepiej niech się zabezpiecza niz miałaby byc w niechcianej ciąży.Jezeli juz jej lekarz te tabletki zapisał ,to niech bierze.Gdyby zaszła w ciąze --to potem ,co zrobicie!!! Z drugiej strony moze dziewczynie się ten sex znudzi i sama dojdzie do wniosku,zeby sobie to odpuscic jeszcze na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda24************
matko czytam to co ten pożal sie boże autor napisał i ręce opadają, to ze dziewczyna jest niedojrzała emocjonalnie to logiczne bo jest DZIECKIEM! A ten 20 letni autor to w swojej niedojrzałości bije ją na głowę, może chce sie poczuć przy niej jak jakiś heros bo przy rówieśniczkach czuje się bardzo dziecinnie. Chłopczyku weź ty sie lepiej za książki albo za rówieśniczki a nie za 15 letnie dzieci. Szkoda mi tej dziewczyny ze trafiła na takiego idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaa
w ogóle weźcie się od nich odwalcie... przecież chyba skoro uprawiają seks wiedzą jakie mogą być tego konekwencje...i tak te wasze bluzganie w ichstrone w niczym nie pomoże. robicie im przykrość. wiadomo że 15 lat to dośc wczesny wiek na wspołzycie ale to ich decyzja moze sie kochaja... ja nie wnikam, bo chyba nie to tematem tego forum jest;/;/ a jesli chodzi o wizyte u gona to cciałąbym sie dowiedziec czy a wieku 17 lat przepisze mi tabletki??dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaa
w ogóle weźcie się od nich odwalcie... przecież chyba skoro uprawiają seks wiedzą jakie mogą być tego konekwencje...i tak te wasze bluzganie w ichstrone w niczym nie pomoże. robicie im przykrość. wiadomo że 15 lat to dośc wczesny wiek na wspołzycie ale to ich decyzja moze sie kochaja... ja nie wnikam, bo chyba nie to tematem tego forum jest;/;/ a jesli chodzi o wizyte u gona to cciałąbym sie dowiedziec czy a wieku 17 lat przepisze mi tabletki??dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goniaaaa -zależy na jakiego lekarza trafisz, jeden przepisze i nic się nie będzie pytał, drugi nie przepisze w ogóle.Musisz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaa
yhym dzieki za odp:):) jeszcze niew iem czy sie wybiore bo sie troche boje ale dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×