Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hEIDI CLUM

PRZYKRY ZAPACH CIAŁA

Polecane posty

Gość DAwidoo
Dieta Jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie zdrówko
a jak przykro pachna odchody naszych pasozytów,czy ktos sie odrobaczywiał,czy tylko pieski????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
ten serial nazywał się chyba "the food hospital", poszukaj sobie gdzieś w sieci, pamiętam, że kobieta brzydko pachniała i zabroniono jej jeść jajek, wątróbki, orzeszków ziemnych i jeszcze jakiś tam produktów i bardzo jej się poprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim novak
prosze sprawdzcie taka chorobe co jest zwiazana z rybim rapachem ciala- podobno tylko 1% ludzi na nia choruje i to jest spowodowane genami. wiekszosc ludzi jakos z tym zyje- jak ja- ale mozna stosowac diete, to jest wszystko opisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim novak
prosze sprawdzcie taka chorobe co jest zwiazana z rybim rapachem ciala- podobno tylko 1% ludzi na nia choruje i to jest spowodowane genami. wiekszosc ludzi jakos z tym zyje- jak ja- ale mozna stosowac diete, to jest wszystko opisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim novak
sprawdzcie: Trimetyloaminuria (TMAU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie zdrówko
Ależ co Ty opowiadasz kim nowaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAwidoo
to nie jest zapach ryby -.- tylko dziwny smrodek którego nie ma w domu tylko przy osobach obcych typu sql auobus praca ww domu nic więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAwidoo
To jest Zapach Taki Kurde Dziwny Nie wiem Jak go określić Ale To Na pewno Nie Ryba Na 101 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAwidoo
wtf dieta - ktoś może wie jaka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smierdziochow
A moze by tak przestac wydawac kase na leki ktore i tak gowno daja a zainwestowac to w konkretne jedzenie, nie takie z biedronki. Tylko w swierze warzywa, owoce, soki przecierowe, witaminy np. firmy Olimp, ulozyc sobie dobra diete i nikt nie bedzie smierdzial. Wpierdalacie jakies pasci z biedronki i takie sa skutki calej tej chemi pchanej w zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidoo
kto mówi ze kupuje w biedronce ?? :D ja kupuje w tesco ;P nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpecLec
Polecam wam Hydroxyzinum VP :) Naprawdę Polecam lek na Rec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loku
Ja mam podobny problem, zauważyłam że ludzie czują ode mnie brzydki zapach nie wiem dlaczego bo dbam o higienę i ja nie czuję tego zapachu wydaje mi się że to od emocji bo rodzina w domu też niczego nie czuje nie wiem co robić nigdzie nie wychodzę bo się wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Niestety ja również podejrzewam ze nieładnie pachne, choć sama nic nie czuje tak jak i domownicy, dbam o higiene, nie wiem skad to się bierze, jesli sama go nie czuje to przeciez nawet nie potrafie określić która to część . ciała ewentualnie.. Mam problemy z przytyciem, jestem szczupła osoba nie wiem co robic! Najbardziej przykre jest to ze jestem ładna i chłopcy często zwracają na mnie uwagę ale ja odrazu się odsuwam bo nie chce by ktokolwiek to odczuwal kiedy ja sama nic nie czuje i tylko się domyslam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może być węchowy zespół odnoszenia Alfactory reference syndrome. Chory nie ma brzydkiego zapachu ciała, ale jest o tym przekonany. To przekonanie to wynik konfliktu między id a super ego. U tych osob super ego jest bardzo dobrze rozwinięte. Super ego to pozytywne wzorce jakimi chcielibyśmy być, a id to nasze atawistyczne porywy. Problem dla psychologa klinicznego, taki szkolny nic z tym nie zrobi. Dobrze działa terapia kognitywna czyli żeby wyzdrowieć wystarczy poznać na czym konkretnie ten konflikt u nas polega. Czasami nie potrzeba żadnych leków tylko dobra psychoanaliza. a choroba jest straszna, naprawde potrafi zniszczyć życie towarzyskie zawodowe uczuciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami jednak ten przykry zapach jest czymś rzeczywistym. ja kiedyś zaczęłam śmierdzieć- czułam to zarówno sama jak i moi znajomi[powiedzieli mi dopiero po fakcie:D, mimo że naprawdę odsuwałam się od wszystkich jak się dało najbardziej]- przyczyną okazała się nadmierna higiena- przestałam się moczyć godzinami we wrzątku i praktycznie od razu przestałam cuchnąć. mam też koleżankę, która ma przykry zapach ciała. niestety są takie osoby. jeżeli nie ma zadnych przyczyn zdrowotnych, to próbowałabym coś zaradzić dietą, bo ten smród, to chyba efekt beznadziejnego metabolizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loku
Byłam u lekarza rodzinnego dała mi skierowanie do psychiatry, więc poszłam do psychiatry bo myślałam że może faktycznie coś sobie wkręcam ale teraz jestem pewna, że to mi się nie wydaje ludzie naprawdę czują okropny smród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się już mecze 17 lat z tym czyms. Na wizażu dziewczyna wyleczyla się probiotykiem VSL i l-glutamina, mnie to niestety nie pomoglo dlatego szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znależliście coś na ten problem? Przykry zapach rozchodzi sie po całym pomieszczeniu w któym przebywam. Najgorzej jest w pracy. robiłem badania krwi nic nie ma niepokojącego. Dermatolog też nic nie znalazł. Nieraz robi mi się gorąco pod wpływem stresu w pracy i wtedy czuje ten smród. Współpracowicy tez ciągają nosami. najgorzej jak wejść na nowo do pomieszczenia w którym ja przebywam. nie wiem kiedy się ten problem pojawił od kilku miesięcy. Robiłem też test obciążeń ale nic nie wykryło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaleźliście już rozwiązanie tejzagadki? Bo ja już wewnętrznie umieram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
psychoanaliza. śmierdzi się z nieczystości. osoby które uważają, że śmierdzą (chociaż osoby postronne tego nie czują) tak naprawdę maja duże poczucie grzechu winy z powodu nieczystości (VI przykazanie). być może jest to konflikt spowodowany nieprawidłowościami w zbyt surowym wychowaniu czy tez przebywaniu w środowisku fanatyków religijnych. Człowiek jak wiadomo ma potrzeby seksualne, a różne religie piętnują co poniektóre sposoby osiągania satysfakcji seksualnej. zgadzam się z tym, że prawidłowe jest życie w małżeństwie etc, ale żyjemy jednak w społeczeństwie nieliberalnym, gdzie seks to tabu. a np w antycznym Rzymie seks tabu wcale nie był, jak również robienie kupy. masturbacja nie jest w ogóle tabu w Japonii. nie wiem czemu w Polsce te grzechy (niewątpliwie) są tak bardzo wstydliwe, anie jest wstydliwym oszczerstwo, kradzież, nepotyzm, kumoterstwo, oszustwo, mobbing czy bullying

