Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hEIDI CLUM

PRZYKRY ZAPACH CIAŁA

Polecane posty

Gość gość34567
Piję mnóstwo wody, czystek, zażywam cynk organiczny, unikam czosnku, cebuli, ostrych przypraw, cukru. może spróbuję ten stozzon, który ktoś tu polecał, ale czy to działa? Dodam, że do tego wszystkiego śmierdzi mi skóra głowy, włosy wydzielają taki "psi" zapach, a raczej wydzielały, poradził sobie z tym vichy dercos i klorane ale obawiam się że problem wróci, w mieszkaniu mam bardzo twardą wodę, czy to może być od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prozac sprawi, że nie będzieci sie stresować, a przez to mniej będziecie sie pocić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam Taki Problem z piersiami. ale juz go nie mam. Moje piersi strasznie cuchnely. Smrod byl nie do opisania.Bylam przerazona!Potem tak samo zaczely smierdziec moje malzowiny uszne.Zastosowalam przez tydzien rano i wieczorem przecieranie okolic piersi i malzowin usznych EmFarma tj naturalny srodek mikrobiologiczny do nabycia w sklepach ogrodniczych, nastepnie smarowalam dwa razy dziennie przez tydzien okolice piersi i malzowin usznych octem jablkowym robionym na miodzie(sama go zrobilam, ale jesli nie potrafisz to kup dobry bio ocet jablkowy i dodaj troche miodu wymieszaj) Nastepnie smarowalam przez tydzien okolice piersi i uszu Nivea BABY Krem przeciw odparzeniom do nabycia w aptece. Krem zawiera cynk wiec fajnie wysusza. Problem znikl. Obecnie profilaktycznie od czasu do czasu okolice piersi i uszu przecieram octem jablkowym i w dni naprawde upalne smaruje w/w kremem. Sprobuj mojej metody a recze Ci ze napewno pozbedziesz sie swojego wstydliwego problemu. W ten sam sposob jak powyzej opisalam ,mozna postapic z calym cialem. Jesli tak by sie stalo ze metoda zawiedzie (lecz nie sadze) to co drugi dzien po sprysznicowaniu sie cale cialo nacierac ruchami okreznymi spozywcza sola kamienna niejodowana koniecznie klodawska. Po natarciu sie sola cialo splukac woda i natrzec octem jablkowym na miodzie /ja sama zrobilam) a jesli sie nie umie to jakims dobrym bio octem jablkowym wymieszanym z miodem. Co drugi trzeci dzien po zabiegu z sola i octem wetrzec w mokre cialo odrobinke oliwki dla niemowlat . W opisany sposob postepowac 2 tygodnie . Nalezy jednak zaczac od pierwszej opisanej metody bo jest skuteczna metoda. Pozdrawiam serdecznie - szczesliwa i juz ladnie pachnaca Danuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam Taki Problem z piersiami. ale juz go nie mam. Moje piersi strasznie cuchnely. Smrod byl nie do opisania.Bylam przerazona!Potem tak samo zaczely smierdziec moje malzowiny uszne.Zastosowalam przez tydzien rano i wieczorem przecieranie okolic piersi i malzowin usznych EmFarma tj naturalny srodek mikrobiologiczny do nabycia w sklepach ogrodniczych, nastepnie smarowalam dwa razy dziennie przez tydzien okolice piersi i malzowin usznych octem jablkowym robionym na miodzie(sama go zrobilam, ale jesli nie potrafisz to kup dobry bio ocet jablkowy i dodaj troche miodu wymieszaj) Nastepnie smarowalam przez tydzien okolice piersi i uszu Nivea BABY Krem przeciw odparzeniom do nabycia w aptece. Krem zawiera cynk wiec fajnie wysusza. Problem znikl. Obecnie profilaktycznie od czasu do czasu okolice piersi i uszu przecieram octem jablkowym i w dni naprawde upalne smaruje w/w kremem. Sprobuj mojej metody a recze Ci ze napewno pozbedziesz sie swojego wstydliwego problemu. W ten sam sposob jak powyzej opisalam ,mozna postapic z calym cialem. Jesli tak by sie stalo ze metoda zawiedzie (lecz nie sadze) to co drugi dzien po sprysznicowaniu sie cale cialo nacierac ******* okreznymi spozywcza sola kamienna niejodowana koniecznie klodawska. Po natarciu sie sola cialo splukac woda i natrzec octem jablkowym na miodzie /ja sama zrobilam) a jesli sie nie umie to jakims dobrym bio octem jablkowym wymieszanym z miodem. Co drugi trzeci dzien po zabiegu z sola i octem wetrzec w mokre cialo odrobinke oliwki dla niemowlat . W opisany sposob postepowac 2 tygodnie . Nalezy jednak zaczac od pierwszej opisanej metody bo jest skuteczna metoda. Pozdrawiam serdecznie - szczesliwa i juz ladnie pachnaca Danuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam Taki Problem z piersiami. ale juz go nie mam. Moje piersi strasznie