Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka_taka

Filologia angielska

Polecane posty

Gość jaka_taka

W przyszlym roku mam zamiar podjac studia na tym wlasnie kierunku i zwracam sie z pytaniem do wszystkich ktorzy studiuja,badz tez studiowali filologie angielska:jakie przedmioty sa na tym kierunku,czy sa ciekawe itd,itp.... Interesuje mnie zwlaszcza specjalizacja translatorska ale ogolna tez moze byc :) Pozdrawiam,z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje filologie...teraz zaczynam 4 rok jesli chodzi o przedmioty to sa to zajecia praktyczne(gramatyka, slownictwo,tlumaczenia,eseje), kulturowki krajow anglojezycznych, literatura krajow anglojezycznych, fonetyka, gramatyka opisowa(kognitywistyczna), historia uk i usa + zajecia specjalizacyjne od 3 roku. ja osobiscie nie wybralabym ponownie tego kierunku bo za duzo dupereli trza sie uczyc i strasznie duzo czytania jest a tego nie lubie (juz ;)).jesli interesuje cie translacja to radze zastanowic sie nad lingwistyka stosowana bo tam jest wiekszy nacisk na nauke jezyka pod tym wlasnie katem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_taka
Dzieki za odpowiedz :) Pozdrawiam. Moze jeszcze ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogfe podac ci numer gg do mojego brata, on tam studiuje, może on ci cos jeszcze powie. Jak chcesz napisz na gg lub na maila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka panna
zaczynam filologie ang z hispanistyka na specjalnosci translatorskiej jeszcze w tym miesiacu, chetnie odpowiem na wszystkie pytania jak tylko zaczne:) gdzie studiujecie dziewczyny, ja w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
do taka panna: I jak ci sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×