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś laska tez ma ORS i kojarzy to z gwałtem jakiego doznała. Czyli też czuje się nieczysta podświadomie po tym co przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pocisz sie za bardzo zpowodu stresu, prozac pomoże po nim człoweik jest super wyluzowany i nie przejmuje sie drobnostkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34567
mam dokładnie ten sam problem co osoby tu piszące... moja rodzina i znajomi mówią że nic ode mnie nie czują (chociaż jedna koleżanka przyznała, że czuła jakiś smrodek, ale to na pewno nie ode mnie....chociaż ja jestem pewna, że ode mnie). zaczęło się kilka miesięcy temu, zauważyłam, że osoby przebywające w moim towarzystwie często charakterystycznie zamierają, wciągają powoli powietrze nosem, czasem pokaszlują, pociągają nosem, obwąchują się i niespokojnie kręcą. Na początku nie kliknęło, dopiero jakiś czas temu ja zaczęłam odczuwać ten zapach... Najprościej mogę go opisać jako zapach zgnilizny i niemytego tyłka ;/ wiem brzmi strasznie. Jest ulotny, przynajmniej dla mnie, ale to pewnie dlatego, że sami przyzwyczajamy się do swojego zapachu i odczuwam go mniej intensywnie. Rodzina i znajomi wmawiają mi, że to tylko w mojej głowie, ale ja wyraźnie widzę, jak ludzi w autobusie spoglądają na mnie ukradkiem i pociągają nosem, czasem się marszczą, dziwne, że w mojej obecności nagle wszyscy wąchają dookoła i pociągają nosem. Kiedyś jak jechałam taksówką to taksówkarz mimo chłodnej pogody otworzył szeroko okno :// kiedy stoję za kimś w kolejce widzę, jak ta osoba zaczyna się rozglądać, pociągać nosem i w końcu odwraca się ostrożnie w moją stronę. W takiej sytuacji kiedy mocno się skupię i lekko pochylę, to czuję ten smród :((( bardzo dbam o higienę, noszę świeżo prane ubrania, myję się 2 razy dziennie, używam dobrym kosmetyków, a ciągle śmierdzę. Ostatnio dużo schudłam, bo ze stresu zniknął mi apetyt, nie mogę się na niczym skupić, w pracy, między ludźmi myślę tylko o tym co muszą myśleć sobie osoby obok, że się nie myję :((( to już wykańcza mnie psychicznie, codziennie rano na myśl o umyciu się boli mnie ze stresu żołądek, bo wiem, że mimo iż spędzę 40 minut na prysznicu i wyszoruje każdy skrawek ciała mydłem to i tak będę cuchnąć. Już pół godziny później smród jest obecny. Sprobowałam oczyszczania organizmu, zdrowej diety,m nic nie pomaga. Odsunęłam się od znajomych, nie chodze na spotkania, unikam mężczyzn, bo wiem że nic z tego nie przyniesie mi radości, tylko stres, do pracy chodzę bo muszę, ale każdy dzień jest katorgą, chodzę skulona i zgarbiona, siędzę sztywno żeby nie wywołać ruchu powietrza i rozchodzenia się zapachu :( nie wiem co robić, czy ktoś znalazł przyczynę? Dodam że to raczej nie węchowy zespół odnoszący bo reakcje ludzi są EWIDENTNE, to nie moja nadinterpretacja, no i ja sama czasem czuję ten smród :( nie chcę mi się żyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×