cuchnely. Smrod byl nie do opisania.Bylam przerazona!Potem tak samo zaczely smierdziec moje malzowiny uszne.Zastosowalam przez tydzien rano i wieczorem przecieranie okolic piersi i malzowin usznych EmFarma tj naturalny srodek mikrobiologiczny do nabycia w sklepach ogrodniczych, nastepnie smarowalam dwa razy dziennie przez tydzien okolice piersi i malzowin usznych octem jablkowym robionym na miodzie(sama go zrobilam, ale jesli nie potrafisz to kup dobry bio ocet jablkowy i dodaj troche miodu wymieszaj) Nastepnie smarowalam przez tydzien okolice piersi i uszu Nivea BABY Krem przeciw odparzeniom do nabycia w aptece. Krem zawiera cynk wiec fajnie wysusza. Problem znikl. Obecnie profilaktycznie od czasu do czasu okolice piersi i uszu przecieram octem jablkowym i w dni naprawde upalne smaruje w/w kremem. Sprobuj mojej metody a recze Ci ze napewno pozbedziesz sie swojego wstydliwego problemu. W ten sam sposob jak powyzej opisalam ,mozna postapic z calym cialem. Jesli tak by sie stalo ze metoda zawiedzie (lecz nie sadze) to co drugi dzien po sprysznicowaniu sie cale cialo nacierac ******* okreznymi spozywcza sola kamienna niejodowana koniecznie klodawska. Po natarciu sie sola cialo splukac woda i natrzec octem jablkowym na miodzie /ja sama zrobilam) a jesli sie nie umie to jakims dobrym bio octem jablkowym wymieszanym z miodem. Co drugi trzeci dzien po zabiegu z sola i octem wetrzec w mokre cialo odrobinke oliwki dla niemowlat . W opisany sposob postepowac 2 tygodnie . Nalezy jednak zaczac od pierwszej opisanej metody bo jest skuteczna metoda. Pozdrawiam serdecznie - szczesliwa i juz ladnie pachnaca Danuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta Pawlikowska
gość dziś Nie wiem gdzie to wpisac a chce pomoc innym – sorry…. Mialam Problem z piersiami. ale juz go nie mam. Moje piersi strasznie cuchnely. Smrod byl nie do opisania.Bylam przerazona!Potem tak samo zaczely smierdziec moje malzowiny uszne.Zastosowalam przez tydzien rano i wieczorem przecieranie okolic piersi i malzowin usznych EmFarma tj naturalny srodek mikrobiologiczny do nabycia w sklepach ogrodniczych, nastepnie smarowalam dwa razy dziennie przez tydzien okolice piersi i malzowin usznych octem jablkowym robionym na miodzie(sama go zrobilam, ale jesli nie potrafisz to kup dobry bio ocet jablkowy i dodaj troche miodu wymieszaj) Nastepnie smarowalam przez tydzien okolice piersi i uszu Nivea BABY Krem przeciw odparzeniom do nabycia w aptece. Krem zawiera cynk wiec fajnie wysusza. Problem znikl. Obecnie profilaktycznie od czasu do czasu okolice piersi i uszu przecieram octem jablkowym i w dni naprawde upalne smaruje w/w kremem. Sprobuj mojej metody a recze Ci ze napewno pozbedziesz sie swojego wstydliwego problemu. W ten sam sposob jak powyzej opisalam ,mozna postapic z calym cialem. Jesli tak by sie stalo ze metoda zawiedzie (lecz nie sadze) to co drugi dzien po sprysznicowaniu sie cale cialo nacierac ******* okreznymi spozywcza sola kamienna niejodowana koniecznie klodawska. Po natarciu sie sola cialo splukac woda i natrzec octem jablkowym na miodzie /ja sama zrobilam) a jesli sie nie umie to jakims dobrym bio octem jablkowym wymieszanym z miodem. Co drugi trzeci dzien po zabiegu z sola i octem wetrzec w mokre cialo odrobinke oliwki dla niemowlat . W opisany sposob postepowac 2 tygodnie . Nalezy jednak zaczac od pierwszej opisanej metody bo jest skuteczna metoda. Pozdrawiam serdecznie – szczesliwa i juz ladnie pachnaca Danuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jaaa
Cialo smierdzi przez toksyny grzyba ktore wypuszcza ( kandydoza ) one zas wychodza przez skore wraz z potem i tak oto smierdzi cialo i szczegolnie u nie ktorych osob glowa . Problemem jest kandydoza a tak naprawdę zatrocie metalami cierzkimi to wlasnie przez nie organizm pozwolil namnorzyc sie grzybowi a on zas wchlania w siebie te pierwiastki trojace dziala jak tzw katalizator . To jest waszym problemem ja rowniesz to przerabialem na sb , moj email : ediii-92@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tym co jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoradcaDietetyczny
Witam, jestem doradcą dietetycznym, proszę napisać na maila: indywidualneporadydietetyczne@gmail.com. Poradzimy sobie z tego typu problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrfgvg

