Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość colorblind

Szykuje się wizyta u ginekologa...

Polecane posty

To jest bardziej złożone. Przez paręnacie pierwszych stosunków kochała się ze mną w bluzce.. Nie nalegałem by ją zdjęła. I nie piszcie mi tutaj, że zaprzeczam sam sobie, bo niestety nie jestecie w pełni zorientowani w sytuacji. Pozdrawiam - Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, że nie wiem. wiem tylko tyle, że w tym wieku to racjonalne argumetny raczej nie trafiają, człowiekowi wydaje się, że wie wszytsko lepiej, tym bardziej jak koleżanki tez tak robią ;) spróbuj z nią porozmaiwać o tych globulkach czy piankach, może na to sie zgodzi, może pokaż jej tamety ( a są takie na kafe), że dziewczynom spada ochota na seks po tabletkch - może zadziała i jej się na jakiś czas odechce tabsów;) (chociaz ja osobiście tego skutku ubocznego nie doświadczam:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh.....
Ale nadal nie odpowiedział ile ma lat.... :) może Cię dzieci pociągaja? Przyznaj się, ile miała lat gdy ją rozdziewiczyłes? Jeśli chodzi o tabsy dla niej - to wierzę ze ma obawy, bo ja wtym wieku moze i slyszałam o tabletkach antykoncepcyjnych, ALE NIE MIAŁAM POJĘCIA JAK DZIAŁAJĄ, ona tez nic o tym nie wie i dlatego się boi! Moja rada: powiedz jej: Myszko, poradz sie mamy,ona tez jest kobietą.... .......tylko pozniej unikaj Ty Jej taty ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 lat to naprawde smarkula
Taaaa. za to ty jestes W PELNI zorientowany w sytuacji, nie?:D znasz jej kazdy zakamrek itd... szkoda mi was, taki piekny okres zycia a wy go marnujecie na trucie sie tabletami i seks!! Uczcie sie dzieci bo pozniej rosne nasza Polska w sile idiotow i cymbalow, ktorzy od najmlodszych lat sie bzykaja zamiast sie uczyc i rzadzic tym krajem!! Pozniej taki jestem Lepper z drugim kandyduja na prezydenta:/ zalosne doprawdy!! a ty kolego powanzie sie zastanow nad ta SZPILĄ ktora ci tu wsadzam bo nie gadam z zazdrosci bo nie mam 15lat tylko o wiele wiecej!! tak baaaaaaaaardzo sie kochacie ze musieliscie zaczac sie kochac prawda:) zaraz mi z takim tesktem wyjedziesz...albo piszac - jak wczesniej - ze ona bardzo dojzala jest:( rece opadaja....Zadna 15-latka nie jest dojzala jak leci po pigulki do ginekologa w takim wieku!! zaraz mi powiecie, ze jest ODPOWIEDZIALNA, bo nie chce zajsc w ciaze, ale zartuwac sie w tak mlodym wielku hormonami nie jest w zadnym raze zdrowe i wskazane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 lat to naprawde smarkula
Ehh..... -----> jakbys dobrze czytal to bys wiedzial ze ma 15 lat (czy tam niecale 16....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15.. w grudniu będzie miała 16.. Nie ma Mamy... Niestety... a Tatusia unikam jak Ognia;) Żartuję oczywiście... Ile ja mam? 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam temat. Dowiedziałem się, czego chciałem. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam! Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh.......
15 lat to naprawede smarkula ---> jakbyś czytał uważnie to pytałam o JEGO wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 lat to naprawde smarkula
Ale EHH ma racje:D moze jego naprawde dzieci interesuja?;) pedofil jakis czy cos...wiek mu nie przeszkadzal nigdy, tak w koncu napisal...Boze!! ty chlopie dopiero jestes niedojzaly jak ci nigdy wiek u dziewczyny nie przeszkadzal!! lecz sie razem z nia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 lat to naprawde smarkula
Boze pozygam!!!! on ma 20lat!! to ewidentnie pedofil:P albo jakis naprawde zboczony... bo moi koledzy w wieku 20 lat na takie smarkule 15 letnie z gory patrza i sie smieja!! :D a z drugiej str. ciekawe co jego kumple mowia jak go widza z takim dzieckiem: "Fajna masz siostre!" ....skonam zaraz ze smiechu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 lat to naprawde smarkula
EHH, wybacz:) zwracam honor, widzialam tylko twoj 2 post;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh........
