Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mama

Wyprawka jaki rozmiar Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość przyszla mama

Witam mam prosbe rodze za kilkanascie dni jest to moje pierwsze dziecko i chce kupic zestaw Wyprawka dla noworodka Calineczka jaki rozmiar kupic Bardzo prosze o podpowiedz Zastanawiam sie czy rozmiar 50 czy 56 czy 62 Pozdrawiam i dziekuje za podpowieedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pierwsze na 56, zreszta na bobasa zawsze kupuje się na wyrost, przecież on rośnie w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiorek
56 kilka sztuk a potem 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu na 62
Ja ani jednej żeczy nie kupiłam na 56 wszystko na 62. Tylko na wyjście ze szpitala jak było wiadomo jaki dzidziuś duży sie urodził to mama kupiła na 56 jedno ubranko, które po 2 tygodniach było za małe. A dziecko urodziło się 55cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaew
Przyszłej mamie duzo szczecia i radosci zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie doradzam Ci zakup rozmiaru 62 jak ktoś juz pisal rekaw możesz zawsze podwinąć a spioszki lepiej zeby były dłusze(zawsze mozna ubrac skarpetki) niż maa się potem malczik męczyć z niewyprostowanymi do konca nóziami:)Moje bobo urodziło sie dlugie na 58 cm,także o rozmiarze 50/56 mogłam zapomnieć...:) Pozdraawim i zyczę Ci powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama
Bardzo dziekuje za odpowiedzi Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malutka urodziła się długa na 60 cm. i ważyła ponad 4 kilo. Polecam więc 62. Lepiej za duże niż za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam 3-4 zestawy na 56 cm reszte na 62 cm ze względu że dziecko szybko rośnie.Mój smyk urodził się długi na 52 cm więc ciuszki podwijałam ,ma teraz 2 tyg. i stwierdziłam że za następne 2 tyg. te na 56 cm będa już nie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko strasznie szybko rośnie więc ja proponuję ubranka w rozmiarze 62. Najwyżej jeden komplet kupić w rozmiarze 56. Wszystkie produkty dostępne są na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Ubrania są rewelacyjnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×