. Jeśli człowiek jest przekonany, że śmierdzi to może to być objaw wyparcia konfliktu psychicznego . Taki człowiek na duszy, w sumieniu czuje się nieczysty z powodu naruszenia 6 przekazania, gwałtu, molestowania itp. ta duchowa nieczystość i powodowany nią stres, konflikt, napięcie demonstruje się jako przekonanie, że się smierdzi. I człowiek może się wtedy myc i 100 razy dziennie, bo problem jest w sferze ducha a nie ciała.  Dusza jest chora, ale dolegliwości manifestuja sie rzekoma na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika91

Polecam wam stronke ktora odkrylam ostatnio. OZIN.PL sprzedaja tam swietne urzadzenie, do czyszcenia skory twarzy z wagrow i zaskornikow. Wygladza i ujedra skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontur

Węchowy zespół odnoszenia powstaje/ może powstać gdy człowiek doznał dwóch traum:

najpierw indukowano mu poczucie winy z powodu naruszenia 6 przykazania i obniżono skutecznie poziom samoakceptacji. Psychologie można wykorzystać do leczenie osób i indukowania im chorób.

Np u mnie było tak, że kolegi wujek który miał wiedzę psychologiczna z racji posiadania w rodzinie psychiatry i psychologów skłonił swojego bratanka który był we mnie zadurzony do zwabienia mnie na spotkanie. a ten w€jekt to chyba "lubił dzieci" Byłam tam poddana praniu mózgu i zastraszeniu. Mówili że mnie nikt w klasie nie lubi ( co nie było prawdą, nie miałam żadnych problemów w klasie wówczas), próbowali nakłonić mnie do rozpoczęcia życia seksualnego z tym chłopcem który mi się nawet nie podobał, wujek tego chłopca nawet chciał udostępnić swój dom, żeby ów chłopiec miał gdzie seks odbywać ( bo ojciec tego chłopaka kategorycznie sprzeciwił się temu). Ja się nie zgodziłam bo on mi się zupełnie nie podobał i nie chciałam zostać matka przed ukończeniem podstawówki. To zaczęli mnie straszyć piekłem ze jak nie seks to co będę  się masturbować i pójdę do piekła, ze oni maja wiedzę ze ja jestem skazana na piekło bo tak jest napisane w jakiej wizji proroctwie itp. Bałam się później iść przez to osiedle. Uważałam ich za świrów bałam się ze mnie porwą itp. Kilka lat później podczas wycieczki klasowej nie chciałam usiąść z tym chłopakiem w autobusie i zamiast przy nim siadłam przy klasowym ofermie i głośno żartowałam ze jestem w tym ofermie zakochana. Te gościu który chciał zacząć ze mną chodzić poczuł się jak uderzony w twarz. Spił się na wycieczce tak ze rano ledwo mógł chodzić i zaczął się mścić za ta zniewagę nastawiając cała klasę przeciwko mnie./ cała klasa zaczęła zatykać nosy i mówić śmierdzi śmierdzi i tak przez kilka la dni. Wróciłam z wycieczki twierdząc że śmierdzę. Koleś był z rodziny w której było trochę wykładowców akademickich  i rożnych szych, mówiło się coś o masonerii więc nawet konsekwencji nie poniósł bo bardziej się bali czy sobie krzywdy nie zrobił przez nadmierne picie. Jak przez kilka lat bił tego klasowego ofermę to tez nauczyciele niewiele się tym przejmowali.

