Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chelsea23

wysuszone koncowki wlosw!

Polecane posty

Gość Chelsea23

czesc,dziewczyny znacie cos na a wysuszone koncowki wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam moje wloski jak jeszcze farbowalam na blond i siano jakie bylo na glowie i z wlasnego doswiadczenia wiem ze takie szampony i odzywki ogolno dostepne w sklepach niewiele daja(przy bardzo zniszczonych wloskach).Najbardziej widoczne efekty(jesli mozna wogole mowic o takowych) dawal Pantene Pro-v lub moje ostatnie odkrycie:Gliss kur szmpon +balsam+odzywka w sprayu-REWELACJA.I najlepiej przyciac takie zniszczone koncowki! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a22
wyszukaj sobie w wyszukiwarce o kremie nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a22
to znaczy ze pantene pro vi i gliss kurr nie sa dostepne w sklepach?Ha ha/A gdzie sa dostepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly555
A może Kolagen Naturalny. Bardzo silnie nawilża, odbudowuje strukturę włosa(jest to jeden ze składników włosa) i wzmacnia. Efekty stosowania zauazalne są juz po kilku dniach stosowania. Więcej informacji lilly555@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_19
Na suche i rozdwajające się końcówki włosów świetny jest płynny JEDWAB!! !:) Na stronce www.allegro.pl można zakupić sobie takie cudo:) Buteleczka(chyba ok.15ml) kosztuje niecale 5zł(taniutko:) ) Nie wiem czy można to kupić w sklepie.Na allegro płynny jedwab+ok.5zł przesyłka=jakies 10zł.A jest bardzo wydajny i gdzieś czytałam,że bardzo wieleee osób jest z tego preparatu zadowolona:) Co Ci szkodzi...:) Pozdrawiam i życzę pięknych włosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×