Hej, Kamil, ale teraz tak serio... wpadnij tutaj w srode wieczorem i koniecznie opowiedz jak było, no i czy dostała te tabst Musia... Ja np. chciałabym wiedzieć, co i jak... czy ginekolog pzrepisze receptę... w sumie sama juz nie bede miała okazji spróbować jako 15-latka wizyty u gina po tabsy... Nie zapomnij o nas! Za wszelkie rady -napisz jak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę. Mam szczerą nadzieję, że jej tego nie przepiszą. Ale trzymajcie kciuki by się zbytnio nie stresowała. Pozdrawiam! Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze sie zdecydowala na wizyte, zreszta powinna to zrobic po pierwszym stostunku nawet jak nic jej nie dolega, tak jest zazwyczaj. Ja trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ac
tyle co ja się nasłuchałam o wizytach u gina to nigdy sie nie kontaktowali z rodzicami. sama sie tego bałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po. Myszka ma przepisane CILEST. Podobno świetny lekarz ją badał. No cóż.. no to teraz.. to już sam nie wiem. Oby było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe
Przecież to normalne przestępstwo przepisywać w tym wieku tak młodej osóbce tabletki! Jak miałam 17 lat to mi nie chciał przepisać, a co dopiero 15? To się w głowie nie mieści! Ale lepsze to, niż gdyby miała być w ciązy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
yyy, cilest takiej młodej dziewczynie???? 35 mikrogramów estrogenu???? obawiam się, że potarktował ją bardzo ogólnie, jak każdą inną pacjentkę. co za bałwan przepisuje nastolatce najsilniejsze dostępne tabletki jednofazowe:o jeżeli już, to powinna zaczynac od 20mikrogramów, a nie od takiej dawki!!!!!!! i to jeszcze taka małoletnia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie pozwolę Jej tego wykupić. No nic, opuszczam forum. Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam Wszyskich - Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arli
boje sie isc do ginekologa;/;/ czy tam sie wchodzi z kims i czy mui moic to rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arli
boje sie isc do ginekologa;/;/ czy tam sie wchodzi z kims i czy mui moic to rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie baaaardzo dziwne.....ja mam 20 lat a mi gin przepisal yasmineele na sam poczatek a maja one 0.02 mg etynyloestradiolu i 3 mg drospirenolu......poza tym nigdy wczesniej nie mialam doczynienia z tabsami tego typu, ************************************************************************************* coz... sex w wieku 15 lat????hmmmm \"\"\"\"\"\"\"bardzo ale to bardzo inteligentne\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"POPROSTU BEZ KOMENTARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..........dzisiejsza mlodziez....a raczej dzieci........nic tylko wysmiac 20 latek posuwa 15........to sie nazywa\"\"\"\"\"\"\"\"\"dojrzalosc\"\"\"??????\"\"\"\"\"\"\"zalosne!!!! *************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to tragedia
bezwstydne cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1729
NIe martw się ja też niedługo wybieram się po raz pierwszy do ginekologa i bardzo się boję:( No normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyśśśśś
Czy cytologia jest obowiązkowa u rozdziewiczonej dziewczyny na pierwszej wizyce? Miałą któraś z was problemy z bólem brzucha, który doprowadzał do omdleń? Co w takim wypadku ginekolog robi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest obowiązkowa? chyba nie, ale większość lekarzy ją robi, a dobry lekarz to na pewno ją zrobi. co do bólu, to na pewno przeprowadzi wywiad, potem zwykłe badanie ginekologiczne i usg żeby zdiagnozować jajniki. a dalej to już zależy od diagnozy. ale jak masz tak silne bóle to idź jak najszybciej do tego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solanin
mam pytanie.. gdy dziewczyna idzie do ginekologa będąc jeszcze dziewicą to w jaki sposób lekarz ją bada? ważne.. proszę odpiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa18
z tego co wiem to jesli dziewczyna jest dziewica lekarz bada ja przez odbyt zeby nie uszkodzic błony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka_
Ginekolog przepisze, co ma nie przepisać, zbyt dużo zawdzięcza firmom farmaceutycznym żeby mógł sobie pozwolić na dylematy moralne. Co do autora, to dla mnie śmiech na sali- "Przez paręnacie pierwszych stosunków kochała się ze mną w bluzce.. Nie nalegałem by ją zdjęła. " Pitę ci pokazała a cycków nie? Przecież jej zachowanie to przykład że nie dojrzała do seksu, pewnie jesteś starszy, boi się że ją rzucisz jak ci nie da i dlatego wymyśliła tabletki, to modne i poczuje się doroślejsza. Szkoda mi tej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×