Najpierw obniżyli mi samoocenę i zastraszyli, potem indukowali poczucie winy z powodu łamania 6 przykazania, a następnie przez kilka dni wmawiali ze śmierdzę i choroba była już gotowa. ORS to choroba w której dużo ludzi popełnia samobójstwa lub przynajmniej często o tym myśli. Indukując komuś ta chorobę można w białych rękawiczkach pozbyć się kogoś z tego świata. Zapraszając mnie na to spotkanie w szóstej klasie ten chłopak mówił , ze jak zdam test to mnie do mafii przyjmą. Projekt MONARCH z programowaniem ludzi to chyba coś realnego sądząc po tym co przeszłam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontur

A co ciekawe wywołując u mnie strach i poczucie winy, ten chłopak mówił również że przez mnie jego mama umrze bo jest narażona na stres ,ze ja z nim do klasy chodzę. (Ja nie byłam żadna mobberką nic z tych rzeczy). Pól roku później jego matka przeszła operacje wycięcia guza sutka. I z tej okazji ten chłopak powiedział, ze rak jego matki to moja wina. Ja wówczas dotąd nic złego mu nie zrobiłam. ale pomyślcie ile czasu mija od zdiagnozowania raka do operacji. Najpierw idziesz do jednego lekarza, ale jak jest zły wynik to człowiekiem idzie do drugiego, ze by potwierdzić potem biopsja, radioterapia czekania na operacje  = razem jakieś pół roku Czyli już w szóstej klasie podczas tej pamiętnej rozmowy i prania mózgu ona mogła podejrzewać ze ma guza sutka i powiedziała to żeby wywołać we mnie poczucie winy

W tej szkole często odwiedzali nas rożni ludzie z wydziału psychologii pobliskiego uniwerku. robili nam wiele testów psychologicznych. Jeśli macie dzieci to zwrócicie się do szkoły żeby osoby z poza szkoły nie przeprowadzały żadnych testów psychologicznych na waszych dzieciach. Dzięki tym testom dowiedzą się jakie Wasze dzieci maja słabe strony i jak w nie uderzyć. Informacje o MONARCH moga byc celowo przejakrwawione zeby ludzie w to nie wierzyli. Ale bron pscyhologiczna jest stosowana przeciwko ludziom. Nawet atak na p. Ogoreke przez bande wiedźm psycholozek to był ataka psychologiczny na jest psychikę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontur

W szkołach powinni uważać na rożnych wizytatorów, psychologów chcących przeprowadzać badania nad osobowością dzieci. A ten jego wujek psycholog był u nas w szkole jako wizytator to mi sie całe 45 minut gapił w biust (nie nosiłam jeszcze stanika). Idąc kiedys do liceum natknęłam sie na ekshibicjonistkę,  na praktykach w szkole koleżanka  miała okazje oglądać jakieś gołego starszego pana pod jednym z liceów. Dzieci nie wiedza jak sie bronic a nwet czesto nie zdaja sobie sprawy że ktos ich niszczy np psychicznie i dlatego to właście  predatorzy ciagna do szkół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrfgvg
Dnia 15.12.2018 o 17:46, Gość rfgrfgvg napisał:

. Jeśli człowiek jest przekonany, że śmierdzi to może to być objaw wyparcia konfliktu psychicznego . Taki człowiek na duszy, w sumieniu czuje się nieczysty z powodu naruszenia 6 przekazania, gwałtu, molestowania itp. ta duchowa nieczystość i powodowany nią stres, konflikt, napięcie demonstruje się jako przekonanie, że się smierdzi. I człowiek może się wtedy myc i 100 razy dziennie, bo problem jest w sferze ducha a nie ciała.  Dusza jest chora, ale dolegliwości manifestuja się na poziomie świadomości jako przekonanie że sie śmierdzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×